forum.X-KOM.PL
https://forum.x-kom.pl/

Raty 0% i informowanie o nich
https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=35&t=18066
Strona 1 z 1

Autor:  bartosz.pabijan [ Sob 28 Maj 2022, 17:08 ]
Temat postu:  Raty 0% i informowanie o nich

Drodzy, takie pytanie - co z opcją rat 0%? RTV ma stałe, Komputronik ma stałe, wiele innych sklepów również czy to stałe, czy w miarę częste... a u Was w tym roku prawie nic.
A tu komunie, dni dziecka, zakupy sprzętu na wakacje... powodów zostawienia u Was pieniędzy jest wiele.

Nie możecie mieć tego rozwiązania na stałe? Jakby na to nie patrzeć, wiele osób zdecydowałoby się na większe zakupy u Was, gdyby mogło to rozłożyć na raty 0% (co widać także przy komentarzach odnośnie rabatów na forum).
A jak nie jest możliwe na stałe, to moglibyście jakoś orientacyjnie informować (przynajmniej swoich pracowników), kiedy są takie plany?
Ile razy bym też nie pisał do obsługi sklepu, to zawsze jest odpowiedź "nie wiemy", "nie jesteśmy informowani", itd.

Nie ukrywam, że potrzebuję wymienić komputer na dniach i w związku z tym, że nie mam wymaganych pieniędzy, to muszę wziąć na raty. I mimo że lubię u Was kupować i mieć wszystkie zakupy/faktury w jednym miejscu, w aktualnej sytuacji będę zmuszony kupić u konkurencji, bo ceny mają podobne, a do tego dorzucają wspomniane raty 0%. Ja to może jestem pojedynczym kupującym, ale jak już parę takich osób się zbierze, to mam wrażenie, że tracicie niemałe pieniądze, które przy odpowiednim podejściu i komunikacji mogłyby zostać u Was. Więc w czym jest problem?

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/