laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 13:46



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 cz-wa nie polecam kupna sprzetu w x komie 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 11 Lis 2010, 14:24
Posty: 2
Miejscowość: ??/
Post cz-wa nie polecam kupna sprzetu w x komie
ten salon xkome to wszystko w nim jest przereklamowane bo tak naprawde pracuja w nim osoby niekompetentne,bezczelne i calkowicie egoistyczne poniewaz oddalem swoj laptop do serwisu i czekam juz 3 miesiace na zwrot pieniedzy i nagle okazalo sie ze chca mi dac komputer o znacznie gorszych parametrach zaplacilam za swoj komp. 2700zl ktorego uzywalem pol roku po czym musialem go oddac bo sie popsul i chca mi wepchnac komp o wartosci 2000zl i twierdza ze jest o takich samych parametrach lecz pytalem informatyka znajomego i powiedzial zebym sie nie godzil pamieci ram mialem 4gb a oni mi daja 2 gb i twierdza ze to sa takie same parametry nie daja mi zadnego pola wyboru i jeszcze to ja musze wydzwaniac i sie prosic po koszalinach jak byl w asusie teraz po nich a oni olewka nawet jednego tel nie wykonali matryca 15.6 a ja mialem 16cali mialem PDC T4500 2,3ghz a daja mi T4300 2,1ghz procesor sami wybrali go dla mnie bez porozumienia ze mna i na sile mam go wziasc bo sami zadecydowali ze nie oddadza mi pieniedzy! jak dzwonilem do serwisu na krakowskiej w czestochowie zeby im powiedziec ze nie chce tego tylko taki jak mialem lub pieniadze to oni mowja ze nie maja mi nic innego do zaproponowania i laptop czeka o podobnych parametrach w saloni ale jak to sa podobne parametry to ja dziekuje wole isc do sadu Pracownicy sa mili jak chcesz kupic komputer ahca mnie ..oszukac na sprzecie.... jak sie popsuje to smieja sie z klienta w twarz a nawet uslyszalem slowa ze to nie oni popsuli komputer lecz ja a gwarancje w asusie uznali ze to wina sprzetu bo byl ten model wadliwy!Odradzam wszelki zakup w tym salonie bo ja juz dawno zaluje ze tam dokonalam zakupu!Teraz musze zalozyc sprawe o odzyskanie pieniedzy bo kierownik twierdzi ze bede stratna komputer jezeli nie wezme tego ktory chca mi wcisnac!

_________________
zobaczcie czemu naprawde odradzam kupno jakiegokolwiek sprzetu w tym salonie x-kom juz stracilem dosc nerwow i zdrowia przez nich prosze zajrzec i poczytac


Wto 07 Gru 2010, 11:34
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 04 Gru 2010, 12:24
Posty: 4
Miejscowość: Sochaczew
Post 
jaki to byl laptop?


Pią 10 Gru 2010, 16:20
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
Istnieje już temat do opinii o sklepie http://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?t=17&start=90

Z tego co wiem to serwis laptopów Asusa prowadzi serwis Asusa a nie X-kom. Zdaje się że z nimi powinieneś od początku rozmawiać.

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Pią 24 Gru 2010, 11:40
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 04 Gru 2010, 12:24
Posty: 4
Miejscowość: Sochaczew
Post 
obawiam sie ze x-kom jako sprzedawca komputerow w pelni za nie odpowiada a konsument w przypadku wadliwego towaru powinien sie z paragonem udac do sklepu i zadac aby sklep zalatwil sprawe z wadliwym sprzedanym towarem. serwis asusa inaczej bedzie traktowal sklep a inaczej pojedyncza jednostke. sprzedaz towaru to nie tylko czysty zysk to takze odpowiedzialnosc

chyba takie sa prawa konsumenta a jednoczesnie obowiazki sprzedawcy

nie jestem specm ale wystarczy troche poczytac :)


Pią 07 Sty 2011, 19:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.