laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Wto 23 Kwi 2024, 09:44



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 343 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Następna
 Forum 
Autor Wiadomość
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
THG_Stingerek napisał(a):
To zacznij używac normalnej przeglądarki :)
W firefoxie wystarczy Ctrl+Click :D
W tej - jak to nazwałeś - nie normalnej przeglądarce wystarczy Shift+Click :lol2:

Nie chodzi o to czy ktoś potrafi się dostać do tej strony tylko o pewien komfort z kożystania z forum :idea:


Znalazłem małego zonka ;)

"Forum.X-kom.pl Strona Główna » Dyskusje"
Po kliknięciu na "dyskusje" pojawia sie poprzednia wersja bez widocznych subfor. Właściwie po co jest ta podstrona dyskusje? Czym w praktyce różni się od "Forum.X-kom.pl Strona Główna"? Może lepiej zostawić tylko tą drugą.

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Ostatnio edytowany przez rafa, Sob 03 Lut 2007, 17:02, edytowano w sumie 1 raz



Sob 03 Lut 2007, 16:58
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
wracajac do poprawek? z czym one takie tragiczne?

nie bede robil nowych dzialow ot tak, są subfora - jak sie przyjmą, to zrobie z nich normalne działy...

wiele - zdecydowanie większych - for dyskusyjnych ma taki układ i nikt nie mówi, że są tragiczne...

proszę o konstruktywną, a nie bezsensowną krytykę. w tej ktora otrzymalem nie widze nic poza wlasnymi upodobaniami autora... bez urazy, ale to tak jakby powiedziec, ze kolory mi sie nie podobaja i dlatego to forum jest do bani...

_________________
Image Image


Ostatnio edytowany przez przemcio, Sob 03 Lut 2007, 19:58, edytowano w sumie 1 raz



Sob 03 Lut 2007, 19:57
Profil WWW
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Nie bezsensowna krytyka !

Cytuj:
wiele - zdecydowanie większych - for dyskusyjnych ma taki układ i nikt nie mówi, że są tragiczne...

Przykład poprosze...

Cytuj:
proszę o konstruktywną, a nie bezsensowną krytykę. w tej ktora otrzymalem nie widze nic poza wlasnymi upodobaniami autora...

A to nie jest konstruktywna ?
Czy ja napisalem " jest do bani zmiencie to " i tylko tyle czy moze stwierdzilem ze jest to nieprzejrzyste, niecyztelne, niewygodne, i moga powstac nieporozumienia ze wzgledu na umieszczenie przycisku "nowy watek" i podalem inna opcje ?
To jest wlasnie konstruktywna krytyka, zaznaczenie problemu, podanie innego rozwiazania.


Cytuj:
bez urazy, ale to tak jakby powiedziec, ze kolory mi sie nie podobaja i dlatego to forum jest do bani...

o gustach sie nie rozmawia.
Ale czy to az taki ogromny problem zrobic z tego osobne fora ? Przemcio , nie przesadzaj.

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Sob 03 Lut 2007, 20:18
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
jestescie bliscy przekonania mnie, ale sam zaczales od ostrego ataku, wiec to ja powinienem powiedziec: nie przesadzaj:)

porozgladam sie po innych forach i dzisiaj jeszcze przeanalizuje raz jeszcze temat...

_________________
Image Image


Sob 03 Lut 2007, 21:07
Profil WWW
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
rafa napisał(a):
"Forum.X-kom.pl Strona Główna » Dyskusje"
Po kliknięciu na "dyskusje" pojawia sie poprzednia wersja bez widocznych subfor. Właściwie po co jest ta podstrona dyskusje? Czym w praktyce różni się od "Forum.X-kom.pl Strona Główna"? Może lepiej zostawić tylko tą drugą.


niby prosciej - ale jak wywalilem DYSKUSJE, to kazdy dzial byl w osobnej tabeli z niebieska belką z nazwą... beznadziejnie to wygladalo... w wolnej chwili poczytam o tym, pokombinuje i cos wymysle:)

_________________
Image Image


Sob 03 Lut 2007, 21:09
Profil WWW
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
przemcio napisał(a):
jestescie bliscy przekonania mnie, ale sam zaczales od ostrego ataku, wiec to ja powinienem powiedziec: nie przesadzaj:)

porozgladam sie po innych forach i dzisiaj jeszcze przeanalizuje raz jeszcze temat...
Ja tam nic złego nie powiedziałem na nowy układ a jak na razie to tylko trzy osoby są niezadowolone. Poczekaj na więcej opinii.
Mnie się zaczyna podobać, właściwie to jestem przyzwyczajony do takiego układu z subforami.
Przeniosłem tematy o grach do nowego subforum.

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Ostatnio edytowany przez rafa, Sob 03 Lut 2007, 21:17, edytowano w sumie 1 raz



Sob 03 Lut 2007, 21:15
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
no widzialem... sam tez jestem zwolennikiem takiego ukladu...

_________________
Image Image


Sob 03 Lut 2007, 21:17
Profil WWW
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Przemcio... post pod postem.. juz kto jak kto ale administracja powinna korzystac z opcji edytuj :)

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Nie 04 Lut 2007, 01:59
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
Dobra skończyłem przenosić tematy do nowych subforów. Jakby ktoś zauważył jakiś samotnie błąkający się temat to prosze info na PW ;)

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Nie 04 Lut 2007, 03:37
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 07 Lip 2005, 10:11
Posty: 828
Miejscowość: CZ-WA
Post 
Mam wrazenie ze forum umiera :cry:

_________________
>>> i5 3570K * ASRock Z77 EX6 * G.Skill 2x4GB 2133MHz <<<
>>> MSI GTX560Ti HAWK * SB X-Fi Fatal1ty Gamer Pro <<<
>>> WD1001 * WD640 * Corsair HX520W <<<
>>> LG L227WT >>>


Nie 04 Lut 2007, 13:35
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Cytuj:
ale jak wywalilem DYSKUSJE, to kazdy dzial byl w osobnej tabeli z niebieska belką z nazwą... beznadziejnie to wygladalo... w wolnej chwili poczytam o tym, pokombinuje i cos wymysle:)


Bo teraz Dyskusje to kategoria... a Oprogramowanie, sprzet, etc. to fora. Wywalasz dyskusje i zostaja same fora.. dlatego tak sie dzieje... wystarczylo od poczatku zrobic jedna kategorie "strona glowna forum" pod nia podczepic kategorie, czyli Oprogramowanie, sprzet , gielda... i w tych kategoriach porobic fora w oprogramowaniu gry i uzytki, w sprzecie PC i notbooki.. itd...

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Nie 04 Lut 2007, 13:48
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
Cytuj:
Przemcio... post pod postem.. juz kto jak kto ale administracja powinna korzystac z opcji edytuj


chciałem rozdzielić specjalnie dwa różne tematy... mogłem cytować, ale specjalnie chciałem rozdzielić wypowiedzi...

mozaika1234 napisał(a):
Mam wrazenie ze forum umiera


skąd takie wrażenie? po statystykach widzę wręcz przeciwnie - inną kwestią jest, że dużo ludzi sesje ma, a często, gęsto to właśnie studenci się sporo udzielają:)

THG_Stingerek napisał(a):
Bo teraz Dyskusje to kategoria... a Oprogramowanie, sprzet, etc. to fora. Wywalasz dyskusje i zostaja same fora.. dlatego tak sie dzieje... wystarczylo od poczatku zrobic jedna kategorie "strona glowna forum" pod nia podczepic kategorie, czyli Oprogramowanie, sprzet , gielda... i w tych kategoriach porobic fora w oprogramowaniu gry i uzytki, w sprzecie PC i notbooki.. itd...


i coś mi się wydaje, że byłoby podonie:
forum.x-kom strona glowna -> kat. strona glowna -> podkategoria - > forum -> post...

chyba tak wyglądałoby to wg tego co piszesz... pokombinuję na jakimś testowym forum i zobaczymy co wyjdzie:)

_________________
Image Image


Nie 04 Lut 2007, 17:35
Profil WWW
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Czemu nie "dorobic" kawalka forum i dac tego pod ocene uzytkownikom ? Mysle ze taki kawalek probny bylby super, przynajmniej byloby widac jak to wyglada w praktyce, potem zobic ankiete i juz :) mamy demokracje, wiec sie dostosuje do glosu wiekszosci :)

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Nie 04 Lut 2007, 18:16
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 07 Lip 2005, 10:11
Posty: 828
Miejscowość: CZ-WA
Post 
A no temu tak sadze, ze na palcach mozna policzyc uzytkownikow. Czestochowa to jednak wiocha.

Demokracja to fikcja :mrgreen:

_________________
>>> i5 3570K * ASRock Z77 EX6 * G.Skill 2x4GB 2133MHz <<<
>>> MSI GTX560Ti HAWK * SB X-Fi Fatal1ty Gamer Pro <<<
>>> WD1001 * WD640 * Corsair HX520W <<<
>>> LG L227WT >>>


Nie 04 Lut 2007, 18:44
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Demokracja = mówisz co chcesz, robisz co ci każa :D


A i mam takiego pomysła :D Na forum jest mnóstwo matwych dusz... proponuje skasowac konta uzytkownikow ktorzy maja mniej niz 50 postow i nie logowali sie od pol roku.

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Ostatnio edytowany przez THG_Stingerek, Nie 04 Lut 2007, 19:22, edytowano w sumie 1 raz



Nie 04 Lut 2007, 18:57
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 343 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.