laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 29 Mar 2024, 01:24



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 343 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Następna
 Forum 
Autor Wiadomość
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lut 2005, 22:24
Posty: 855
Miejscowość: Wrocław
Post 
jakos wczesniej pdobalo mi sie ulozenie wszystkich tematow teraz nonsens 5 dzialy i se szukaj teraz tego czego chcesz nie fajnie to wyglada teraz
:twisted: :evil:
Pozdro

_________________

| AMD Phenom X2 555@ X4 B55 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro REV.2
| Asus M4A78LT-LE | Kingston 6 GB DDR3 1333 |
| Sapphire HD 6870 1GB | Samsung 500GB | WD Caviar 80GB |
| Powered by Be Quiet Pure Power L7-530W + BELKIN Conserve |
| LG E2260V-PN
| @Seven Professiona l+ Office 2010 Professional
+ Belkin Conserve + Belkin Stride360 16" + Belkin Messenger 16"


Pią 17 Lut 2006, 18:27
Profil WWW
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Pią 04 Lut 2005, 17:19
Posty: 54
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Przydało by się jednak kilka podstawowych kategorii szczególnie w dziale sprzęt komputerowy (np. procesory, karty graficzne, płyty główne, pamięci , inne)
Ale ogólnie nie jest źle :wink:


Pią 17 Lut 2006, 18:42
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
przy ilosci postow jakie w chwili obecnej przechodza przez forum mija sie z celem wieksza ilosc tematow... tak na dobra sprawe wszedzie bylo pusto...

za jakis czas moze wrocimy do poprzedniego ukladu... w chwili obecnej zescalenie wszystkiego razem umozliwia znalezienie wiekszej ilosci informacji w jednym miejscu oraz zmniejszenie przeskakiwania pomiedzy tematami...

wszystko teraz jest w jednym miejscu... juz poczatkujacy urzytkownicy nie musza zastanawiac sie gdzie zadac swoje pytanie typu: wiesza mi sie komputer - czy to plyta glowna, pamiec, procesor...:)))

pozdrawiam

_________________
Image Image


Pią 17 Lut 2006, 18:51
Profil WWW
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 30 Sty 2005, 18:30
Posty: 593
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Jakby to bylo phpbb by przemo to mozna by porobic subfora i byloby czysto i przejzyscie :) Pomyslcie o tym bo to co jest teraz to naprawde nie najlepsze rozwiazanie...

_________________
w moderacji...


Pią 17 Lut 2006, 19:10
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 06 Lut 2005, 20:00
Posty: 74
Post 
przemcio napisał(a):
przy ilosci postow jakie w chwili obecnej przechodza przez forum mija sie z celem wieksza ilosc tematow... tak na dobra sprawe wszedzie bylo pusto...

za jakis czas moze wrocimy do poprzedniego ukladu... w chwili obecnej zescalenie wszystkiego razem umozliwia znalezienie wiekszej ilosci informacji w jednym miejscu oraz zmniejszenie przeskakiwania pomiedzy tematami...

wszystko teraz jest w jednym miejscu... juz poczatkujacy urzytkownicy nie musza zastanawiac sie gdzie zadac swoje pytanie typu: wiesza mi sie komputer - czy to plyta glowna, pamiec, procesor...:)))

pozdrawiam


Popieram, fakt faktem, że za dużo było pustych tematów, może teraz też nie jest najlepiej, ale jest to wygodniejsza opcja od poprzedniej.

_________________
|| Barton 2500 || Epox 8RDA3IPro || 2x256 Twinmos Twister 400MHz CL2 || Caviar 80GB 7200 8MB || Gigabyte GeForce 6600GT || SBLive+Creative T5900 || LG F700P || DVD-RW NEC || DVD Asus || Chieftec 360W HPC-360-302-DF ||
(..)MAY THE FORCE BE WITH YOU(...)


Sob 18 Lut 2006, 04:07
Profil
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post 
Wiedziałem, że ta "operacja" spotka się z powszechnym niezadowoleniem. Wszyscy są zbyt bardzo przyzwyczajeni do forum Tweaka, PCLabu, Infojamy itd.

Uważam jednak, że takie rozwiązanie jest najlepsze. Przynajmniej w obecne fazie rozwoju forum. :) Zapewniam, że jak się przyzwyczaicie to nie będziecie chceli wróć do poprzedniego układu forum. :)

Pozdrawiam serdecznie!

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Sob 18 Lut 2006, 15:30
Profil WWW
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
A ja bym proponowal taki podział;
Kategoria PROBLEMY:
- Procesory i płyty główne
- Karty graficzne i monitory
- Dyski i napedy optyczne
- Inne

Kategoria DObór i zakupy :
- Procesory i plyty glowne
- Karty graficzne i monitory
- Dyski i napedy optyczne
- Inne

Bo w tych dzialach najdczesciej padaja ptyania i dyskusje, bo albo ktos ma problem bo cos nie dziala albo ktos nie wie co kupic i prosi o rade.
Reszte dzialow mozna zostawic jako OGOLNO DYSKUSYJNE na wyzej wymienione tematy.
Konkretnie mozna by dodac te dwie wyzej wymienione kategorie na samej gorze forum.

A teraz sprawa nowego podzialu... FOrum sprzet komuterowy jest moim zdaniem tak zagracone ze ktos kto szuka informacji nie polapie sie w tym.
Kilka nascie tematow jeden o grafach , inny co kupic, jeszce inny cos nie dziala, a potem jak podrecic procesor... moim zdaniem za duzy balagan...
Podzial na Procki i plyt , grafy i monitory oraz napedy i INNE powinien znacznie uproscic wyszukiwanie potrzebnych informacji.
No bo przeciez jak ktos tu przyjdzie czegos poszukac... to sie zalamie bo jak narazie to jest Groch z kapusta :)
Trzeba to jak najszybciej posegregowac.

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Sob 18 Lut 2006, 19:59
Profil
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post 
THG_Stingerek napisał(a):
A ja bym proponowal taki podział;
Kategoria PROBLEMY:
- Procesory i płyty główne
- Karty graficzne i monitory
- Dyski i napedy optyczne
- Inne

Kategoria DObór i zakupy :
- Procesory i plyty glowne
- Karty graficzne i monitory
- Dyski i napedy optyczne
- Inne

Bo w tych dzialach najdczesciej padaja ptyania i dyskusje, bo albo ktos ma problem bo cos nie dziala albo ktos nie wie co kupic i prosi o rade.
Reszte dzialow mozna zostawic jako OGOLNO DYSKUSYJNE na wyzej wymienione tematy.
Konkretnie mozna by dodac te dwie wyzej wymienione kategorie na samej gorze forum.

A teraz sprawa nowego podzialu... FOrum sprzet komuterowy jest moim zdaniem tak zagracone ze ktos kto szuka informacji nie polapie sie w tym.
Kilka nascie tematow jeden o grafach , inny co kupic, jeszce inny cos nie dziala, a potem jak podrecic procesor... moim zdaniem za duzy balagan...
Podzial na Procki i plyt , grafy i monitory oraz napedy i INNE powinien znacznie uproscic wyszukiwanie potrzebnych informacji.
No bo przeciez jak ktos tu przyjdzie czegos poszukac... to sie zalamie bo jak narazie to jest Groch z kapusta :)
Trzeba to jak najszybciej posegregowac.


A przepraszam bardzo, od czego jest wyszukiwarka? ;)

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Nie 19 Lut 2006, 00:52
Profil WWW
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
OD tego zeby znaleśc tematy stare ktore juz zdazyly "splynac w dol"
Podzial i segregacja zaowocuje zwiekszeniem czytelnosci i latwosc w trafieniu z zadawanym pytaniem do odpowiedniego dzialu.

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Nie 19 Lut 2006, 13:47
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Arti napisał(a):
Może i trafiony biorąc pod uwagę fakt iż od około godziny jest średnio 5 osób na forum gdzie wcześniej było to rzadko spotykane!!!! oby tak dalej!!!!


Muszę zacytować siebie bo się okazuje że byłem w błędzie!!! nadal rzadko tu ktos zgląda!!! :(


Nie 19 Lut 2006, 21:29
Profil
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post 
Arti napisał(a):
Arti napisał(a):
Może i trafiony biorąc pod uwagę fakt iż od około godziny jest średnio 5 osób na forum gdzie wcześniej było to rzadko spotykane!!!! oby tak dalej!!!!


Muszę zacytować siebie bo się okazuje że byłem w błędzie!!! nadal rzadko tu ktos zgląda!!! :(


Spokojnie, to wyłącznie kwestia czasu. :)

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Nie 19 Lut 2006, 21:50
Profil WWW
Post 
A może by tak wysłać do wszystkich zarejestrowanych jakieś powiadomienie typu: zmiany na forum-zapraszamy!!! :lol: nie wiem!! wiem tylko tyle że mimo 190 zarejestrowanych udzielających się jest może 20!!!! i stąd problem że maks to 9 na forum już prawie rok temu!!! chyba trzeba bardziej aktywnie działac bo czekanie że to wszystko kwestia czasu może się okazać zgubne!!!


Nie 19 Lut 2006, 23:13
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post 
Anonymous napisał(a):
A może by tak wysłać do wszystkich zarejestrowanych jakieś powiadomienie typu: zmiany na forum-zapraszamy!!! :lol: nie wiem!! wiem tylko tyle że mimo 190 zarejestrowanych udzielających się jest może 20!!!! i stąd problem że maks to 9 na forum już prawie rok temu!!! chyba trzeba bardziej aktywnie działac bo czekanie że to wszystko kwestia czasu może się okazać zgubne!!!


Ja jeszcze nigdy nie mówiłem, że to kwestia czasu. Dopiero teraz - po zmianach tak uważam. :)

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Nie 19 Lut 2006, 23:23
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 17:07
Posty: 49
Post 
SUX -tyle na temat,
pozdro.

ps. jak sie stad wypisac?


Czw 23 Lut 2006, 21:30
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lut 2005, 22:24
Posty: 855
Miejscowość: Wrocław
Post 
kobe napisał(a):
SUX -tyle na temat,
pozdro.

ps. jak sie stad wypisac?

LoL niezle KOBE :twisted:
chciałbym sie zapytać Przemek wiesz może jakąs galerie avatarów hmm?? :wink:

_________________

| AMD Phenom X2 555@ X4 B55 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro REV.2
| Asus M4A78LT-LE | Kingston 6 GB DDR3 1333 |
| Sapphire HD 6870 1GB | Samsung 500GB | WD Caviar 80GB |
| Powered by Be Quiet Pure Power L7-530W + BELKIN Conserve |
| LG E2260V-PN
| @Seven Professiona l+ Office 2010 Professional
+ Belkin Conserve + Belkin Stride360 16" + Belkin Messenger 16"


Nie 26 Lut 2006, 12:25
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 343 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.