laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 04 Cze 2020, 03:56

Odpowiedz  [ 498 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34
 Ubezpieczenie firma uCARE 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Post Re: Ubezpieczenie firma uCARE
Witam.
Niestety, ale ubezpieczenia digital care jest usługą nieuczciwą. Miałem to szczęście że laptop uszkodził mi kot, więc ubezpieczenie mi przyznano. Natomiast po miesiącu naprawy laptop przyszedł z serwisu nie działający. Nagrałem moment wyjmowania z pudełka i go wysłałem, więc nie są w stanie tego zaprzeczyć. Wysłali laptopa ponieważ mijało 30 dni na naprawę i widocznie nie zdazyli wszystkiego naprawić, twierdząc że w warunkach laboratoryjnych usterka nie występuje. Laptop służy do pracy, i mimo obiecanych 30 dni na naprawę lub zwrot pieniędzy, lub wymiany na nowy laptop. mijają 2 miesiące i latpop nadal nie naprawiony. Numer zlecenia szkody: CLM191127-1858.

Czw 09 Sty 2020, 22:50
nowicjusz
nowicjusz

Witaj HUN,

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U mnie to samo, OSZUKALI MNIE NA CAŁEGO !!!!

To moja historia, która nadal się toczy:

Witam serdecznie

Kupuję od X-KOM od wielu lat sprzęt komputerowy, obiektywy, monitory, drukarki i wiele innych urządzeń na dość znaczne kwoty.
Ostatnio uszkodził się laptop, prawdopodobnie płyta główna/zasilanie, nie włączał się każdorazowo przycisk power, oraz odłączało kartę sd lub wtyki usb.
Gwarancja minęła skorzystałem z UCARE ekstra ochrony.
Po kilkunastu dniach zostałem poinformowany że wyliczają voucher żebym mógł kupić coś w X-KOMIE, kilkukrotnie dzwoniłem i to potwierdzali, dostałem też e-mail z taką informacją że będzie VOUCHER.
Niespodziewane po dwóch dniach od tej informacji przyszedł rzekomo naprawiony laptop, a tam informacje, o uszkodzeniach że problem był z zasilaniem, dodatkowo wykryli jakiś problem z ładowaniem baterii, który rzekomo naprawili, wszystko rzekomo zostało przetestowane i działa. NIESTETY. Laptop w ogóle nie ładował baterii, działał tylko na kablu, jakby ładowanie albo bateria była uszkodzona. Jak oddawałem laptop trzymała około 50 do 60 minut, był problem tylko z włączaniem (power) i wtykami.
Zadzwoniłem do Ucare poinformowali mnie, że TRUDNO teraz muszę sobie poczekać 30 dni na reklamacje.
No i tak czekam, po pewnym czasie odebrali laptop pytam się co się dzieje. A UCare odpowiada że bateria uszkodzona i że mogę sobie ją sam wymienic i że zasilacz uszkodzony i moge sobie też sam wymienić, ale jeszcze żadna decyzja nie zapadła.
Fajnie oddałem laptop ze sprawną baterią, sprawnym zasilaczem, wrócił z uszkodzoną baterią i zasilaczem.
Okłamano mnie że dostanę VOUCHER, odesłali mi uszkodzony LAPTOP.
Po prostu załamka, jestem bardzo niezadowolony z usługi.

WIDAĆ ZASTOSOWALI TĄ SAMĄ TECHNIKĘ CO U CIEBIE.

1. PRZECIĄGANIE
2. OSZUKIWANIE
3. ODESŁANIE USZKODZONEGO LAPTOPA ( z zupełnie innymi usterkami niż były wcześniej, przy naprawie pewnie uszkodzili baterie, chociaż z informacji z serwisu napisali że działa wszystko 100%, to co w transporcie bateria padła ? bzdury i wierutne kłamstwa, działała teraz kłamią i oszukują jak z tym voucherem)
4. PRZECIĄGANIE KOLEJNE 30 dni
..............

zobaczymy jak to się skończy
mój numer zgłoszenia/szkody CLM200109-1580

Mam zabezpieczone e-maile i nagrania rozmów z kłamstwami.

ale już TYLE NAKŁAMALI ŻE MAM DOŚĆ !!!

Jak tak dalej będzie w X-KOMIE nic nie kupię bo naciągnęli mnie na oszustów, co mówią co innego i robią co innego, najgorzej, że mam drugi laptop bardzo drogi, też tam ubezpieczyłem za namową X-KOM, jak coś się stanie to mogę się spodziewać że zwrócą mi jeszcze bardziej uszkodzony !!!! Modlić się żeby się nie zepsuł i nigdy więcej X-KOM !!!! Wydałem tam grube kilkadziesiąt tysięcy złotych na sprzęt !!! A tak oszukują i naciągają !!! WSTYD !!!!

Czw 20 Lut 2020, 00:09
nowicjusz
nowicjusz

Odesłali odpowiedź, nie uznali reklamacji bo stwierdzili ze nie obejmuje ona baterii !!
Tylko że jak odsyłałem do nich komputer uszkodzenia były na płycie głównej problem z przyciskiem power i samo odłaczająca sie gniazda usb i sd.
Bateria działała, ładowała i trzymała około 50 do 60 minut.
Komputer wrócił z nieładującą i niedziałającą baterią. USZKODZILI BATERIE a teraz umywają ręce.

NIGDY WIĘCEJ X-KOM , wszystkim będę odradzał bo to oni mnie nakierowali na tych oszustów i po co mi to UCARE było jak mnie oszukali !!!!

Pią 21 Lut 2020, 16:09
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 498 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości