laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Wto 22 Paź 2019, 08:29

Odpowiedz  [ 498 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 34  Następna
 Ubezpieczenie firma uCARE 
Autor Wiadomość
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Post Re: Ubezpieczenie firma uCARE
Abyss87 napisał(a):
Dziś już 10 stycznia i czy otrzymałem już telefon? NIE. Czy ktoś raczył się zadzwonić i wymyślić znowu jakąś ściemę? NIE.
Zadzwoniłem sam i akurat niebyło wolnego konsultanta, cuż za niesamowity zbieg okoliczności, ale jak wszystkich klientów traktujecie tak samo to pewnie telefon się wam urywa. Pani spisała moje dane i jak któryś z konsultantów będzie już wolny to oddzwonią. Czy ktos do mnie oddzwonił? NIE.
Kompletnie niepoważna firma i serdecznie nie polecam nikomu.
Chyba jedynym sposobem na odzyskanie telefonu będzie droga sądowna.

Dzień dobry,

proszę o podaniu numeru szkody, pomożemy w szybkim zakończeniu sprawy.

Z wyrazami szacunku
Centrum Pomocy

Pon 12 Sty 2015, 18:17
nowicjusz
nowicjusz

Naprawdę dno i 2 metry mułu.
numer szkody 2-3 posty wcześniej.

Pon 12 Sty 2015, 19:21
nowicjusz
nowicjusz

Dzień dobry, widzę, że trochę zbyt późno znalazłem ten wątek. W sprawie smartfonu nikt nie zadzwonił w określonym przez OWU terminie 48h a infolinia nie umiała odpowiedzieć, czemu. Na pytanie o status naprawy infolinia odpowiada "trwa fakturowanie". Właśnie zadzwoniłem po raz kolejny i nic się nie dowiedziałem - nie poznałem statusu naprawy, ani terminu zakończenia. To jakiś koszmar jest.

Wto 13 Sty 2015, 14:57
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Abyss87 napisał(a):
Naprawdę dno i 2 metry mułu.
numer szkody 2-3 posty wcześniej.

Szanowny Panie,

w dniu dzisiejszym będzie się z Panem kontaktował likwidator w celu wyjaśnienia sprawy.

Z poważaniem
Centrum Pomocy

Śro 14 Sty 2015, 10:40
nowicjusz
nowicjusz

ja się męczę z ucare już 2 miesiące , na początku odpisali że wyjaśnienie nie pełne a po moim uzupełnieniu nic już nie napisali

a sprawa tyczy się tabletu pracującego w zakładzie produkcyjnym ; gdzie Pan z x-kom namówił mnie że w tych warunkach może upaść czy stać się nieszczęśliwy upadek i i tablet warty strzelam 500-600 zł ; gwarancja eksluzywana z 150 takze 1/3 ceny i firma u care nawaet łaskawie nie kazała sobie przysłać tego tableta ... a kupilem w x-komie już kilkanaście sprzętów .....

Pią 16 Sty 2015, 10:26
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do postów, w których informujecie Państwo o problemach związanych z likwidacją szkody
prosimy o podawanie numerów szkód, których opisywane sytuacje dotyczą.
Na tej podstawie będziemy mogli odnieść się do zarzutów oraz pomóc w zakończeniu procesu.

Z wyrazami szacunku
Centrum Pomocy

Pią 16 Sty 2015, 15:29
nowicjusz
nowicjusz

w mojej sprawie POLISA Nr 345173273.UPR/CE/2014/09/00077

Sob 17 Sty 2015, 10:39
nowicjusz
nowicjusz

Nr zgloszenia CLM141215-0170
 Wyslalem tableta do naprawy przyszedl po miesiacu naprawiony w pudelku byl pokrowiec do tabletu ,taka malutka czesc do wyciagania karty pamieci z tabletu i dokumenty z nr polisy zeskanowany paragon dwie kopie tam zostawilem jak otrzymalem tablet z powrotem to w pudelku byl tablet i pokrowiec , gwarancja jeszcze zostala na rok , chce te dokumenty i te czesc spowrotem , to jest moje drugie zgloszenie szkody w pierwszym zgloszeniu byl dokument co zostalo naprawione itp. A teraz nic nie bylo co to ma znaczyc !? Prosze x-kom o odniesienie sie do mojej wypowiedzi jestem rozczarowany ....

Pon 19 Sty 2015, 11:20
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

dziubas79 napisał(a):
w mojej sprawie POLISA Nr 345173273.UPR/CE/2014/09/00077

Szanowny Panie,

sprawa została przekazana do likwidatora.
W dniu dzisiejszym nastąpi kontakt oraz zostanie do Pana przekazana decyzja o dalszym postępowaniu w sprawie.

Z wyrazami szacunku
Centrum Pomocy

Wto 20 Sty 2015, 10:56
nowicjusz
nowicjusz

malutkie dziękuje
fajnie by było , bo sprawa która miała być załatwiona w 24 H ; trwa 2 miesiące i końca nie widać

Wto 20 Sty 2015, 14:32
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

bushido napisał(a):
Nr zgloszenia CLM141215-0170
 Wyslalem tableta do naprawy przyszedl po miesiacu naprawiony w pudelku byl pokrowiec do tabletu ,taka malutka czesc do wyciagania karty pamieci z tabletu i dokumenty z nr polisy zeskanowany paragon dwie kopie tam zostawilem jak otrzymalem tablet z powrotem to w pudelku byl tablet i pokrowiec , gwarancja jeszcze zostala na rok , chce te dokumenty i te czesc spowrotem , to jest moje drugie zgloszenie szkody w pierwszym zgloszeniu byl dokument co zostalo naprawione itp. A teraz nic nie bylo co to ma znaczyc !? Prosze x-kom o odniesienie sie do mojej wypowiedzi jestem rozczarowany ....

Szanowny Panie,

zgodnie z rozmową telefoniczną sytuacja została wyjaśniona.
Brakujące akcesoria zostały odesłane.

Z poważaniem
Centrum Pomocy

Czw 22 Sty 2015, 12:46
nowicjusz
nowicjusz

Witam,
opiszę proces wymiany mojego ipada w tej firmie.

1. Ipad mi się rozpadł po tym jak miska która wypadła mi z górnej półki i uderzyła w ipad oraz spowodowała, że spadł na ziemię i dalej pękł cały dotyk oraz uszkodziła się obudowa.
2. 30.12.2014 zgłosiłem szkodę. Czekałem tydzień ale nikt się nie odezwał, nie było żadnej informację czy naprawią czy nie.
3. Zadzwoniłem sam, okazało się, że Pani której dyktowałem numer seryjny urządzenia nie pasował do tego który znajdował się na polisie. Zwykła literówka, może z mojej winy, może z jej. Nie wnikam. Nie zmienia to faktu, że gdybym sam nie zadzwonił to sprawa by wisiała i nikt by się tym nie zajął.
4. Po 2 dniach dzwoni pani z uCare i informuje, że jutro będzie kurier. Przyjeżdza, zabiera.
5. Od tej pory, kiedy ipad był w serwisie dzwoniłem 2 razy dziennie, w południe i przed 17. Śmieszna sytuacja, bo za kazdym razem każda z osób z którą rozmawiałem mówiła co innego. Czasami słyszałem informację, że sprzęt jest w ich serwisie(regenesis), inna osoba mówiła, że jest w iMad Warszawa.
6. Po tym, zacząłem dzwonić również do iMad Warszawa, tam okazało się, że po otrzymaniu od regenis mojego sprzętu( a nastąpiło to od razu jak kurier ode mnie go odebrał) zrobili oni byskawicznie kosztorys naprawy i wysłali go do regenesis. Ponad 2 tyg zajęło im to, żeby ten kosztorys odrzucić i dać mi info, że dostanę voucher na nowego ipada.

Reasumijąc. Sprzęt odebrałem wczoraj, nowy. Minusem firmy jest, że jak Ty nie przypilnujesz swojej sprawy i nie będziesz dzwonił i pytał sprawa będzie się ciągnęła miesiącami. A i co najważniejsze, w momencie wydania mi nowego towaru moje ubezpieczenie wygasło z racji tego, że 100 % wartość polisy zostało wykorzystane na zakup nowego iPada.

Pią 23 Sty 2015, 13:17
nowicjusz
nowicjusz

Osobiście nie jestem zbytnio zadowolona z jakości usług ucare. Po pierwsze, zgłoszenie szkody mogło nastąpić tylko telefonicznie, ponieważ próbując zgłosić przez stronę wyskakuje informacja "nieprawidłowe dane". Po telefonicznym zgłoszeniu i opisie szkody, podaniu adresu odbioru telefonu ORAZ ADRESU GDZIE MA ZOSTAĆ DOSTARCZONY po naprawie, miałam czekać na kontakt z kurierem, który umówił się na następny dzień, jednak bez podania jakiejkolwiek przyczyny nie przyjechał przez najbliższy tydzień. Po tym czasie napisałam maila, dostałam odpowiedz z prośba potwierdzenia nowego terminu przyjazdu kuriera, który tym razem przyjechał w umówionym terminie. I na tym kontakt mailowy się skończył... Po dwóch tygodniach od zgłoszenia wysłałam maila z prośbą o informację jak długo potrwa jeszcze naprawa, lecz już odpowiedz nie dostałam. Po 3 tygodniach postanowiłam zadzwonić i spytać jak długo potrwa jeszcze naprawa, wtedy okazało się że jeszcze nie ma zrobionego kosztorysu i gdy tylko taki otrzymają to naprawia telefon w trybie pilnym i prześlą kurierem na podany adres. Mija 4 tydzień, kurier przywiózł telefon... ale na adres z którego go odbierał a nie na jaki miał zostać dostarczony, na czym bardzo mi zależało- adres został podany przy zgłoszeniu. Co do długości naprawy dostałam list z przeprosinami, ale niestety brak kontaktu mailowego i przesłanie telefonu na inny adres zraziło mnie do tej firmy.

Czw 29 Sty 2015, 21:16
nowicjusz
nowicjusz

W ubiegłym roku zakupiliśmy tablet NAVROAD, podczas zakupu zostaliśmy namówieni na ubezpieczenie w zakresie przypadkowego uszkodzenia (Sprzedawca oferując ubezpieczenie zachwalał, że działa ono również w przypadku np. upadku) oraz kradzieży na które zgodziliśmy się.
Pech chciał, że tablet niedawno spadł z biurka i w tym momencie zaczęły się problemy.
Podczas zgłaszania szkody zostaliśmy poinformowani, że nasze zgłoszenie będzie weryfikowane i skontaktuje się z nami przedstawiciel firmy informując o dalszym postępowaniu.
W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy telefonicznie informację, że tablet nie zostanie naprawiony ponieważ sytuacja w jakiej doszło do uszkodzenia nie spełnia warunków przypadkowości (czy jakoś tak).
Absolutnie nie polecam wykupywania ubezpieczenia o wartości 12% ceny zakupu sprzętu bo nic ono nie daje.
Wszystkich kupujących uczulam by poważnie się zastanowili nad ofertą ubezpieczeniową oferowaną przez ucare.

Wto 03 Lut 2015, 12:04
nowicjusz
nowicjusz

Witam,

dlaczego nikt z pokrzywdzonych nie wygłosił swojej opinii o sklepie XKOM. Jako klient tego sklepu, chciałbym o tej sprawie z polecaniem nierzetelnej firmy uCare przez x-kom przeczytać w opinii o xkom na opineo:

http://www.opineo.pl/opinie/x-kom-pl

dzisiaj szukałem i nic nie ma.

Zachęcam do negatywnych opinii o sklepie. To może zwiększy szanse żeby x-kom zareagował na istniejącą sytuację.

Dzisiaj prawie kupiłem to ubezpieczenie, na szczęście w porę przeczytałem ten wątek. Dziękuje wszystkim opisującym swoją sytuację za to że uchroniliście mnie od błędu.

pozdrawiam

Śro 04 Lut 2015, 14:23
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 498 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 34  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość