laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Wto 19 Mar 2024, 04:22



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 X-Kom to jakaś kpina 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 01 Paź 2014, 22:20
Posty: 4
Post X-Kom to jakaś kpina
Witam, w październiku port w moich słuchawkach uległ uszkodzeniu, wysłałem je na gwarancje wszystko pięknie, lecz po miesiącu dowiedziałem się że jest to uszkodzenie mechaniczne :O. Ale nie ważne, ponieważ nie zrobiłem nic co mogło by je uszkodzić, trudno 60zł miało to kosztować. I co? Do dzisiaj słuchawek nie ma, 0 kontaktu telefonicznego, wysłałem też 2 maile i otrzymałem AŻ 0 odpowiedzi. Nie polecam tego sklepu, mimo że są konkurencyjne ceny, jeśli cen nie dba o klienta to dla mnie jest spalony, niżej screen, niby moje słuchawki zostały "wydane" ale jakoś ich nie mam :X.

Jak myślicie powinienem zgłosić się do Rzecznika Praw Konsumenta ponieważ czuję się oszukany i uznany na pewno nie jak klient.


Załączniki:
ss.png
ss.png [ 25.49 KiB | Obejrzany 4878 razy ]
Czw 18 Gru 2014, 19:14
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7661
Post Re: X-Kom to jakaś kpina
Domin397, Twoja reklamacja zgłoszona 2014-10-02 i dostarczona 2014-10-09, została tego samego dnia przekazana do serwisu gwarancyjnego producenta (zewnętrznego). W dniu 2014-11-15 urządzenie powróciło z serwisu z decyzją odmowną. Przez ten okres bezskutecznie próbowaliśmy skontaktować się z Tobą, aby uzyskać informację na temat zgody na płatną naprawę, ponieważ serwis stwierdził uszkodzenie mechaniczne, które nie podlega bezpłatnej naprawie gwarancyjnej.

Otrzymaliśmy jednak telefon od Ciebie w dniu, w którym słuchawki zostały spakowane i powinny zostać wysłane. Zostały jednak cofnięte z dostawy do kuriera (tracking UPS 1Z0W59V60493024629) i ponownie przekazane celem dokonania odpłatnej naprawy do serwisu zewnętrznego 2014-11-17. W dniu 2014-12-17 status reklamacji w serwisie zmienił się na "do wysyłki", dlatego oznacza to, że słuchawki niebawem powrócą do naszej firmy, o czym poinformujemy Cię niezwłocznie - tak samo jak o zmianie statusu zlecenia oraz wysyłce towaru.

Ponadto pragniemy zauważyć, że na wszystkie otrzymane wiadomości przesyłaliśmy odpowiedzi:
    1. Wiadomość 2014-10-01 16:20 - odpowiedź 2014-10-02 12:58
    2. Wiadomość 2014-10-01 17:52 - odpowiedź 2014-10-03 11:09
    3. Wiadomość 2014-10-01 23:22 - odpowiedź 2014-10-03 11:10
    4. Wiadomość 2014-10-26 03:06 - odpowiedź 2014-10-26 11:05

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Pon 22 Gru 2014, 15:51
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 02 Sty 2015, 12:42
Posty: 1
Post Re: X-Kom to jakaś kpina
Ja także jestem nie zadowolony, we wtorek dostałem maila ze przesyłka została wysłana za pośrednictwem firmy UPS pod mój adres. Do dzisiaj nie ma przesyłki (rozumiem Nowy Rok), po wysłaniu 2 maili, dowiedziałem się (dzisiaj), że dopiero dzisiaj zostanie przekazana firmie UPS bo we wtorek za późno przekaz zaksięgowali, no ale była jeszcze sroda przecież... Telefon miał być na prezent na ten weekend....no cóż iść na urodziny bez obiecanego prezentu, no nie miłe uczucie. No ale cóż pozostaje mi czekanie na przesyłkę w poniedziałek. I zastanawiaj się potem jaki komentarz na Allegro wystawić, a anulować kupna się nie da (moze zdążył bym cos na miejscu kupić). Szkoda, że wcześniej nie zostałem powiadomiony poprzez e-mail, że przesyłka wyjdzie dopiero w piątek (jeśli wyjdzie), a tak to sobie czekałem i czekałem. Eh nie jestem zadowolony,mimo że moja przesyłka była szybko gotowa a firma odpowiada w miare szybko na maile.

EDIT: Na szczegółach monitorowania pisze: "Planowane doręczenie:
Poniedziałek, 05.01.2015, Przed końcem dnia" Mam tylko nadzieję, że dojdzie w ten poniedziałek :)


Pią 02 Sty 2015, 13:07
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7661
Post Re: X-Kom to jakaś kpina
Zdzislaw5p, prosimy o podanie numeru zamówienia. Wyjaśnimy opisywaną przez Ciebie sytuację i wrócimy z odpowiedzią.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Czw 08 Sty 2015, 12:04
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.