forum.X-KOM.PL
https://forum.x-kom.pl/

Wadliwe głośniki
https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=35&t=8684
Strona 1 z 1

Autor:  shim [ Śro 10 Cze 2015, 20:57 ]
Temat postu:  Wadliwe głośniki

Witam,
Dnia 2.06 zostały odebrane w punkcie xcom zamówione głośniki. Po odpakowaniu ich 3.06 okazało się, że w subwoferze ułamane są 2 stopki. Towar został oddany jeszcze tego samego dnia i przyjęty do reklamacji, co jak się okazało było błędem. Reklamacja została oczywiście odrzucona z powodu "uszkodzenia mechanicznego podczas niewłaściwego użytkowania", a takie sprawy reklamacjom nie podlegają. Bardzo zabawna sytuacja przez wzgląd na to, że głośniki nie zdążyły być nawet podpięte do komputera. Ponadto na obudowie znajduje się rysa, która rzekomo również jest moją winą, pewnie zrobiłem ją podczas oglądania ułamanych stopek. Chciałem zapytać jakie są możliwości na wyjście z tej sytuacji, oprócz oczywiście podklejenia samemu stopek, co zaproponowano mi dzisiaj w punkcie... Powiedziano mi, że nie ma możliwości zwrotu pieniędzy oraz wymiany głośników na nowe. Wspomniano również o napisaniu odwołania, ew. zgłoszenia się do rzecznika praw konsumenta. Przed tym chciałem jednak zasięgnąć języka tutaj, domyślam się, że sytuacja jest trudna do rozwiązania. Jak dla mnie to sytuacje tego typu to jakieś wielkie nieporozumienia, dokonuje się zakupu uszkodzonego towaru, po czym są ogromne problemy z jego wymianą czy zwrotem... Żałosne. W razie potrzeby podaję nr zgłoszenia: WR/16604/15.

Autor:  X-KOM.PL [ Czw 11 Cze 2015, 09:06 ]
Temat postu:  Re: Wadliwe głośniki

EDIT:

Witamy ponownie!

Zweryfikowaliśmy Twoją reklamację i podjęliśmy decyzję o naprawie Twoich głośników. Prosimy o kontakt z serwisem( w przypadku reklamacji wysyłkowej) lub o udanie się do salonu. Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie jest dla Ciebie satysfakcjonujące.

Pozdrawiamy.

Witamy serdecznie,

dziękujemy za zgłoszenie sprawy - oczywiście zweryfikujemy cały proces serwisowy Twoich głośników. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią, gdy tylko uzyskamy szczegółowe informacje.

Pozdrawiamy!

Autor:  shim [ Pon 29 Cze 2015, 15:08 ]
Temat postu:  Re: Wadliwe głośniki

Faktycznie, w kolejnym podejściu wszystko zostało już wykonane jak należy. Obudowa cała, głośniki od paru dni grają przy komputerze. Choć pierwsze wrażenie nie było zbyt dobre, to ostatecznie jestem zadowolony. Dziękuję za zainteresowanie i rozpatrzenie sprawy, pozdrawiam ;)

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/