laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 13:49



Odpowiedz  [ 1 post ] 
 Testy sprzętu to głąby prawdziwe robią... 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 10 Maj 2023, 15:47
Posty: 7
Post Testy sprzętu to głąby prawdziwe robią...
Skąd ten żal? Ino stąd, że dla dzisiejszych pokemonów ważniejsze są obudowa, ikonki, szlaczki, ***** aniżeli konkrety.
Czemu, ludzie którzy testują sprzęt a potem wrzucają swoje twory w sieć, nigdy w życiu nie zrobią testów, tak jak powinno to sie robić?
IQ blokuje AMBICJE czy jak?

Napiszę Wam, jak to powinno wyglądać, aby było fachowe, zatem oprócz tego co ludzie testują:

- wypadałoby pobiegać ze smartfonem, oddalając się od nadajników i przetestować jak to jest z choćby poziomem zasięgu na choćby 3,4 karatch SIM różnych operatorów

- wypadałoby zrobić test zasięgu w miejscach zapiwniczonych (piwnice, partery lokali) aby wiedzieć, czy to co testujemy jest na mocy poprawnie chwytać LTE/5G gdy, zasiądziemy z rańca choćby na "sedesie", który często skitrany jest w głębi mieszkania (to najlepszy test zasięgu!)

- wypadałoby, zrobić test VoLTE, VoWIFI, pobawić się Hotspotem i przetestować WIFI, pobawić się USB-Tetheringiem

Co mi z tego, że telefonik cacy wygląda, gdy już kilka razy zwracałem smartfon (zakup wysyłkowy) bo nie da się tego nigdzie użytkować?
Nigdzie mówiąc - mam na myśli cały warszawski Wawer, gdzie po zasięg trzeba za okna sięgać, brak słów!
Czemu stare Huawei czy Sony mają 2,3 kreski w tej samej sieci a nowe telefoniki wcale albo jedną?
Właśnie, czemu nikt pod tym kątem tego szajsu nie testuje?
Cztery Motorole G50 zwróciłem, bo nie działa w tym poprawnie VoLTE oraz kilka innych, bo nie mają zasięgu!
I wiecie co? Zwracałem firmówki, Redmi, Xiaomi, Motorola a teraz trzymam w łapie Oppo szita z 5G i patrzcie, zasięg jest w 5G na 4 kreseczki i piątą haczy przy oknie, jakim cudem konkurencja miała 1-2 lub zero? A taki zły w opiniach i recenzjach, taki budżetowiec.


Ludzie, Wy testujcie te telefony je używając a nie tylko oglądając!


Śro 10 Maj 2023, 17:38
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.