laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 10:48



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 [sprzedam] Fajny laptop do prostych prac - POLECAM Asus F5RL 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 13 Mar 2019, 22:23
Posty: 43
Post [sprzedam] Fajny laptop do prostych prac - POLECAM Asus F5RL
[sprzedam] Fajny laptop do prostych prac - POLECAM Asus F5RL

Fajny komputerek, w bardzo dobrym stanie jak na swój wiek, Asus F5RL-AP105H

Do komputera mam oryginalne pudełko, tak więc będzie zapakowany bardzo solidnie. Komputer był stosunkowo mało używany. Dobrze wykonany, dobra klawiatura, niezły ekran, obracana kamera internetowa.

Specyfikacja:

- Asus F5RL-AP105H

- system Windows XP Home (naklejka z tyłu z numerem licencji stosunkowo dobrze widoczna)

- wyświetlacz 15.4 WXGA

- Intel Celeron 540 1.86GHz

- 2GB RAM DDR2 667 (pamięć była rozszerzana w stosunku do standardowego 1 GB)

- karta graficzna ATI RADEON XPRESS 1100

- dysk 120GB 5400R Sata Hitachi (po sformatowaniu ok. 112GB)

- kamera video z regulacją (obracana)

- karta Ethernet

- modem

- moduł Bluetooth

- napęd DVD-RW

- czytnik kart SD

- złącza: modem, Eternet, 4xUSB 2.0, do kart Express, słuchawki, mikrofon, VGA, zasilania

- w zestawie zasilacz

Teraz minusy:

- bateria raczej do wymiany, trzyma chwilę, ale to raczej na szybkie zapisanie plików, w sytuacji, gdyby nagle nie było prądu (cena nowego zamiennika na allegro ok. 50 zł)

- nie działa wi-fi, wygląda to na problem ze sterownikami, ale nie udało mi się tego rozgryźć, za to działa bez problemów Internet po kablu Ethernet

Bardzo fajny komputer. Polecam jeśli ktoś nie może pozwolić sobie na nówkę lub potrzebuje kompa do jakiś prostych lub specyficznych prac, np. warsztat samochodowy itd. Na pewno komputer dostałby drugie życie, gdyby zainstalować na nim Linuksa.

Sprzedaję prywatnie, stąd nie udzielam gwarancji ani rękojmi i nie przyjmuję zwrotów, choć oczywiście gwarantuję, że w momencie sprzedaży stan jest zgodny z opisem. Nie wysyłam za zaliczeniem. Dziękuję za zrozumienie. Możliwość sprzedaży przez allegro. Cena przy sprzedaży bezpośredniej 250 zł, przez allegro 270 zł (jednak allegro pobiera spore prowizje). W Gdyni możliwy odbiór osobisty.

Cena wysyłki dla paczkomatów 15 zł dla wysyłki z ubezpieczeniem do 5 tys. Cena dla poczty Paczka+ z ubezpieczeniem na 400 zł i opcją ostrożnie - 36 zł. Mogę też wysłać taniej bez ubezpieczania i opcji ostrożnie, ale na ryzyko kupującego(!) - 18 zł.

Polecam serdecznie.

Image


Nie 31 Mar 2019, 22:47
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 18 Sty 2019, 19:26
Posty: 45
Miejscowość: Waltz'awa
Post Re: [sprzedam] Fajny laptop do prostych prac - POLECAM Asus
250 za coś czego nie da się sprzedać nawet za choćby 100?
Grafika z DX9 nie włączy Ci dzisiaj nawet Google Street View poprawnie... Ten chipset wszedł na rynek w 2006 roku.
2GB RAM w chwili w której jedyny i zarazem najstarszy działający jeszcze system Windows7 wymaga minimum 4GB do poprawnego działania?
Na Windows XP Home nie da się już zainstalować nowszych choćby przeglądarek! Nie pójdzie na tym ani nowszy Chrome, ani Opera czy też Frefoks i problem w tym, że z internetem też będą problemy.

Wartość tego laptopa tu u mnie = 50zł ...
Ja takie daję dzieciakom na rozbebeszenie bo... nawet smartfon dzisiaj szybciej liczy :D


Nie 02 Cze 2019, 20:56
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.