laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 13:18



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 [Sprzedam]Dell XPS M1530 / c2d 2x2.2ghz / 3gb RAM / 8600gt 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 20 Wrz 2014, 13:39
Posty: 1
Post [Sprzedam]Dell XPS M1530 / c2d 2x2.2ghz / 3gb RAM / 8600gt
Witam.
Mam na sprzedaż laptopa Dell XPS M1530.
Laptop jest używany, sprawny, stan wizualny oceniam na idealny, stan techniczny na bardzo dobry.

Parametry laptopa:
*Procesor Intel Core 2 Duo 2x2ghz
*RAM 3GB
*Dysk - 160gb 7200rpm - wziąłem mniejszy dysk kosztem szybkości, bardzo sprawnie sobie radzi, duże prędkości transferu
*Matryca HD 1680 x 1050 - rzadko spotykana tak duża rozdzielczośc w laptopach o tej przekątnej ekranu; super ogląda się filmy w HD, dobra do pracy z wieloma okienkami, kosztowała mnie o 600zł drożej od opcji niżej
*Geforce 8600gt 256mb ddr3 - najmocniejsza karta w tym laptopie, radzi sobie bardzo dobrze ze starszymi tytułami np. Crysis, który dalej ma spore wymagania
*Czytnik linii papilarnych - fajny bajer
*HDMI
*WIFI/Bluetooth
*Obudowa wykonana ze stopów magnezu i aluminium
*Kamera 2mpx - najlepsza z dostępnych

Stan techniczny:
Laptop działa bardzo dobrze, nie ma problemów z podzespołami bazowymi, dysk testowałem jakiś czas temu, brak bad sectorów, matryca jak nowa, bez wypalonych pikseli. Wszystko szybko i fajnie chodzi.
Wady: bateria - czasem ładuje, czasem nie, zależy od humoru, jak naładuje to trzyma śmiesznie krótko, jednym słowem - do wymiany; koszt - allegro nowa 79zł, pewnie da się taniej znaleźć;
napęd CDRW - niektóre płyty czyta, większej części nie czyta, nigdy nie czyszczony laser i na 95% tu przyczyna, problem da się rozwiązać płytą czyszczącą lub rozebraniem laptopa i samodzielnym przeczyszczeniem;
1 port usb - nie działa; w sumie są 3, 2 działają, na lewej stronie są 2 i jeden z tamtych nie działa, czyli zostaje 1 po lewej i 1 po prawej :),
śrubki - brakuje jakiś z dołu, ale klapka pewnie trzyma się na reszcie, nie ma mowy o odpadnięciu, odchodzeniu itd. ręką by się nie oderwało,
obudowa - malutkie wgniecenie, które widać na lewo od touchpada

I to by było na tyle jeśli chodzi o wady i mankamenty, wymieniłem uczciwie wszystkie.

Dodatki:
To co na zdjęciach, czyli:
*Zasilacz
*Płyty Cd, które dostałem przy zakupie - jest tam orginalna Vista, sterowniki, Microsoft Works itd.
*Oryginalny, skórzany case na płyty
*2 x pilot multimedialny - fajny bajer, współpracuje z winampami itd.
*Torba do laptopa - praktycznie nie używana, wygląda jak ze sklepu, nie było w zestawie, kupiłem oddzielnie i dorzucam gratis
*Papierologia na życzenie - gdzieś mam te wszystkie instrukcje itd. u rodziców na mieszkaniu, jak ktoś będzie chciał to się bujne po to

Brak gwarancji producenta.
Paczke dobrze zabezpiecze przed wysłaniem kurierem.
Przed wysyłką robie formata, bo laptop cały czas używam, na życzenie postawie dowolny system.
Możliwe oględziny i odbiór osobisty w Białymstoku.

Kontakt: 698989823, zawada1x@gmail.com
Zdjęcia: http://olx.pl/oferta/dell-xps-m1530-c2d ... 78s5T.html

To wszystko. Pozdrawiam i polecam


Sob 20 Wrz 2014, 13:41
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.