laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Wto 19 Mar 2024, 09:23



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Sharp LC-43SFE7332E - problem 
Autor Wiadomość
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Pon 19 Cze 2017, 21:38
Posty: 52
Post Sharp LC-43SFE7332E - problem
Witajcie. Może ktoś się spotkał z podobnym problemem.

Od początku TV/pilot ma następujący problem:

-aby go włączyć należy kliknąc kilka razy przycisk włączania (załapuje za 2-3 razem)
- następnie się włącza i tutaj należy poczekać ze 2-3 minuty dopóki nie pojawi się komunikat o Wi-Fi, w międzyczasie pilot ani panel z tyłu nie reagują

Tv był już w serwisie, ponieważ oprócz w/w problemów "gubił" całą listę kanałów.

Nie mam pojęcia czy to wina pilota/TV/czujnika czy czego. Oprogramowanie jest aktualne.


Wto 15 Sie 2017, 12:52
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 03 Kwi 2017, 18:02
Posty: 4429
Post Re: Sharp LC-43SFE7332E - problem
Co do pierwszego punktu, to: baterie w pilocie nowe?
Co do punktu drugiego, to może to być problem z oprogramowaniem. TV musi po prostu zalogować się do sieci. Czy tak samo dzieje się gdy wyłączysz WiFi w TV?
Podobnie jest w moim Samsungu, z tym że oczekiwanie dotyczy jedynie sytuacji gdy chcę uruchomić aplikację wymagająca dostępu do internetu np. IPLA. Samo uruchomienie TV do momentu pokazania się kanału trwa może z 10sek.


Wto 15 Sie 2017, 20:12
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Pon 19 Cze 2017, 21:38
Posty: 52
Post Re: Sharp LC-43SFE7332E - problem
Blazer napisał(a):
Co do pierwszego punktu, to: baterie w pilocie nowe?
Co do punktu drugiego, to może to być problem z oprogramowaniem. TV musi po prostu zalogować się do sieci. Czy tak samo dzieje się gdy wyłączysz WiFi w TV?
Podobnie jest w moim Samsungu, z tym że oczekiwanie dotyczy jedynie sytuacji gdy chcę uruchomić aplikację wymagająca dostępu do internetu np. IPLA. Samo uruchomienie TV do momentu pokazania się kanału trwa może z 10sek.


Baterie nowe. Z tym, że dzwina sprawa jest z tymi bateriami. W drugim TV (Samsung) od nowości nie wymieniałem baterii i działają wciąż, chociaż był kupiony wcześniej, a natomiast w Sharpie już ze 3 czy 4 razy były wymieniane. Przełożyłem teraz te moje, bo nowe baterie kupione tydzień temu nie chciały w nim działać, a w Samsungu śmigają.

Oprogramowania niestety nie mam jak zmienic, bo jest aktualne. Szczerze, to nie wiem nawet jak i czy się da wyłaczyć WiFi. Spróbuje dziś i zobaczę czy się da i czy coś się zmieniło.

______

Wystarczy w zakłądce Sieć zmienić WiFi na kablowe? Kabel nie jest podłączony.


Wto 15 Sie 2017, 20:32
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.