laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 19 Kwi 2024, 20:38



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 PILNE, jaki dobry niedrogi laptop do pracy zdalnej?! Czy dob 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 15 Maj 2022, 00:00
Posty: 1
Post PILNE, jaki dobry niedrogi laptop do pracy zdalnej?! Czy dob
Witam, szukam sprzętu do pracy zdalnej. Dopiero będę zaczynać swoją przygodę z pracą zdalną, ale wymagania mam normalne i nie zawyżone. Zależy mi na możliwie jak najszybciej śmigającym sprzęcie bez zacinania, zawiech itp. czyli sprzęt który będzie idealny do pracy zdalnej w której nie ma mowy o takich sytuacjach.

Zależy mi bardzo też na tym by sprzęt posłużył mi najdłużej jak może, i dobrze byłoby gdyby nie było wielkich problemów z naprawą gdyby trzeba było coś np wymienić (ponoć niektóre laptopy mają części które potem trudno znaleźć itp).

Szukam więc szybkiego sprzętu na lata. 

Najlepiej gdyby cena była 1000-1300zł (max ok 1500zł), dlatego szukam w sprzęcie poleasingowym.

Z racji że mi się spieszyło a mój obecny laptop padł, kupiłam już laptopa(z myślą o wypróbowaniu) jednak mam jeszcze czas na darmowy zwrot. Nie wiem czy to był dobry wybór bo laptop ma tylko dwa rdzenie, ale sprzedawca twierdził że to na prawdę się sprawdzi (mimo że mógł zaproponować droższe modele). Nie wiem czy można tu wstawiać link z ofertą gdzie kupiłam(?), wstawię więc podstawowe dane:



Laptop Dell Latitude E5470 i5-6300U 8 GB 240 SSD 14,1" HD W10Pro A-

2 RDZENIE



Model procesora:i5-6300U

Rozdzielczość:1366x768 (HD)

Przekątna ekranu:14,1"

Stan:Używany - 100% sprawny (produkt testowany)

Gwarancja:12 miesięcy

Ilość pamięci 8GB



Dysk 240GB SSD SATA

Licencja  Win 10 Pro COA

Model procesora:

i5-6300U

Częstotliwość procesora:

2.40 GHz

Generacja procesora:

6 gen

Rodzina procesora:

Intel Core i5

Wydajność procesora:

3258

Liczba rdzeni procesora:

2

Częstotliwość Turbo procesora:

3.00 GHz

Wielkość pamięci cache L2 lub L3:

3 MB SmartCache

Gniazdo:

FCBGA1356

Pamięć RAM

Ilość pamięci:

8 GB

Typ pamięci:

DDR4

Maksymalny rozmiar pamięci:

32 GB

Ilość gniazd pamięci:

2

Dysk twardy

Dysk:

240 GB SSD

Pojemność dysku:

240 GB

Typ dysku:

SSD





Zapłaciłam ok 1000zł, stan wizualny jest OK, zastanawia mnie czy do ok 1500zł (max, lecz wolę być przy cenie 1000-1300zł) znajdę coś lepszego, a może to wcale nie był dobry wybór?
Zastanawiam się np nad ACER Gateway GWTN156-11BKDX 15,6 " Intel Pentium Quad-Core 4 GB / 128 GB , gdzie 4 rdzeniowy nowy laptop kosztuje lekko ponad 1200zł.



Dziękuję bardzo za szczere opinie.


Nie 15 Maj 2022, 00:04
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 14 Maj 2014, 16:08
Posty: 8676
Miejscowość: Opole
Post Re: PILNE, jaki dobry niedrogi laptop do pracy zdalnej?! Czy
Lepiej wybrać Dell Latitude E5470, niż ten nowy Acer który podałeś.

Aczkolwiek z nowych idzie dostać coś sensowniejszego, jeżeli już celuj w Acer Aspire 3 Athlon 3050U/8GB/64+240/Win11S Srebrny

_________________
Masz problem z wyborem laptopa czy komputera (PC)? Napisz do mnie
Jestem również na Facebook <klik>
Zestawienie polecanych laptopów i Ultrabook na 2024 r. >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ//8GB DDR3//Lite-on 128GB SSD//NVIDIA GeForce GT 755M//Windows 8.1


Wto 17 Maj 2022, 17:23
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.