laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 29 Mar 2024, 10:36



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Asus F3SA-AS133C 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 18 Maj 2008, 16:21
Posty: 2
Miejscowość: Cz-wa
Post Asus F3SA-AS133C
http://www.x-kom.pl/index.php?show_prod ... l=159&_ih=

Witam, chciałem sie dowiedzieć czy ten laptop byłby dobrym wyborem. Przeglądałem większość lapków w przedziale 2.8-3.1k złoty. Powiem szczerze że z samych opisów to jestem dość zdecydowany właśnie na niego.

Do czego ma służyć?
Chciałbym aby to nie był lapek jedynie do pracy z tekstem czy tylko internet i komunikator. Czasem też by dało sie w coś zagrać - "coś nowszego"

Takie pytanie mam odnośnie karty graf. RadeonHD 2600
Podano że ma 512mb, to chyba nie żle? jak na kartę w notebook'u.
Generalnie też prosiłbym, o ile ktoś posiada taką wiedze aby podał jakie ma albo jakie może osiągać ten model wyniki w 3dmarkach 03 itd.

Dzieki z góry za odp. Pozdrawiam.

Edit:
ahh.. właśnie, może ktoś coś ma ewentualnie zaproponować w tej cenie?
dodam jeszcze, że sam brałem pod uwagę Compala - podoba mi się że w podobnej cenie lepsze wnętrze dają a nie płaci się za znaczek(chyba)
Ale najtańszy z tego co widziałem = 3.300zł - Chyba dla ,mnie troche za dużo...chyba że zauważalnie lepszy byłby od Asusa.


Ostatnio edytowany przez Xeri Nie 18 Maj 2008, 17:17, edytowano w sumie 2 razy



Nie 18 Maj 2008, 17:02
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
Bardzo dobry wybór. Sprzęt mocny i dzięki zewnętrznej karcie graficznej umożliwi Ci zagranie czasem w coś. Oczywiście nie jest to demon wydajności ale w wiele gierek zagrasz w natywnej rozdzielczości.
Do tego swietna marka - ASUS ma solidny sprzęt i solidny serwis.

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Pon 19 Maj 2008, 00:40
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 18 Maj 2008, 16:21
Posty: 2
Miejscowość: Cz-wa
Post 
mhm...
a jeszcze miałbym takie zapytanie.
Tak grzebałem i przeglądałem... jakbym coś takiego nabył?

Wybrać kadłubek VBI Compal - np. Compal FL92 15,4/8600M GT/DVD-RW
Patrz tu

wziąć mu procesor - Intel Core 2 Duo T8100 2.10GHz 2MB BOX
Szczegóły

Do tego dysk - SATA Seagate 80GB 7200obr. 8MB - trochę małym może powiecie ale myślę ze moge na tej części przyoszczędzić, większej pojemności nie potrzeba mi raczej. na stacjonarnym mam dysk 80gb od dawna i nie miałem problemów z miejscem
Szczegóły

No i ramik ddr2 2gb Kingstona

Jest możliwość czegoś takiego złożenie? i czy w ogóle jeszcze coś muszę dokupić?

E:
ahh.. i bym zapomniał.. hehe
Patrzyłem tu na forum opinie a temat tych Compal'i ale większość jak nie wszystkie są z zeszłego roku.
Wiec moje pytanie jak one sie sprawują na dzień dzisiejszy pod względem awaryjności?


Ostatnio edytowany przez Xeri, Pon 19 Maj 2008, 14:41, edytowano w sumie 1 raz



Pon 19 Maj 2008, 14:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.