laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Śro 17 Kwi 2024, 01:14



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Opóźnienie klawiatury w laptopie HP 255 G7 notebook 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 29 Paź 2021, 13:14
Posty: 2
Post Opóźnienie klawiatury w laptopie HP 255 G7 notebook
Witam na samym początku pisze że nie znam się za bardzo na wszelkiego rodzaju laptopach.
A więc wszystkie gry programy działają tak jak powinny czyli nie zacinają się przeglądarka chodzi dobrze a gry chodzą dobrze tylko pod jednym względem nie ma lagów jest tyle fps ile było wcześniej a klawiatura działa z opóźnieniem tak to nic innego się nie dzieje tylko to czy macie jakiś pomysł co to może być?
Dodam jeszcze że stało się to w sierpniu i od sierpnia nie ma najmniejszej zmiany. W sierpniu właśnie kiedy sobie grałem postanowiłem przyciszyć sobie grę w ustawieniach i chwilkę pograłem wszystko było ok potem zakończyłem grę i wyłączyłem laptopa. Włączyłem dopiero wieczorem i jak odpalałem jakie kolwiek gry to już było to opóźnienie klawiatury. Patrzyłem czy dzieje sie tak na wewnętrznej i na zewnętrznej czy tylko na jednej z nich ale tak samo jest i na tej klawiaturze i na tej. Więc jeszcze ostatnia rzecz klawiatura działa z opóźnieniem TYLKO W GRACH i rzadko ale czasami też w geforce now (grałem tam sobie czasami) w przeglądarce, notatniku lub przy zmianie nazwy folderu jest wszystko ok.
Mam nadzieje że ktoś zna sposób na rozwiązanie tego problemu ponieważ irytuje mnie to jak się nudzę i chce sobie coś porobić na laptopie to nie mogę już od 2 i pół miesiąca sobie w coś pograć.
Dzięki i Pozdrawiam :D .


Pią 29 Paź 2021, 13:30
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 14 Maj 2014, 16:08
Posty: 8676
Miejscowość: Opole
Post Re: Opóźnienie klawiatury w laptopie HP 255 G7 notebook
Skoro stało się to nagle i jest problemem tylko w grach, na 90% jakiś sterownik się zaktualizował, ewentualnie aktualizacja Windowsa która mogła coś namieszać.

- warto przeinstalować sterowniki w tym graficzny itp
- Windows Update
- zaktualizować BIOS

_________________
Masz problem z wyborem laptopa czy komputera (PC)? Napisz do mnie
Jestem również na Facebook <klik>
Zestawienie polecanych laptopów i Ultrabook na 2024 r. >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ//8GB DDR3//Lite-on 128GB SSD//NVIDIA GeForce GT 755M//Windows 8.1


Wto 02 Lis 2021, 11:50
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 29 Paź 2021, 13:14
Posty: 2
Post Re: Opóźnienie klawiatury w laptopie HP 255 G7 notebook
Gajwer napisał(a):
Skoro stało się to nagle i jest problemem tylko w grach, na 90% jakiś sterownik się zaktualizował, ewentualnie aktualizacja Windowsa która mogła coś namieszać.

- warto przeinstalować sterowniki w tym graficzny itp
- Windows Update
- zaktualizować BIOS

To tak Windows Update zrobiony sterowniki myślę że też ok zrobilem ale niewiem jak zaktualizować bios.
Jak narazie po tych wszystkich czynnościach które udało mi się wykonać ale podkreślę sterowniki CHYBA dobrze zrobilem wszystkie, to cały czas jest ten sam problem.
Czyli pytanie brzmi jak zaktualizować bios :roll:.
Sorry ze jestem taki nieogarnięty ale no :-?


Wto 02 Lis 2021, 20:37
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.