laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 29 Mar 2024, 15:36



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 ASUS N73JQ-TY056 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 08 Paź 2010, 19:57
Posty: 2
Miejscowość: Poznań
Post ASUS N73JQ-TY056
Witam.

Od pewnego czasu rozglądam się za laptopem. Upatrzyłem sobie nawet jeden laptop którym jest ASUS N73JQ-TY05. oto link do niego: http://www.x-kom.pl/p/57792-notebook-la ... vd-rw.html

Chciałbym usłyszeć opinii na temat tego laptopa być może ktoś jest jego właścicielem lub zna się na laptopach marki ASUS. Głównie interesują mnie informacje takie jak:
-jakość i wykonanie laptopa
-czy cena adekwatna jest co do tego co laptop w sobie ma
-jakości głośników i ich mocy (głównie chodzi mi o to czy są to dobrej jakości głośniki i jak wypadają w porównaniu z głośnikami Harman Kardon Toshiby).
Z góry chcę zaznaczyć że laptop ten ma mi służyć do: nauki, rozrywki, oglądania, filmów, serwowania po internecie, gier.


Pią 08 Paź 2010, 20:09
Profil
użytkownik
użytkownik

Rejestracja: Sob 24 Maj 2008, 23:39
Posty: 132
Miejscowość: okolice Czestochowy
Post 
Co do ceny to mysle ze jest adekwatna Core i7, 4GB Ram, dysk 640GB, grafa tez dosyc dobra, jest wart tej ceny. Asus maja dosyc dobre wykonanie (ja mam Asusa N71JA-TY061 i jest OK) Ten laptop napewno posluzy do tego co pisesz i jeszcze wiecej.

Co do glosnikow to niech sie rafa wypowie.

W moim jest jescze dodatkowo wbudowany subwoofer, ale ogolnie glosniki sa w miare dobre.


Pią 08 Paź 2010, 23:11
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 08 Paź 2010, 19:57
Posty: 2
Miejscowość: Poznań
Post 
Dzięki za informacje:) Właśnie jeszcze prosiłbym o informacje na temat głośników które posiada laptop czyli Bang & Olufsen ICE Power.

Na jednym forum znalazłem informacje, że klawiatura się wygina. Nie bardzo wiem o co dokładnie chodzi i jakby ktoś mógł rozwinąć tą kwestie.


Sob 09 Paź 2010, 14:36
Profil
użytkownik
użytkownik

Rejestracja: Sob 24 Maj 2008, 23:39
Posty: 132
Miejscowość: okolice Czestochowy
Post 
W sumie u mnie tez sie wygina, ale to trzeba naprawde mocno nacisnac na nia tzn. na dany klawisz. Nie wiem czy dokladnie o to Ci chodzilo.
Co do tych glosnikow to najlepsze to raczej nie sa (u mnie tez) ale jak sie cche posluchac muzyki tak po prostu to wystarczaja, zawse mozan podlaczyc jakies zewnetrzne jak sei cche mic dobry efekt itp.


Sob 09 Paź 2010, 22:55
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 29 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.