laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 18 Kwi 2024, 15:26



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 pomocy przy wyborze laptopa 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 14 Lis 2010, 18:00
Posty: 2
Miejscowość: Częstochowa
Post pomocy przy wyborze laptopa
Zamierzam zakupić laptopa chciałbym żeby miał już procek intel core i5 porządna kartę graficzna i 4 GB pamięci operacyjnej i matryce na ledach pan w sklepie polecił mi sony

http://www.x-kom.pl/p/56364-notebook-la ... 7hp64.html

ale słyszałem ze lepsze są asusy dlatego zwracam się z wielka prośba o pomoc bo przeczytałem setki forum i wiele osób mi radziło i każdy mówi co innego i w końcu zgłupiałem dodam tylko ze laptop ma być przeznaczony do gier i do pracy z góry dziękuje za pomoc


Nie 14 Lis 2010, 18:15
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 02 Lip 2010, 21:08
Posty: 20
Miejscowość: Stad
Post 
Szukalem podobnego laptopa jak ty, przegladalem dziesiotki recenzji itp. Poczatkowo chcialem kupic Asusa, ale takze ogladalem tego sony co ty, jednak w koncowym efekcie wybralem Samsunga RF510 i uwazam ze jest to swietny wybor ze wzgledu na jakosc oraz cene.
Plusem ogromnym sa wejscia 2xUSB 3.0 Bluetooth 3, oraz swietne osiagi w 3dmark 2006 wynik 7521 w rozdzielczosci 1280x720. Battlefield Bad Company 2 smiga praktycznie na max detalach, NFS tak samo ~30-35 FPS, po podlaczeniu do zew monitora w full HD okolo 20 fps.
Jedyny minus to czern w matrycy ktora jest nieco zbyt jasna. Jednak uwazam iz jest wart swojej ceny.


Pon 15 Lis 2010, 16:29
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 14 Lis 2010, 18:00
Posty: 2
Miejscowość: Częstochowa
Post 
http://www.x-kom.pl/p/57287-notebook-la ... pro64.html

myślałem tez o tym sprzęcie a wy co sądzicie ??


Pon 15 Lis 2010, 18:14
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 02 Lip 2010, 21:08
Posty: 20
Miejscowość: Stad
Post 
Bralem pod uwage rozne modele laptopow, ale konkretnie tego laptopa nie bralem, zapewne dla tego iz posiada slaba karte graficzna a do tego Optimusa.
Wiem ze Optimus moze zaoszczedzic sporo energii jesli chodzi o baterie itp. ale po przeczytaniu o roznych problemach z ta technologia po prostu zrezygnowalem z laptopow z Optimusem.
Jesli zas chodzi o wydajnosc mobilnych kart graficznych to zobacz:
http://www.notebookcheck.net/Mobile-Gra ... 844.0.html
geforce 310M jest slaba karta graficzna.
Wedlug mnie ten asus ma 2 plusy: to ze asus podobno jest malo awaryjny a po drugie to ze dysk jest 7200 obrotow.
Dodatkowo dodam iz w przypadku samsunga rf510 ktorego kupilem udalo mi sie znalezc promocje z dodatkowym dyskiem zewnetrznym 320 GB w cenie.


Pon 15 Lis 2010, 18:55
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: AdsBot [Google] oraz 30 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.