laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 18 Kwi 2024, 11:03



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 pytanie między innymi o Asus :: N73SV-TY036 oraz inne pyt. 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 05 Mar 2011, 17:22
Posty: 3
Post pytanie między innymi o Asus :: N73SV-TY036 oraz inne pyt.
Witam
mam pytanie byłem w salonie x-kom.pl w Częstochowie
bo zastanawiam się nad kupnem laptopa.
interesuje mnie, żeby laptop miał na wyposażeniu
eSATA
USB 3.0

od x-komp.pl
otrzymałem wydruk komputerowy z internetu na papierze
http://www.x-kom.pl/p/64888-notebook-la ... vd-rw.html
ten model
w czasie przeglądania ofert w internecie w x-kom.pl w tym modelu parząc u mnie w domu w internecie nie ma w wyposażeniu tego modelu Asus :: N73SV-TY036 i5-2410/4GB/500/DVD-RW
eSATA, USB 3.0
szukałem w internecie wyposażenie tego modelu, ale widocznie model
Asus :: N73SV-TY036 i5-2410/4GB/500/DVD-RW jest tylko na wyposażeniu x-kom.pl

2.
czy ten model Asus :: N73SV-TY036 i5-2410/4GB/500/DVD-RW
ma wyjście eSATA oraz USB 3.0
3.
Który model państwo by mi poradzili do 4000zł lub do 3700zł przekątna ekranu 17,3, procesor i5 lub i7 do wszelkiego różnego rodzaju. (gry, edukacja,filmy itd.)

4.
w firmie x-kom.pl dostałem wykaz wyposażenia modelu
Asus :: N73SV-TY036 i5-2410/4GB/500/DVD-RW wraz pieczątką i doradca się podpisał
czy to coś oznacza doradca x-kom.pl nie wytłumaczył mi dlaczego postawił pieczątkę i się podpisał może ktoś będzie wiedział

z góry dziękuje za odpowiedz


Czw 21 Kwi 2011, 20:09
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 27 Lip 2009, 12:22
Posty: 582
Miejscowość: Częstochowa
Post Re: pytanie między innymi o Asus :: N73SV-TY036 oraz inne py
Jeśli zależy Ci na konfiguracji notebooka z procesorem Intel Core i5 lub Core i7 drugiej generacji to będzie bardzo duży problem ze znalezieniem modelu wyposażonego w port eSATA. Obecnie producenci rezygnują powoli z tego gniazda z uwagi na wprowadzenie portu USB 3.0, który osiąga bardzo duże prędkości przesyłu danych.

W Częstochowie obecnie trwa szkolenie nowych pracowników do naszego nowo otwieranego salonu w Poznaniu stąd mogło wyjść drobne niedopatrzenie przy doradzeniu modelu za co najmocniej przepraszamy.

Model N73SV-TY036 niestety nie posiada wyjścia eSATA ani też USB 3.0.

Z nowych konfiguracji ASUS wypsażony w procesor Core i7 drugiej generacji, wydajną kartę graficzną GeForce GT540M oraz port USB 3.0 najciekawszą opcją byłby:

http://www.x-kom.pl/p/66484-notebook-la ... 7hp64.html

Przy każdej wycenie, którą robimy dla Klientów w naszych salonach stacjonarnych stawiamy pieczątkę, a dany handlowiec podpisuje się, aby potwierdzić zgodność oferty.

_________________
Image

x-kom@x-kom.pl

Asus U30JC || 13,3" LED || Intel Core i3-350M || 8GB DDR3 1333MHz Kingston || 128GB HDD SSD V100 Kingston || NVIDIA GeForce 310M 512MB DDR3 with OPTIMUS || Windows 7 Home Premium PL 64bit || Office 2010 Pro Plus || Logitech G9x Gaming Mouse


Wto 26 Kwi 2011, 12:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.