laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pon 17 Cze 2024, 03:38



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 laptop do wszystkiego 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 24 Sie 2012, 13:49
Posty: 5
Post laptop do wszystkiego
Witam, planuję zakup laptopa. Zdecydowałem się na Toshiba Satellite L870-Z10 w wersji 6GB Ramu. cena nie powiem atrakcyjna jak na te podzespoły, zastanawia mnie tylko ta karta graficzna, o rzeczy biurowe, coś napisać, w necie sprawdzić, w photoshopie obróbke wykonać będzi idealny. Ale czasem myśle też by zagrać w jakąś gre (średnio 15 min dziennie gram), tzn bf3, jakiś max payne 3 itd... by chodziło w miare przyzwoitych detalach i rozdziałce, nie jestem zapaleńcem, a gre włączam by poprawić sobie nastrój oprawą graficzną.
Druga sprawa w chwili obecnej posiadam lapka asus k70id-ty074v 2,3 ghz 2 rdzenie, 4 gb ram, grafa (dziadziuś) gf gt320m i z lapka byłem naprawde zadowolony, ale nowsze propozycje zaczeły sie krzaczyć w związku z tym rodzi się pytanie:

Czy ten lapek zaspokoi moje potrzeby... Czy karta graficzna nie ograniczy za bardzo procesora (7670m)
Czy jest to w miare duży przeskok w wydajności urządzenia?
Na ile mniej więcej starczy mi takie cudo.

I wogóle co sądzicie o tej konfiguracji na którą mysle sie zdecydować, bo przyznam sobie sam jak i inni sądze to potwierdzą że i5-2450m jest najlepszy rozwiązaniem w relacji cena/jakość.

Pozdrawiam.


Pią 24 Sie 2012, 13:56
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 05 Wrz 2012, 08:51
Posty: 8
Post Re: laptop do wszystkiego
Jeśli chodzi o procesor, w tej cenie można poszukać już czegoś z i5-3210 który cenowo raczej nie odbiega od starszej generacji.Co do grafiki 7670 to taki gt630, a pamiętając ze matryca 17' to większa rozdziałki to z tą przyzwoitością detali w BF3/MP3 może być różnie. Stoję teraz przed dokładnie takim samym wyborem potrzebuję w miarę wydajnej, przyszłościowej 17tki i prawdopodobnie właśnie z myślą o przyszłości wstrzymam się jeszcze i dołożę do MSI GE70 lub Inspirona 7720 (i5-3210,gt650 w obu przypadkach).


Pon 10 Wrz 2012, 14:35
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.