laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 19 Kwi 2024, 08:29



Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 Odtwarzacz Mp3 lub mp3/mp4 1GB do ok220zł 
Autor Wiadomość
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 06 Maj 2006, 13:22
Posty: 1096
Miejscowość: ~Częstochowa
Post Odtwarzacz Mp3 lub mp3/mp4 1GB do ok220zł
Jaki odtwarzacz w tej cenie kupic głownie chodzi o to żeby mial 1Gb pamieci i oby byl dosyc wytrzymały. Do tej pory kosztystałem z Creative Rhomba 128mb i jest świetny ale gdyby nie wąska pamieć ok 30 utworów to za mało, dlatego musze miec conajmniej 1GB, Myślałem nad paroma modelami zarowno mp3 jak i mp3/mp4
jeżlei ktoś zna ich wady i zalety niech sie ze mna podzieli
W Rhombie było to fajne że jest duży wyświetlacz i strasznie przejzysty nie wiem jak to jest w tych TX SE (radio raczej mi jest niepotrzebne, dyktafon też nie ale mile widziane jak każdy gadzet)
Czy TX Se jest dosyc wytrzymaly czy zaraz sie rozleci przez usterki mechaniczne.....??

(Mikan - zapraszam do przeczytania regulaminu!!! - Admin)

Czekam na wasze opinie na temat tego co olinkowalem jak i waszych osobnych propozycji, cena tak jak napsalem ok 220zl no i moze jakbym sie przekonał do ZENa to doskładam troche.


Pon 25 Wrz 2006, 20:25
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lut 2005, 22:24
Posty: 855
Miejscowość: Wrocław
Post 
Patrz, odsyłam Cię do
tego tematu.
Zaczyna mnie to już nudzić :|
A co do topicu, uważam każdy podany mp3 przez Ciebie mi sie podoba, ale wybór zostawie w indywidualnej kwesti tego gustu, a gadżet czy dodatek do takiego mp3 musisz sam stwierdzić czy Ci jest on potrzebny czy nie.
Pozdrawiam :wink:

_________________

| AMD Phenom X2 555@ X4 B55 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro REV.2
| Asus M4A78LT-LE | Kingston 6 GB DDR3 1333 |
| Sapphire HD 6870 1GB | Samsung 500GB | WD Caviar 80GB |
| Powered by Be Quiet Pure Power L7-530W + BELKIN Conserve |
| LG E2260V-PN
| @Seven Professiona l+ Office 2010 Professional
+ Belkin Conserve + Belkin Stride360 16" + Belkin Messenger 16"


Pon 25 Wrz 2006, 20:29
Profil WWW
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 07 Lip 2005, 10:11
Posty: 828
Miejscowość: CZ-WA
Post Re: Odtwarzacz Mp3 lub mp3/mp4 1GB do ok220zł
mikan10 napisał(a):
bla bla bla


to ja cie odrazu wylecze za ta kase to se mozesz waciki kupic :twisted:
zeby sie cieszyc dobrym sprzetem mp3/mp4 to musisz ponad 1000 na dzien dobry wywalici i niech nikt nie pisze ze manta albo creative, przelecialem wiekszosc 8) .

Ale zeby nie bylo az tak zle to bierz to iPod Shuffle 512 MB ok 260 pln, jezeli chodzi o wlasciwosci audio to zabija wszystko w tej cenie. No i musisz miec tez sluchawki typu Creative EP-630 sluchawki tego typu to cos pieknego.

PS. Musisz sobie uswiadomic czy chcesz bajery czy dobry odsluch jezeli to drugie to bierzesz to co ci podalem jezeli to pierwsze to nie potrafie ci pomoc.
A jezeli masz wiecej kasy to proponuje SE W800i lub cos podobnego(D750i, K750i, W810 itp), zabija jakoscia dzwieku wszystko do 2000 pln (posiadam i wiem co mowie)

_________________
>>> i5 3570K * ASRock Z77 EX6 * G.Skill 2x4GB 2133MHz <<<
>>> MSI GTX560Ti HAWK * SB X-Fi Fatal1ty Gamer Pro <<<
>>> WD1001 * WD640 * Corsair HX520W <<<
>>> LG L227WT >>>


Pon 25 Wrz 2006, 20:37
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 07 Lip 2005, 10:11
Posty: 828
Miejscowość: CZ-WA
Post 
Smog napisał(a):
Patrz, odsyłam Cię do
tego tematu.
Zaczyna mnie to już nudzić :|
A co do topicu, uważam każdy podany mp3 przez Ciebie mi sie podoba, ale wybór zostawie w indywidualnej kwesti tego gustu, a gadżet czy dodatek do takiego mp3 musisz sam stwierdzić czy Ci jest on potrzebny czy nie.
Pozdrawiam :wink:


Nie badzmy tacy sztywni, nie chcesz nie piszesz a nie tam ze odsylasz do regulaminu. BTW podstawowe pytanie w tym temacie bajery czy odsluch. Pozdro

_________________
>>> i5 3570K * ASRock Z77 EX6 * G.Skill 2x4GB 2133MHz <<<
>>> MSI GTX560Ti HAWK * SB X-Fi Fatal1ty Gamer Pro <<<
>>> WD1001 * WD640 * Corsair HX520W <<<
>>> LG L227WT >>>


Pon 25 Wrz 2006, 20:40
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 22:55
Posty: 469
Miejscowość: www.x-kom.pl
Post Re: Odtwarzacz Mp3 lub mp3/mp4 1GB do ok220zł


Przykro mi ale masz ostrzeżenie za złamanie regulaminu:
http://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?t=566

_________________
michal@x-kom.pl


Wto 26 Wrz 2006, 07:36
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
wszelkie zapytania dotyczące doboru sprzętu prosimy kierować do działu handlowego poprzez formularz na naszej stronie:

http://x-kom.pl/index.php?action=kontakt

chybaże pytasz Forumowiczów o to jaki byłby lepszy... wtedy wystarczą same nazwy!!!

pozdrawiam

_________________
Image Image


Śro 27 Wrz 2006, 14:01
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.