laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 23:17



Odpowiedz  [ 1 post ] 
 Jaki monitor do PS4 ?? Prośba o pomoc w wyborze 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 03 Mar 2020, 23:12
Posty: 1
Post Jaki monitor do PS4 ?? Prośba o pomoc w wyborze
Witam,

potrzebuję pomocy w wyborze monitora, który będzie przeznaczony do grania na konsoli ps4. Nie jestem szczególnie wybredny, chciałbym po prostu żeby obraz wyświetlany na monitorze cieszył oko a przyjemność z grania była przynajmniej przyzwoita ( o ile w przedziale cenowym 1200 zł jest to możliwe ? ). Przeglądając sieć w poszukiwaniu odpowiedzi na przedstawione zagadnienie w wielu miejscach napotkałem informację, iż do konsoli bezapelacyjnie najlepszy będzie TV. Kupiłem niedawno 50 calowy TV niemniej jednak mam stosunkowo mały pokój, o ile oglądanie filmów/seriali etc. sprawia przyjemność tak podczas grania na konsoli boli mnie głowa i odczuwam dyskomfort. Potrzebuję czegoś mniejszego do postawienia na biurku.

Docelowo planowałem kupić monitor o wielkości 27 cali w rozdzielczości 1080 p. Natomiast w sieci napotkałem opinie, iż przy takim rozmiarze rozdzielczość 1080 p będzie niewystarczająca i w gruncie rzeczy obraz będzie niezadowalający ( nie znam się i nie wiem czy należy różnicować tę sytuację w zależności od tego czy monitor współpracuje z PC czy z konsolą ? ) Czy lepiej w takim układzie wybrać monitor 24 calowy ?
Bardzo proszę o radę i udzielenie informacji, jak najlepiej dopasować rozdzielczość monitora do jego rozmiaru tak ażeby granie na konsoli było komfortowe i sprawiało przyjemność oraz zaproponowanie konkretnych modeli monitorów.

Nie potrzebuje monitora najwyższej jakości. Poszukuję zakrzywionego, przyzwoitego monitora do kwoty 1200 zł.

Zastanawiałem się nad

1. https://www.x-kom.pl...ml#Specyfikacja

2. https://www.x-kom.pl...qux-curved.html

3. https://www.x-kom.pl...rved-bialy.html

Proszę o ewentualne komentarze odnoście wskazanych modeli i Wasze propozycję.

Z góry dziękuje za pomoc i wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam


Wto 03 Mar 2020, 23:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.