laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 21:36



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Dla każdego, kto myśli o graniu w Assassins Creed 1 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 18 Paź 2020, 03:37
Posty: 1
Post Dla każdego, kto myśli o graniu w Assassins Creed 1
Zacznę od tego, że nie grałem w żadne inne gry, więc nie wiem, jak ważna jest historia AC 1 w pozostałych grach. Planuję też w nie zagrać i wyedytuję swój post (jeśli pamiętam), aby powiedzieć, jakie znaczenie ma, ale to zajmie dużo czasu, więc jeśli ktoś, kto już grał, mógłby odpowiedzieć, udzielając odpowiedzi, która byłaby wdzięczna.

Historia jest interesująca, ale rozgrywka jest niewiarygodnie zbędna do tego stopnia, że ​​po zakończeniu pierwszego zabójstwa praktycznie rozegrałeś całą grę. Moim zdaniem jedyny powód, dla którego warto grać w tę grę, jest ściśle związany z wiedzą

Lepiej miej cierpliwość boga lub bądź wyjątkowo uparty, ponieważ ta gra działa Ci na nerwy. Czasami twoja postać nie będzie wspinać się w prawo, wyskoczy z budynku lub po prostu usiądzie i nie będzie nic robić, próbując manewrować (szczególnie na ścianach). W późnej fazie gry strażnicy zaatakują cię tylko dlatego, że na nich patrzysz, az mojego doświadczenia wynika, że ​​animacja licznika nie zawsze działa. (Nie trzeba dodawać, że wielokrotnie wypowiadałem słowa „ta gra ma własny umysł).

Rozgrywka poza Animusem jest dość nieaktualna, ale dla mnie intrygująca. Powiem tylko, że to dość detektywistyczne, jak tam, gdzie trzeba trochę się przyjrzeć. Upewnij się również, że sprawdziłeś wszystko, co możesz.

Podobało mi się zakończenie.

Wniosek - O ile nie planujesz grać więcej z serii AC, W 100% NIE polecam tej gry. Serię dobrze jest tylko rozpocząć i mając dobrą historię, powtarzalna i glitchowa rozgrywka ją psuje.


Nie 18 Paź 2020, 03:39
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 23 Mar 2020, 20:16
Posty: 11
Post Re: Dla każdego, kto myśli o graniu w Assassins Creed 1
Właśnie kilka dni temu skończyłem AC1. Udokumentowałem całość na swoim kanale na YT. Robiłem wiele podejść do tej gry, zanim zawziąłem się na tyle, by ją ukończyć. Zgadzam się w 100% z tym że rozgrywka jest strasznie powtarzalna i w zasadzie jedyną motywacją do przejścia tej gry była chęć poznania fabuły (na szczęście całkiem ciekawej) z myślą o kolejnych częściach (też nie grałem i nie wiem jak istotna jest). Co do samego gameplayu to do pewnego stopnia owszem, jest irytujący ale sporo się poprawiło gdy zacząłem korzystać z pada zamiast klawiatury i myszki (i piszę to nienawidząc padów). Ogólnie im bliżej końca tym lepiej mi się grało i mimo wszystkich zarzutów, uważam że warto, bo po ukończeniu miałem nawet takie delikatne "pograłbym jeszcze".


Pią 27 Lis 2020, 16:35
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.