laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 13:40



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Polskie granie!!! 
Autor Wiadomość
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Taaa... właśnie chodzi o to że sie odnosiłem do całego postu!!! A po drugie to znacznie gorzej jest jak ktoś pisze nie na temat!!! a właśnie oto mi chodziło!!! :evil:


Wto 19 Wrz 2006, 16:35
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 07 Lip 2005, 10:11
Posty: 828
Miejscowość: CZ-WA
Post 
Arti napisał(a):
a która to polska firma robi tę gre?! :wink:

topic jest o polskim graniu a nie o drugiej wojnie światowej!!!


No to sorry ze sie wtracilem bo myslalem ze temat zdechl. Jezeli chodzi o polskie granie to takowego nie ma. Peace

PS. CoJ to raczej nie jest polska gra, "Call of Juarez is a First Person Shooter for PC, inspired from the greatest movies of the Western genre. It is the first 'serious' and the most realistic adaptation of the genre. Developed by Techland Studio, the game draws on the major themes of the American Wild West through confrontation between the two principal emblematic characters."wiec jak dla mnie to techland byl podwykonawca czy czyms takim a nie jest napewno wlascicielem CoJ chyba, ze ostatnio slowo developed nabralo innego znaczenia.

_________________
>>> i5 3570K * ASRock Z77 EX6 * G.Skill 2x4GB 2133MHz <<<
>>> MSI GTX560Ti HAWK * SB X-Fi Fatal1ty Gamer Pro <<<
>>> WD1001 * WD640 * Corsair HX520W <<<
>>> LG L227WT >>>


Wto 19 Wrz 2006, 17:39
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
mozaika1234 napisał(a):

. Jezeli chodzi o polskie granie to takowego nie ma. Peace

.


A i tu sie zgodzic nie mogę!!! Wystarczy przeczytać ten Topic!!! A na potwierdzenie następna polska produkcja!!!

The Mark!!! Nie wiele wiadomo na jej temat oprócz tego że jest to FPS że jesteśmy oficerem Marines lub najemnikiem, walczymy z terrorystami którzy chcą wysadzić Londyn!!! Gra ma mieć dwie kampanie!!! Widziałem tylko jeden screen i chyba będzie ok!!!

CoJ był robiony przez techland a oni sa raczej z Polski!!! Efekt ich pracy jest całkiem przyzwoity!!! Ja nie wnikam dla kogo co tylko kto!!!

[ Dodano: Wto 03 Paź, 2006 ]
No zaczynam sie martwić bo znów wyczytałem o następnym produkcie Techlandu. Hurtownie chyba otworzyli. Zwie się: WARHOUND. FPS w którym sie wcielamy w najemnika. ma być możliwość rozwoju postaci, a fabułę ma pisać sam gracz w trakcie grania. Co kolwiek to zaczy. Zobaczymy.

[ Dodano: Pon 18 Gru, 2006 ]
No i the Mark okazał sie shitem a miałbyć hitem. I znowu pomysł dobry ale wykonanie już nieteges. Chłopaki sie posieszyły z wydaniem.

No i druga ciekawostka. Call of Juares mimo że jest polski musiał zostać spolszczony i został ale tylko do wersji kinowej a na dodatek z błędami. :evil: rewelacja


Wto 19 Wrz 2006, 22:33
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
O grze Warhound już pisałem wcześniej jakieś małe zdanie ale warto to zrobić ponownie!!! Oczywiście produkcja Techlandu i oczywiście na silniku CHROME ale w 4 wersji. Giera wygląda wyśmienicie!!!
Oto link do stronki
http://www.techland.pl/gdc/

i tu jeszcze jeden, więcej screenów
http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=11143


Czw 01 Mar 2007, 15:10
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
Screeny rzeczywiście imponują (może poza wyglądem czołgu) i pozwalają mieć nadzieje na dobrą polską gierke.
Tylko czemu jak widze taką produkcje to wszędzie widze farcry? :)

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Czw 01 Mar 2007, 15:37
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Tu jest do pobrania Trailer Gry Warhound


Czw 22 Mar 2007, 13:36
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 07 Lip 2005, 10:11
Posty: 828
Miejscowość: CZ-WA
Post 
raczej wszystko jest zachodnie ewentualnie polacy zrobia jakis gadzet do gry i wielki polski produkt. ogolnie nie ma nic fajnego polskiego, polacy nie maja wyobrazni. to samo tyczy sie kina i muzyki.

Dlaczego nie pisza ze to polskie wszystko jest, po polsku, etc. gra jak jest dobra to i tak sie sprzeda.

_________________
>>> i5 3570K * ASRock Z77 EX6 * G.Skill 2x4GB 2133MHz <<<
>>> MSI GTX560Ti HAWK * SB X-Fi Fatal1ty Gamer Pro <<<
>>> WD1001 * WD640 * Corsair HX520W <<<
>>> LG L227WT >>>


Ostatnio edytowany przez mozaika1234, Czw 22 Mar 2007, 20:40, edytowano w sumie 1 raz



Czw 22 Mar 2007, 20:39
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Grę robi techland!!!
A polacy robią gry. The Witcher - prognozowana data wydania wrzesień tego roku
http://witcher.elkander.join.pl/
http://technorati.com/search/http%3A%2F ... aRlxt424v4

No i Two Worlds - http://www.2-worlds.com/

Chrome 2

A tu kilka fotek z chrome engine
http://www.techland.pl/gdc/

Jak widać troche działają. W tym wątku jest kilka ich propozycji a xpand Rally przeszedłem całe i mi sie nawet podobało!!!

pozdr


Czw 22 Mar 2007, 21:40
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 07 Lip 2005, 10:11
Posty: 828
Miejscowość: CZ-WA
Post 
Nie no ogolnie chodzi o to co mnie tak na marginesie strasznie wk.... ze kazdy zachodmi matol mysli ze polska to zascianek. Niby mamy zaje... informatykow, programistow etc (w sumie to fakt :mrgreen: ), ale oni robia dla zagranicznych firm, wiec nie mozna mowic ze to polskie. Czemu nie ma w polsce w takim razie firmy, ktora naprawde robi polskie gry. Przeciez wiadomo ze jak by gra byla spoko to sie sprzeda i tyle.

Arti o grach, o ktorych ty piszesz to ja nawet nie slyszalem (nie jestem jakims maniakiem gier), wiec co nasz marketing lezy? w dobie internetu nie jest ciezko dotrzec do koncowego odbiorcy, ciekawe gdzie lezy problem. Pozdro

_________________
>>> i5 3570K * ASRock Z77 EX6 * G.Skill 2x4GB 2133MHz <<<
>>> MSI GTX560Ti HAWK * SB X-Fi Fatal1ty Gamer Pro <<<
>>> WD1001 * WD640 * Corsair HX520W <<<
>>> LG L227WT >>>


Pią 23 Mar 2007, 20:43
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Pisze o tych grach nie ze względu na to że jestem maniakiem czy coś takiego (bo nie jestem) ale po to żeby ludzie wiedzieli że jednak rodzimy rynek istnieje!!! No i proponuje zapoznać się z kilkoma tytułami!!!
A jednym z głównych producentów polskich gier jest Techland!!!
No a tytuły typu Chrome, Painkiller, xpand rally nic ci nie mówią?! Polecam choćby dema gierek!!! A painkiller zrobił nawet jakąś (pewnie małą ale jednak) furrore na zachodnich rynkach więc...


Sob 24 Mar 2007, 11:06
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 07 Lip 2005, 10:11
Posty: 828
Miejscowość: CZ-WA
Post 
Mowia tyle ze ja po mojemu angielskiemy wyczytalem ze oni jakies epizodziki robili ewentualnie pomagali.

_________________
>>> i5 3570K * ASRock Z77 EX6 * G.Skill 2x4GB 2133MHz <<<
>>> MSI GTX560Ti HAWK * SB X-Fi Fatal1ty Gamer Pro <<<
>>> WD1001 * WD640 * Corsair HX520W <<<
>>> LG L227WT >>>


Sob 24 Mar 2007, 19:00
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Call of Juares w dx 10
http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x= ... y5euToQ%3D


Pią 18 Maj 2007, 17:09
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;igtv,77;core.html

two worlds


Pią 25 Maj 2007, 11:17
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Wyczytałem że zostały wukupione prawa do ekranizacji gry Painkiller
Tak myśle że na zawiłą fabułe to nie ma co liczyć
:mrgreen: :twisted:

No ale jeśli by nakręcili film Painkiller to może i bym go oglądnął bo gre przeszedłem całą wrz z dodatkiem. No i powiem jeszcze że gra jest sprzedwa w Extra klasyce za 19zł wraz z dodatkiem. Fajna nawalanka dla wyżycia się.


Pią 03 Sie 2007, 14:54
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lut 2005, 22:24
Posty: 855
Miejscowość: Wrocław
Post 
no sądzę że gdy nabędę sobie w końcu grafikę to sobie w końcu zagram! bo już mnie nosi normalnie :twisted:

_________________

| AMD Phenom X2 555@ X4 B55 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro REV.2
| Asus M4A78LT-LE | Kingston 6 GB DDR3 1333 |
| Sapphire HD 6870 1GB | Samsung 500GB | WD Caviar 80GB |
| Powered by Be Quiet Pure Power L7-530W + BELKIN Conserve |
| LG E2260V-PN
| @Seven Professiona l+ Office 2010 Professional
+ Belkin Conserve + Belkin Stride360 16" + Belkin Messenger 16"


Pią 03 Sie 2007, 15:07
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.