laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 19 Kwi 2024, 14:59



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 9 posty(ów) ] 
 Ghost Recon - Advanced Werfighter 
Autor Wiadomość
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post Ghost Recon - Advanced Werfighter
Właśnie poczytałęm troche o najnowszym Ghost Recon!!! Z zapowiedzi wynika że będzie to nielada przełom w taktycznych fps`ach!!! Intensywna rozgrywka, współpraca z koelagami z Teamu. Giera jak na zazie zebrała dobre opinie!!! Największym jej atutem jest grafika!!! Największym a zarazem najgorszym bo na sprzęcie z 6600gt i giga ramu na procu 2400 gra śmiga w 800x600 i to w średnich detalach!!! Nie rokuje to dobrze!!! Jeszcze nie grałęm w gre ani w demo ale trailery sa zachęcające!!!! POlecam w ciemno :!: :!: :!:


Sob 13 Maj 2006, 14:16
Profil
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post 
O ile się nie mylę, a raczej się nie mylę, to jest już demko tej gry. :)

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Sob 13 Maj 2006, 22:52
Profil WWW
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Tu jest do pobrania:

http://www.frazpc.pl/komentarze/news/16 ... ghter_Demo


Nie 14 Maj 2006, 21:48
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post Re: Ghost Recon - Advanced Werfighter
Arti napisał(a):
... ale trailery sa zachęcające!!!! POlecam w ciemno :!: :!: :!:


Im więcej czytam tym bardziej się okazuje że wszystkie filmiki jakie widziałem były z x-boxa a na piecu już tak dobrze to nie wygląda!!! :? ktoś tu oszukuje :o

Ps
nie edytowałem i nagle się okazuje że prowadzę niezły monolog :? założyłęm topic sam sobie w nim piszę!!! 8)


Czw 25 Maj 2006, 21:24
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;igtv,22;core.html

GRAW 2 ! Rewelacja


Pią 25 Maj 2007, 11:24
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
Jeśli to jest zrobione na konsole to pewnie nie jest już grą taktyczną a raczej walką a'la bf2. Co może byc zaletą :) Zapowiada się conajmniej nieźle.
I to chyba najlepsze eksplozje jakie widziałem w grze!

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Pią 25 Maj 2007, 14:03
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Pią 10 Lut 2006, 16:59
Posty: 758
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Eksplozje robią wrażenie jak dałem trochę głośniej to było piekło w "raju"
Nawet mojej Matce się podobało :mrgreen:

_________________

Intel E8400
Asus P5K-E
OCZ Reaper PC-9600
EVGA 9800GTX+
Samsung 830 2x64GB RAID0
Asus Xonar D2/PM
Corsair 620HXEU
Lian Li PC-V1000B
WC: D-Tek FuZion v2.0, 2xSwiftech MCW30, EK Water Blocks EK-FC 9800 GTX Acetal, Swiftech MCP355 12V,Swiftech MCW220 Quiet Power, Tygon R3603.


Ostatnio edytowany przez Bzik, Pią 25 Maj 2007, 14:23, edytowano w sumie 1 raz



Pią 25 Maj 2007, 14:22
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 07 Lip 2005, 10:11
Posty: 828
Miejscowość: CZ-WA
Post 
Ghost jezeli chodzi o grafike to pomiedzy konsola a PC nie widac roznicy, zwala z nog (np. jak przyklada bron do oka). Mie tam smiga na 1024 reszta full, tylko mam zablokowana opcje extra high czy cos takiego. Nie gralem w multi ale sterowanie zolnierzami jest wypas. gra ogolnie spoko. Moze dam pozniej kilka screenow jak to wyglada.

http://www.wrzuta.pl/obraz/3fRQaWqXJT/

http://www.wrzuta.pl/obraz/y6Z8bjUmtO/

http://www.wrzuta.pl/obraz/97GmpRwyBX/

http://www.wrzuta.pl/obraz/xf77j6HyFK/

_________________
>>> i5 3570K * ASRock Z77 EX6 * G.Skill 2x4GB 2133MHz <<<
>>> MSI GTX560Ti HAWK * SB X-Fi Fatal1ty Gamer Pro <<<
>>> WD1001 * WD640 * Corsair HX520W <<<
>>> LG L227WT >>>


Ostatnio edytowany przez mozaika1234, Pią 25 Maj 2007, 17:51, edytowano w sumie 1 raz



Pią 25 Maj 2007, 16:59
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Grałem wczoraj w demo GRAW2. Gra jest znacznie lepsza od jedynki!!! Graficznie oczywiście powala. Gra zyskała znacznie na grywalności, kierowanie oddziałem jest znacznie bardziej intuicyjnie, jest świetnie dopracowana mapa taktyczna z której możemy wydawać rozkazy. Grałem bez samouczka a i tak spokojnie wiedziałem co mam robić, jak wydwać rozkazy i współpracować z odziałem. W jedynce było znacznie gorzej. Jeśli ktoś lubi taktyczne shootery to nie powinien sie zastanawiać. Nie jest to gra w której bierzemy jakąś giwery i napieramy do przodu.

Wyczytałem że w porównaniu do wydania konsolowego jest znacznie lepiej na piecu. Ja poczekam chwilke i mam już następnego kandydata na zakup. Mimo sporyxh wymagań na moim sprzęcie gierka chodziła całkiem spoko w 1024 choć przyznam się że nie bawiłem sie ustawieniami i zagrałem na takich jakie ustawiła gra a i tak wyglądało to olśniewająco.
Polecam!!!


Pią 10 Sie 2007, 13:39
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.