laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 16:18



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 problem z gt 730 m w acer v3-571g 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 01 Cze 2013, 18:03
Posty: 2
Post problem z gt 730 m w acer v3-571g
Witam.Zakupiłem 2 tygodnie temu w x-kom laptop acer v3-571g. Karta dedykowana to gt 730m , ram 12 GB,intel core i5 3230M. Mam problemy z grami the sims 3 zwierzaki i far cry 1.Więcej nie instalowalem. Na pasku pokazuje że używa tej karty ,ale jeżeli wejdzie się w ustawieniach video gry to wszystko jest na minimum,a przy auto detekcji to się potwierdza. Do tego w the sims 3 zwierzaki mapa ogólna jest rozmyta całkowicie. w far cry 1 jest podobnie. ustawienia na minimum ,piasek na plaży niebieski jak woda więc ciężko rozróżnić gdzie się kończy ląd.przy próbie ustawiania na średnie parametry widok się pogarsza na tyle że jest wszystko ciemne i jakby dym ktoś wypuścił. Zainstalowałem najnowszy sterownik ze strony producenta do karty i nic nie pomogło. Oczywiście w zarządzaniu mam ustawione żeby do tych gier uzywany był procesor nvidia o dużej wydajności a nie zintegrowana karta.Far cry 1 na starszym laptopie z gorszą kartą chodzi na ustawieniach medium bez zarzutów bo to nie najnowsza gra.gry są orginalne.proszę o pomoc.pozdrawiam


Nie 02 Cze 2013, 13:25
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 01 Cze 2013, 18:03
Posty: 2
Post Re: problem z gt 730 m w acer v3-571g
witam ponownie. Ogólnie liczyłem na jakąś pomoc ze strony fachowców z x-kom ale się przeliczyłem. Doszedłem do wniosku że sam musze coś z tym zrobić . Do far cry zainsatlowałem nowego patcha 1.1 było 1.0 i gierke mogę odpalać na full grafice.Mam nadzieje że podobne będzie z the sims zwierzaki. Musze pewnie pobrać najnowszą aktualizacje. Więc na szczęście problem nie był sprzętowy. Dzięki.


Wto 04 Cze 2013, 11:48
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Pią 10 Lut 2006, 16:59
Posty: 758
Miejscowość: Częstochowa
Post Re: problem z gt 730 m w acer v3-571g
Stary temat ale odświeżę.
Fachowcy są od sprzętu i oprogramowania. Fachowców od gier nie ma, tylko są gracze (czyt. maniacy :P)
A jeżeli jest problem z działaniem gry to zwykle problem leży w sterownikach (aktualizujemy) lub w grze (instalujemy poprawkę jeżeli jest). To tak na przyszłość. ;)

_________________

Intel E8400
Asus P5K-E
OCZ Reaper PC-9600
EVGA 9800GTX+
Samsung 830 2x64GB RAID0
Asus Xonar D2/PM
Corsair 620HXEU
Lian Li PC-V1000B
WC: D-Tek FuZion v2.0, 2xSwiftech MCW30, EK Water Blocks EK-FC 9800 GTX Acetal, Swiftech MCP355 12V,Swiftech MCW220 Quiet Power, Tygon R3603.


Pią 02 Sie 2013, 10:48
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.