laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 10:17



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 121 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
 O grach ogólnie 
Autor Wiadomość
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post O grach ogólnie
Z racji że często nie ma gdzie pisać na temat róznych gier a zakładanie nowych tematów dla jakichś kilku zdań o grze jest bez sensu więc może tutaj wpisujmy wszystkie nasze propozycje no chyba że gra rzeczywiście jest jakimś wielkim hitem to nowy topic jest wskazany!!! jak pomysł nie wypali to będzie ten topic następnym materiałem do kosza!!! :lol:

pozdro


Ostatnio edytowany przez Arti, Śro 20 Wrz 2006, 19:30, edytowano w sumie 1 raz



Śro 20 Wrz 2006, 16:17
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lut 2005, 22:24
Posty: 855
Miejscowość: Wrocław
Post 
Jeżeli ten temat ma służyć długo, i duża część użytkowników ma się w nim wypowiadać mogłbyś dać bardziej normalna nazwe a nie Giercowanie... niesądze żeby tu była masa maniaków gier komuterowych no ale żeby się wypowiedzieć na temat niektórych gier to się jacyś fani znajdą :P A co do tego tematu z niecierpliwością czekam na NFS:C :roll:
p.s czy Ty zawsze musisz używać tych wykrzykników, i to w pokaznych ilościach :shock: :?: :wink:
Pozdrawiam.

_________________

| AMD Phenom X2 555@ X4 B55 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro REV.2
| Asus M4A78LT-LE | Kingston 6 GB DDR3 1333 |
| Sapphire HD 6870 1GB | Samsung 500GB | WD Caviar 80GB |
| Powered by Be Quiet Pure Power L7-530W + BELKIN Conserve |
| LG E2260V-PN
| @Seven Professiona l+ Office 2010 Professional
+ Belkin Conserve + Belkin Stride360 16" + Belkin Messenger 16"


Śro 20 Wrz 2006, 17:48
Profil WWW
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
:D No jakoś juz tak mam z tymi wykrzyknikami. :D

A jaki temat proponujesz? Zmieniłem na O grach ogólnie. Nie wiem co by mogło oddawać istote tematu!!! ( i znowu wykrzykniki) :lol:


Śro 20 Wrz 2006, 19:28
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Cytuj:
A co do tego tematu z niecierpliwością czekam na NFS:C

a ja nie... podobnie jak wiekszosc moich znajomych...
fajne bylo NFS:Underground, piekna grafa genialne efekty poprostu miód płynący z ekranu.... ale po przejechaniu 70-80 wyścigów.... jedzie sie tylko po to zeby odblokowac fajne autka a nie dlatego ze gra sprawia radoche.
W NFS:Underground 2 ciekawa innowacja, dosc dokladny tunning i mnostwo mozliwosci ustawienia samochodu co oczywiscie liczy sie jako duzy plus, kilka nowych trybów rozgrywki, ktore pozwalaly na naprawde "wciagniecie sie" w gre... fabula byla juz mniej istotna ;) ale gierka fajna a szczegolnie odgłosy silników... nastepnie NFS:Most Wanted.... no grafika fajnie wyglada... na trailerach firma EA eksponouje BMW M3 GTR ile wlezie... a pojeździć się nią praktycznie nie da ..... a jesli juz to w bardzo "kujowym" wydaniu nie mozna nic w niej zmodyfikowac.... dobra OK.... nastepnie grafika... no cuż tutaj nie ma co zarzucić firmie grafika jest poprostu ładna i tyle. Dzwiek .... no cuz tutaj juz gorzej.... duzo gorzej..... jedni mowia ze im sie podoba i jest wypasny a drugi powie ze to tragedia.... i ten drugi pewnie naprawde slyszal potezne samochody w akcji.... tak ze wedlug mnie dzwiek jest do bani... Jesli chodzi o sama grywalnosc.... w grze mozna jedynie scigac sie z policja... a to sie wbrew pozorom nudzi bardzo szybciutko. Wszystkie 3 czesci utrzymane w klimacie Szybcy i wsciekli, czyli kupujemy sredniej klasy autko , oklejamy zderzakami naklejkami i robimy z niego choinke a potem wymieniamy silnik i pooooszłoooooo na trase.... o ile pierwsza czesc byla czyms naprawde swiezym (ale niedopracowanym ) o tyle czesc druga naprawiala wsyzstkie niedogodności "jedynki" natomiast MostWanted jest dla mnie naprawde mocno odgrzewanym kartoflem...... ale w kwestii NFS Carbon:
- Naprawde kartofel i to odgrzewany w mikrofalówce.... w grafice zmieni sie niewiele, sadzac po filmikach i screenach... bedzie przecietna. Dzwieki... no tutaj trzebaby samemu posluchac wiec nie mam zdania....
Carbon , bedzie poprostu gierka wydana "na biegu" ze wzgledu na Fast And Furious : Tokio Drift.... a ten BYL TRAGICZNY ! (jedynie muzyka fajna ale to go nie ratuje ) jedyna innowacja w NFS:C ma byc wlasnie "bardzo niebezpieczny Drift po gorskich drogach gdzie z jednej strony mamy przepasc a z drugiej strony skały" bla bla bla bla bla bla...... sa jeszcze jakies innowacje ? ŻADNYCH ! , jezeli dodatkowo mozliwosci ustawien samochodu beda TAK UBOGIE jak w NFS: Most wanted...... to bedzie porażka na całej linii. Wlasnie wracajac jeszcze do MW , jak myslicie dlaczego w NFS:U2 tuning jest tak rozlegly (lacznie z mapami ECU i twardoscia sprezyn, amorków , wahaczy) a w NFS:MW jest ograniczony do minimum (zeby nie bylo ze nie ma).... bo ludzie nie potrafili ustawic optymalnie samochodu w NFS:U2.... 3/4 debili nie widzialo roznicy miedzy wahaczem a sprezyną.... miedzy mapami ECU a mapami Turbiny... i widzialem to i w internecie i osobiscie tumanow ktorzy mocowali sie pol dnia z ustawieniami samochodu a potem wywalali gre "bo sie nie da jeździć" i fizyka jest "kujowa".... wiec zrobili gre ktora Warcy Rycy Cescy i ladnie miga swiatelkami policyjnych radiowozow , a to co jest sercem czesci (czyli TUNING) odlozymy na bok.... Ja w NFS:C zagram, moze u kogoś , może na konsoli... ale w życiu jej nie kupie (chyba ze za 19'99 w Biedronce) Oby byla to kontynuacja PERFEKCYJNEJ czesci NFS: Underground 2

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Czw 21 Wrz 2006, 09:43
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lut 2005, 22:24
Posty: 855
Miejscowość: Wrocław
Post 
Ja mam sobie zamiar kierownice sprawić, bo to jest frajda tak podriftować sobie mmm :roll: :P

_________________

| AMD Phenom X2 555@ X4 B55 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro REV.2
| Asus M4A78LT-LE | Kingston 6 GB DDR3 1333 |
| Sapphire HD 6870 1GB | Samsung 500GB | WD Caviar 80GB |
| Powered by Be Quiet Pure Power L7-530W + BELKIN Conserve |
| LG E2260V-PN
| @Seven Professiona l+ Office 2010 Professional
+ Belkin Conserve + Belkin Stride360 16" + Belkin Messenger 16"


Czw 21 Wrz 2006, 15:02
Profil WWW
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 07 Lip 2005, 10:11
Posty: 828
Miejscowość: CZ-WA
Post 
THG_Stingerek napisał(a):
...


To chyba widzielismy inne screen'y i demka skoro mowisz, ze grafika przecietna.

_________________
>>> i5 3570K * ASRock Z77 EX6 * G.Skill 2x4GB 2133MHz <<<
>>> MSI GTX560Ti HAWK * SB X-Fi Fatal1ty Gamer Pro <<<
>>> WD1001 * WD640 * Corsair HX520W <<<
>>> LG L227WT >>>


Czw 21 Wrz 2006, 17:45
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Nie w sensie ze kiepska broń boże, tyle tylko że nie wnosi nic nowego. Wygląda poprostu dobrze, popatrz prosze na screeny z NFSU:2 i popatrz na te z NFS:C , do złudzenia wyglądaja identycznie.

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Czw 21 Wrz 2006, 19:12
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
A ja czekam na Splinter Cell Double Agent!!! Zapowiada się rewleacyjnie. A ponadto na Supreem Comander - taki rts. no i oczywiście na C&C Tyberium Wars czy jakoś tak. :?


Nie 24 Wrz 2006, 00:10
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 07 Lip 2005, 10:11
Posty: 828
Miejscowość: CZ-WA
Post 
THG_Stingerek napisał(a):
Nie w sensie ze kiepska broń boże, tyle tylko że nie wnosi nic nowego. Wygląda poprostu dobrze, popatrz prosze na screeny z NFSU:2 i popatrz na te z NFS:C , do złudzenia wyglądaja identycznie.


No ale to wiadomo od dawna, ze N4S Carbon to bedzie polaczenie U2 i MW i bardzo dobrze bo jakos gadzetow w MW jest malo.

_________________
>>> i5 3570K * ASRock Z77 EX6 * G.Skill 2x4GB 2133MHz <<<
>>> MSI GTX560Ti HAWK * SB X-Fi Fatal1ty Gamer Pro <<<
>>> WD1001 * WD640 * Corsair HX520W <<<
>>> LG L227WT >>>


Nie 24 Wrz 2006, 10:14
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lut 2005, 22:24
Posty: 855
Miejscowość: Wrocław
Post 
Ja się nie moge doczekać dema... z czasem pełnej bo demem się nie da nasycić :wink:, a i porzyczyłem sobie od znajomego kierownicy żeby sobie pograć w nfs:mw powiem szczerze że jak się pojezdzi z godzinke to się dojdzie do niezłej wprawy nawet w wyścigach ale jeden dwa pod rząd po pózniej ręce bolą :? mi sie tam podoba kierwnica ale bardziej do jakiegos symulatoru jazdy bo na wyścigi trzeba się namęczyć... :wink:
Pozdrawiam. :wink:

_________________

| AMD Phenom X2 555@ X4 B55 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro REV.2
| Asus M4A78LT-LE | Kingston 6 GB DDR3 1333 |
| Sapphire HD 6870 1GB | Samsung 500GB | WD Caviar 80GB |
| Powered by Be Quiet Pure Power L7-530W + BELKIN Conserve |
| LG E2260V-PN
| @Seven Professiona l+ Office 2010 Professional
+ Belkin Conserve + Belkin Stride360 16" + Belkin Messenger 16"


Nie 01 Paź 2006, 15:12
Profil WWW
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Całkiem niedawno grałem w demo Company of Heroes. RTS. Gra powala rozmachem. Graficznie rewelacja, dźwięk powala, a sama rozgrywka jest jak narazie najlepsza jeśli chodzi o odwzorowanie II Wojny Światowej.
więcej o samejgrze tutaj

[ Dodano: Sro 08 Lis, 2006 ]
I jeszcze nowości na temat Call of Duty 3 Zapowiedzi i galeria


Śro 08 Lis 2006, 20:13
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 07 Lip 2005, 10:11
Posty: 828
Miejscowość: CZ-WA
Post 
No to jezeli chodzi o kierownice to zabawa przednia :twisted: ostatnio jezdzilismy z kumplami do 6 rano :mrgreen: Wzialem Logitecha Formula Force EX full wypas jak za cene troche ponad 200 (minus to male manetki do biegow). Trzeba troche potrenowac zeby sie wczuc ale spx.


Dzisiaj zapodam moze cos o nowym Splinter'rze

_________________
>>> i5 3570K * ASRock Z77 EX6 * G.Skill 2x4GB 2133MHz <<<
>>> MSI GTX560Ti HAWK * SB X-Fi Fatal1ty Gamer Pro <<<
>>> WD1001 * WD640 * Corsair HX520W <<<
>>> LG L227WT >>>


Czw 09 Lis 2006, 08:07
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Jak ogolnie, to moze cos archeologicznego :)
Ostatnio odkopałem starego dobrego Duke'a 3D :)
Ale szukałem na necie jakichś modów... i znalazłem HIGH RESOLUTION PACK...
To samo co zwykly Duke tyle ze 90% przedmiotow, broni, postaci, wrogow, itp jest poprostu TROJWYMIAROWE i w genialnej jakosci.... polecam. Ten kto sie zagrywal w ta gierke wie o czym mowie, dobrze odgrzany stary hicior.

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Czw 16 Lis 2006, 01:34
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
THG_Stingerek napisał(a):
dobrze odgrzany stary hicior
Albo kotlet... :lol:

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Czw 16 Lis 2006, 06:34
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
No ale to kotlet pierwsza klasa, wywołał zamieszanie w swiecie gier, byl poprostu fenomenalny.. .ale potem powstal Quake 1 i Voodoo i świat już nigdy nie był taki sam...

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Pią 17 Lis 2006, 00:39
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 121 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.