laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 19 Kwi 2024, 16:14



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 121 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
 O grach ogólnie 
Autor Wiadomość
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
A no miało być , okazało się że życie jest jak Miriam : Wszystko pięknie ładnie a tu nagle... uj :)

Cytuj:
Najnowszy system operacyjny Windows Vista nie okazał się rynkowym hitem, jaki był chociażby w czasie premiery systemu Windows 95 lub Windows XP. Rozczarowani są nie tylko klienci, ale i producenci.Microsoft, aby poprawić swoje wyniki sprzedaży sztucznie ograniczało sprzedaż dotychczasowego systemu Windows XP i na wszelkie możliwe sposoby reklamowało system Windows Vista, jak odpowiedni dla nowych komputerów.Przez ostatnie miesiące mogliśmy śledzić poczynania nowego systemu, którego największą bolączką są wysokie wymagania sprzętowe. Można było nawet usłyszeć o pretensjach użytkowników nowego systemu, który teoretycznie wspierał dany sprzęt, jednakże w praktyce wychodziły to różnie.Poważniejszym problemem, jaki stanął przed gigantem z Redmond to zniechęcenie nowym systemem przez największych dostawców gotowych komputerów oraz laptopów, którzy w większości przypadków decydowali się na powrót do systemu Windows XP lub nawet zamieniali go na jedną z dystrybucji systemu Linux.Swoje zdanie na temat systemu wypowiedział szef koncernu Acer, Gianfranco Lanci, który udzielił wywiadu redaktorom Financial Times Deutschland. Stwierdził on, iż cały rynek jest rozczarowany systemem Windows Vista. Trzeba przyznać, iż są to bardzo ważne słowa, ponieważ słychać je po raz kolejny, wcześniej podobne stanowiska przyjął szef firmy Dell krytykując możliwości Windows Vista. Lianci dodał, że wystąpiło wiele przypadków, w których klienci firmy prosili o instalację starszego systemu Windows XP zamiast oferowanej Visty. Daje to do myślenia, szczególnie, że jest to czwarty producent komputerów na świecie.

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Pon 30 Lip 2007, 21:14
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
Ale 60 milionów kopii Visty już sprzedali mimowszystko :D

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Wto 31 Lip 2007, 23:58
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Call of Duty 4
Trailer http://gry.onet.pl/3190,122313,,Call_of ... ,plik.html

jak dla mnie to troche szmira. Modele pojazdów są kiepskie straszliwie. I co to za punkty? rpg?


Śro 01 Sie 2007, 12:13
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
http://www.worldinconflict.com


Już o tym pisałem ale warto ponownie bo gra robi niezłe zamieszanie w świecie gier. World in Conflikt. Screeny powalają!


Ostatnio edytowany przez Arti, Nie 05 Sie 2007, 23:30, edytowano w sumie 1 raz



Pią 03 Sie 2007, 14:59
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Cytuj:
Ale 60 milionów kopii Visty już sprzedali mimowszystko


Z czego znakomita wiekszosc zostala wykupiona w setkach tysiecy egzemplarzy przez firmy. Oraz wliczone jest w to ilosc kopii preinstalowanych w laptopach i zestawach komputerowych takich marek jak Dell , HP czy Vobis :D
Kto zna kogos kto kupil Viste, lub kogos kto zna kogos kto kupil Viste.

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Sob 04 Sie 2007, 21:25
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
Mój kumpel kupił laptopa z XP a potem dokupił Viste. Wypytam go o opinie. Nie gra więc może będzie zadowolony :)

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Śro 08 Sie 2007, 15:34
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
http://www.gamespot.com/pc/action/medal ... mages.html

Screeny z nowej MoH Airborn

i filmik
http://www.gametrailers.com/player/18839.html
niestety w moim przypadku coś nie działa :)


Ostatnio edytowany przez Arti, Wto 14 Sie 2007, 20:22, edytowano w sumie 1 raz



Wto 14 Sie 2007, 20:21
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Właśnie zagrałem w demo Medal of Honor Airborn
Graficznie rewelacja ale nie to jest najlepsze. Zachowanie żołnierza podczas strzelania, biegania, lądowania ze spadochronem, podczas umierania :) jest mocno realistyczne. Takiej MoHy jeszcze nie było. Widać dbałość o szczegóły. Rzeczywiście można wylądować gdzie się chce na mapie. Raz wylądowałem w miejscu gdzie było dużo niemców i pożyłęm kilka sekund więc najlepiej lądować w miejscach oznaczonych na mapie. Musze powiedzieć że wcale łatwo nie jest. Trzeba się mocno przyzwyczaić do poruszania się, strzelania i obrazu. Jest dość intensywnie a grałem na najniższym poziomie trudności.
Demko jest do pobrania tutaj
http://gamedaily.newaol.com/pub/MOHAirborneDemo.exe

Serwer jest dość szybki.


Sob 25 Sie 2007, 17:51
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Pią 10 Lut 2006, 16:59
Posty: 758
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Serwer szybki bo w 2h zasysa ale podczas rozpakowywania wyskakuje error i dupa.
Jeszcze mam problem z Ghost Recon Advanced Warfighter 2 gra się nie odpala to znaczy wyskakuje logo czarny ekran i szybki powrót do windy, a u kumpla chodzi bez problemu.

_________________

Intel E8400
Asus P5K-E
OCZ Reaper PC-9600
EVGA 9800GTX+
Samsung 830 2x64GB RAID0
Asus Xonar D2/PM
Corsair 620HXEU
Lian Li PC-V1000B
WC: D-Tek FuZion v2.0, 2xSwiftech MCW30, EK Water Blocks EK-FC 9800 GTX Acetal, Swiftech MCP355 12V,Swiftech MCW220 Quiet Power, Tygon R3603.


Nie 26 Sie 2007, 10:23
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Ja zciągałęm z tego serwera i mi demko chodzi. Może spróbuj jeszcz raz.

A jeszcze dodam że wymagania nie są wielkie w 1024 i wszystko na maxa śmiga bez problemu na moim sprzęcie. Nie sprawdzałem jak to wygląda w wyższych rozdziałkach.

EDIT

Skończyłem demko. Jest krótkie i znalazłem kilka bugów typu ludzie w ścianach. Ogólnie mam pozytywne wrażenia choć nie wiem czy ta rozgrywka nie mogłaby być lepsza. Niby AI przeciwnika lepsze, strzelają zza osłon, ale jak zauważyłem zbyt wielkiego repertuaru zachowań to oni nie mają. Poczekam na finalną wersje i wtedy będę miał pełen obraz. Szkoda że już nie ma konkurencji w fpsach o II wojnie światowej bo CoD już przeszło do teraźniejszości.


Ostatnio edytowany przez Arti Pon 27 Sie 2007, 21:04, edytowano w sumie 2 razy



Nie 26 Sie 2007, 11:42
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
Arti - dobra robota z tym indeksem!

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Sob 08 Wrz 2007, 02:14
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Dzięki. Będę go aktualizował w miarę przybywania tematów.


Sob 08 Wrz 2007, 02:22
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lut 2005, 22:24
Posty: 855
Miejscowość: Wrocław
Post BMW M3 Challenge
11 września miłośnicy marki BMW (ale nie posiadający swojego auta), będą mogli zasiąść za kierownicą swoich ulubionych modeli tego producenta. BMW M3 Challenge nie poraża grafiką (choć wcale nie jest źle), bo twórcy przygotowali ją na starym silniku, korzystającym jeszcze z bibliotek DirectX 8.1. Co ważne, gra ma być zupełnie darmowa, udostępniona do pobrania poprzez Internet. Jak podkreśla Clubic, w tym tytule ma się liczyć rewelacyjny klimat, realizm prowadzenia samochodu i możliwość rozgrywania wyścigów po sieci (nawet dla 16 graczy jednocześnie). Dodatkowym plusem jest to, że zajmuje mało miejsca na dysku (około 500 MB) i w zasadzie "odpalimy" je na słabszych komputerach. Minimalne wymagania znajdziecie w rozwinięciu newsa, a dużą galerię screenów z gry zobaczycie TUTAJ.
Wystarczy dokupić sobie skórzaną kierownicę MoMo, wskoczyć w dresik i jazda ...



Wymagania minimalne
* Windows XP / Vista
* Pentium IV 1.8 GHz oraz mocniejsze
* 512 MB wolnej pamięci RAM
* 500 MB wolnego miejsca na dysku HDD
* karta graficzna 64 MB, kompatybilna z DirectX 8.1
* DirectX 8.1
* połączenie Internetowe do rozgrywek sieciowych
Image
Image
Image

Wg. mnie gierka może być ciekawa, tym bardziej że darmowa, trzeba spróbować :)

źródło IN4.pl[/b]

_________________

| AMD Phenom X2 555@ X4 B55 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro REV.2
| Asus M4A78LT-LE | Kingston 6 GB DDR3 1333 |
| Sapphire HD 6870 1GB | Samsung 500GB | WD Caviar 80GB |
| Powered by Be Quiet Pure Power L7-530W + BELKIN Conserve |
| LG E2260V-PN
| @Seven Professiona l+ Office 2010 Professional
+ Belkin Conserve + Belkin Stride360 16" + Belkin Messenger 16"


Sob 08 Wrz 2007, 22:58
Profil WWW
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Już o niej czytałem. Na screenach wygląda naprawde przyzwoicie. Podobno nad modelem jazdy pracowali z inżynierami z BMW. Skoro ma być za darmo to trzeba ją mieć. Nie często pojeździź można nową M3 :)


Sob 08 Wrz 2007, 23:09
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 06 Maj 2006, 13:22
Posty: 1096
Miejscowość: ~Częstochowa
Post 
Bombowo sie prezentuje, ach zagram napewno!


Nie 09 Wrz 2007, 22:01
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 121 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.