laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 15:48



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Głośny jak Sony Walkman, ale z lepszą specyfikacją :] 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 29 Mar 2016, 21:12
Posty: 1
Post Głośny jak Sony Walkman, ale z lepszą specyfikacją :]
Witam was drodzy użytkownicy tego zacnego portalu :] Zarejestrowałem się, by prosić was o radę w wyborze nowego telefonu.
Do tej pory wiernie służył mi i jeszcze służyć chwilę będzie Sony Ericsson Live with Walkman. To na czym mi najbardziej zależy ten telefon w sobie ma, mianowicie chodzi o głośne granie.
Często w domu przy wykonywaniu standardowych czynności jak zmywanie czy mycie się, lubię słuchać muzyki czy oglądać coś tam z YouTube. Problem jest taki, że często standardowa głośność mi nie wystarcza i potrzebuje używać dodatkowo zmyślnej funkcji xLOUD wmontowanej w oprogramowanie (czasem po prostu nie słyszę dostatecznie wyraźnie padających słów w np. jakimś filmie, a większość które oglądam jest po angielsku i sami rozumiecie. jest ciężej wyłapywać słowa w porównaniu z jęz. ojczystym). Wiem że wiele nowych telefonów nie gra tak głośno jak mój staruszek po przejściu w ten tryb i stąd moja zagwozdka.
Jaki telefon mógłby mniej więcej spełnić moje oczekiwane i przy tym posiadać lepszą specyfikacje techniczną? Nie musi być to z kosmosu wzięta, bo i tak moje operacje na telefonie kończą się na przeglądaniu YouTube, smsowaniu i dzwonieniu. Nie zależy mi na gierkach itp. Tu standardowo doskwiera mi beznadziejna ilość pamięci wewnętrznej, powolność i mimo moich małych wymagań trochę zbyt mały ekran. Chciałbym też by nowy telefon miał w miarę wytrzymałą baterię. Liczę na waszą pomoc i dziękuje z góry za każdą odpowiedź. Budżet jakim dysponuje ciężko mi określić, ale więcej niż 700-800zł to wolałbym nie wydawać (swoją drogą droższe modele też możecie podawać jakby co, bo i tak raczej coś używanego będę brał, a wiadomo że wtedy ceny bywają dużo niższe). Pozdrawiam najserdeczniej i kłaniam się nisko :]]



PS: Dla ułatwienia technikalia z mgsmu:

http://www.mgsm.pl/p...th-Walkman.html


Wto 29 Mar 2016, 21:32
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 01 Kwi 2016, 08:03
Posty: 4
Post Re: Głośny jak Sony Walkman, ale z lepszą specyfikacją :]
Mi się najbardziej podoba Sony Xperia Z5 . Ma ktoś i może się wypowiedzieć, jak się sprawuje?


Pią 01 Kwi 2016, 11:05
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.