laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 20:11



Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 Mikrofony w Nokia 6.1 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 05 Wrz 2018, 18:30
Posty: 18
Post Mikrofony w Nokia 6.1
Witam wszystkich!

Proszę o poradę, bo już po prostu jestem głupi. Mój Xiaomi Redmi note 4 świruje i ma problemy z ładowaniem, więc przymierzam się do kupna nowego telefonu, max do 800zł. Przeglądałem oferty wielu sklepów, w tym XKOM i trafiłem na telefon Nokia 6.1 który przypasował mi najbardziej ze względu na jedną funkcję. Znalazłem informację według której Nokia 6.1 wyposażona jest w dwa mikrofony które działają w technologii OZO audio, według której nagrywany dźwięk jest czysty i bez szumów. Zalezy mi na tym bo jestem muzykiem i dobrze by było mieć możliwość nagrania czegoś w stosunkowo dobrej jakości. Jednak w niektórych sklepach znajduję informacje o tym, że Nokia 6.1 posiada tą technologię, a w innych nie. napisałem do supportu Nokii i odpowiedzieli mi, że ten model nie posiada tej technologii, jednak na tej samej stronie ich supportu w zakładce z modelami wszedłem w Nokia 6.1 i w specyfikacji jest napisane, że posiada ona dwa mikrofony ze wsparciem OZO audio. W co więc wierzyć? Nie chcę kupować telefonu by później okazało się, że nie ma funkcji na jakiej mi najbardziej zależy. Jak więc jest z tym telefonem? Z góry dzięki za pomoc. :)


Nie 27 Paź 2019, 01:01
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Czw 22 Mar 2018, 15:02
Posty: 484
Post Re: Mikrofony w Nokia 6.1
Nokia 6.2 Dual SIM 4/64 Czarny błysk
Nokia 6.2 powinna najlepiej spełniać twoje wymagania.

Samsung Galaxy A40 SM-A405FN Black
Alternatywnie Galaxy A40 z ekranem 5,9". Jest lekki i cienki.

Huawei P smart 2019
Z tańszych Huawei P Smart fajnie leży w ręku i ma redukcję szumów.


Nie 27 Paź 2019, 03:29
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 03 Kwi 2017, 18:02
Posty: 4429
Post Re: Mikrofony w Nokia 6.1
Cytuj:
Nokia 6.2 powinna najlepiej spełniać twoje wymagania.


A jakie są wymagania :D :D i po co reszta propozycji, skoro 6.2 spełnia najlepiej wymagania :D

Który z tych telefonów co podałeś ma OZO Audio? :mrgreen:
----------------------------------------------------------------------------------------------

Ostatnio licencję na OZO od Nokii kupili właściciele marki Realme, One Plus i Vivo.

Możesz zerknąć na
Nokia 7.2 Dual SIM 4/64 Zielona satyna
Nie ma co prawda nic o OZO, ale na stronie producenta jest napisane:
2 mikrofony umożliwiające rejestrowanie dźwięku przestrzennego


Nie 27 Paź 2019, 08:34
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 05 Wrz 2018, 18:30
Posty: 18
Post Re: Mikrofony w Nokia 6.1
No właśnie moje wymagania to możliwie jak najlepszy dźwięk po nagraniu, w miarę dobry aparat i żywotna bateria, bo sporo robię w ciągu dnia na smartfonie. Największą barierą jest budżet, czyli maksimum 800zł, więc wiem, że za tą sumę cudów nie ma co oczekiwać. :)


Nie 27 Paź 2019, 19:24
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 03 Kwi 2017, 18:02
Posty: 4429
Post Re: Mikrofony w Nokia 6.1
fontaine napisał(a):
No właśnie moje wymagania to możliwie jak najlepszy dźwięk po nagraniu, w miarę dobry aparat i żywotna bateria, bo sporo robię w ciągu dnia na smartfonie. Największą barierą jest budżet, czyli maksimum 800zł, więc wiem, że za tą sumę cudów nie ma co oczekiwać. :)

To jak jeszcze gdzieś znajdziesz 6.1 to ją bierz, bo trudno będzie ogarnąć takie wymagania, przy tym budżecie.
Z największym akumulatorem w tym budżecie dostaniesz:
Xiaomi Redmi Note 7 3/32GB Space Black


Pon 28 Paź 2019, 03:09
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.