laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 29 Mar 2024, 00:22



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 NIE POLECAM X-KOM 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 18 Kwi 2020, 19:05
Posty: 1
Post NIE POLECAM X-KOM
Oddałem , płytę główną do salonu 2020/02/10 odpowiedź otrzymałem, ze płyta główna jest, sprawna po 34 dniach płyta główna, przyjechała do domu już mówię dalej, co było składam komputer, już cały złożyłem na końcu włożyłem, wtyczkę JUSB 2 3.0 port patrzę że jest rozwalony, dzwonię od razu, przez telefon do serwisu i piszę na FB co jest , grane bo jakim cudem? Mogłem to rozwalić, X-kom przyznał się do winy że to jest ich z winy rozwalone…. Po ( 4 dniach )
Rozmawiałem, z pracownikiem x-kom pracownik x-kom poinformował mnie że mogę wysłać, wszystkie podzespoły komputera (bo nie wiem nie wiedziałem) który, jest nie sprawny więc wysłałem
Komputer, wszystkie podzespoły itp w pudłach, komputer 16/04/2020 przyszedł w tym , dniu od razu wywalało identyczne blue screeny – jakie mówiłem pracownikowi serwisu żeby komputer dokładnie sprawdzili bo nie wiem co jest przyczyną, i nic z nim nie zrobili, wszedłem w podgląd zdarzeń i patrzę, że u nich też wywalało w pobytu w serwisie w dniach: 06/04 : 08/04 : 14:04/2020R ponadto jak wynika z podglądu zdarzeń w dniu 7/04/2020R było logowanie na konto FB o godzinie 12/25 a o 12/26 jak wynika z Podglądu zdarzeń u was pojawił się BLUE SCREEN
Jestem, 4 miesiąc bez komputera przez waszą firmę która wszystkim odradzam X-KOM i jeszcze mam być KOLEJNY miesiąc BEZ KOMPUTERA, żeby im to z powrotem wysłać kurierem.
wszystkim odradzam ten sklep trzymajcie, się od niego z dala.


Sob 18 Kwi 2020, 19:19
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 03 Kwi 2017, 18:02
Posty: 4429
Post Re: NIE POLECAM X-KOM
Jakkolwiek rozumiem Twoją sytuację, to może uda się to rozwiązać zdalnie, bez niepotrzebnych nerwów, tym bardziej że jak rozumiem wszystko działa (poza bluescreen'ami).
Na początek daj info jakie masz podzespoły.


Sob 18 Kwi 2020, 19:22
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.