laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 10:18



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Smartfon w przedziale 1000-1500 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 17 Mar 2022, 16:32
Posty: 2
Post Smartfon w przedziale 1000-1500
Witam, nie będę kłamał, w telefonach nie siedzę i naprawdę nie chce spędzać paru dni teraz na szukaniu i porównywaniu róznych modeli więc zdam się na wiedze ludzi którzy mają w tym temacie jakieś pojęcie.
Przedział cenowy jak w temacie. Mój aktualny Umidigi F1 po ponad 2 latach umarł, o dziwo bardzo fajnie mi się współpracowało z tym telefonem.
Nie mam wielu wymagań, nie robię zdjęć, nie nagrywam filmów, więc ta sfera w ogóle mnie nie interesuje, głównie używam telefonu do słuchania muzyki, oglądania filmów czy czytania czegoś, w gry żadne na telefonie też nie gram. Niestety moje telefony głównie umierają przez moją pracę, nie wiem czy w tym budżecie dało by rade polecić telefon z wyżej wymienionymi wymaganiami którzy jest w jakikolwiek sposób wodo i pyłoszczelny. Myślę że priorytety to bateria, solidny ekran do oglądania i jeżeli by się dało to właśnie wodo i pyłoszczelność z naciskiem na pyły.


Czw 17 Mar 2022, 16:44
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 03 Kwi 2017, 18:02
Posty: 4429
Post Re: Smartfon w przedziale 1000-1500
Wybierałbym spośród tych:
Samsung Galaxy M52 5G SM-M526B 6/128GB Black 120Hz
OnePlus Nord CE 5G 8/128GB Charcoal Ink 90Hz
Xiaomi POCO M4 Pro /256GB Power Black
Xiaomi Redmi Note 11S 6/128GB Graphite Gray
W powyższych przypadkach masz ekrany OLED o odswieżaniu min. 90Hz, 4GB pamięci ram (co dla Androida jest wartością min.), a do tego akumulator o pojemności 4500-5000MAh i duża


Czw 17 Mar 2022, 19:50
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 17 Mar 2022, 16:32
Posty: 2
Post Re: Smartfon w przedziale 1000-1500
Z wyżej wymienionych po w miarę szybkiej analizie Xiaomi POCO M4 Pro najbardziej mi odpowiada, domyślam się że pierwszy model byłby lepszy do oglądania filmów nie mniej jednak POCO ma IP53 co jest bardzo ważne dla mnie a i jest ciut mniejszy od pierwszego modelu. Nie ma co się dłużej zastanawiać, dziękuje bardzo za szybką i profesjonalną pomoc!


Czw 17 Mar 2022, 20:37
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 11 Sty 2022, 19:41
Posty: 27
Post Re: Smartfon w przedziale 1000-1500
Bierz telefon z 256GB pamięcią wbudowaną. Przy 128GB będziesz musiał niedługo dokupić zewnętrzną kartę pamięci. Również 8GB spowoduje, że sprzęt będzie mniej zamulał. Taki zestaw posłuży dłużej niż 6/128GB na którego będziesz narzekał za kilka miesięcy.


Czw 17 Mar 2022, 21:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.