laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 18:29



Odpowiedz  [ 1 post ] 
 NOKIA C5-00.2 RM-745 nie chce się ładować 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 12 Paź 2022, 12:58
Posty: 1
Post NOKIA C5-00.2 RM-745 nie chce się ładować
Kilka dni temu telefon NOKIA C5-00.2 RM-745 gdy był całą noc podłączony do ładowarki to rano pokazywał że bateria jest wyczerpana. Ładowałem ten telefon w nocy ładowarką USB i przez cały dzień inną ładowarką z taką cienką okrągłą końcówką i to samo i zauważyłem że jak się ten telefon podłączy do ładowarki i na początku trochę ładował baterie ale teraz przestał i jak jest podłączony do ładowarki to ładowarka zaczyna cicho syczeć nawet jak się wyjmie z telefonu baterie to też ładowarka syczy tak samo jak i jest bateria w telefonie. Naładowałem tą baterie do pełna w innym telefonie i tą baterię włożyłem z powrotem do telefonu NOKIA C5-00 RM-645 i pokazuje że jest wyczerpana. Potem znalazłem inną baterie z innego telefonu naładowaną do pełna i ją włożyłem do tego telefonu NOKIA C5-00 RM-645 i pokazuje że jest wyczerpana jak na 100 procent jest pełna. Coś się przez noc zepsuło w tym telefonie NOKIA C5-00.2 RM-745 pokazywanie poziomu naładowania baterii. Jak można ten telefon naprawić jak to wina jest telefonu i czy da się usunąć w telefonie pokazywanie i sprawdzanie poziomu naładowania baterii jak taka opcja teraz tylko przeszkadza i uniemożliwia korzystanie z telefonu mimo że bateria jest pełna i ten telefon przestał ładować baterie i jak już się do niego włoży baterie naładowaną do pełna to się wtedy uruchamia ale pokazuje że bateria jest wyczerpana i włącza tryb oszczędzania energii.
Gdy się podłączy telefon do ładowarki to pisze ładowania baterii w toku i ułamek sekundy później odłącz ładowarkę w celu oszczędzania energii i zaraz pisze słaba bateria.


Śro 12 Paź 2022, 13:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.