laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 26 Kwi 2024, 09:00



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Shiru Samurai 10 - firmware,mods,hack - dyskusja ogólna 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 20 Gru 2012, 01:44
Posty: 1
Post Re: Shiru Samurai 10 - firmware,mods,hack - dyskusja ogólna
Potwierdzam, po wgraniu wersji 4.1.1 wszystko śmiga jak należy, co więcej ma się wrażenie że system działa zdecydowanie szybciej.
Natomiast nie znalazłem sposobu na zrobienie ROOT-a na tym systemie.

Ma ktoś może jakieś sugestie ?
Bo bez roota nie mogę odtworzyć backup-u.


Czw 20 Gru 2012, 01:52
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 04 Gru 2012, 15:35
Posty: 15
Post Re: Shiru Samurai 10 - firmware,mods,hack - dyskusja ogólna
Witam. Jak wygląda sprawa z flash playerem? Z tego co wiem to na fasolce jest problem z flashem. Jeśli działa, to bardzo proszę o podanie jaka wersja flasha 11.1...... i czy działa w 100% dobrze. Mile widziany link do tego flasha. Pozdrawiam.


Czw 20 Gru 2012, 03:55
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 11 Gru 2012, 18:52
Posty: 4
Post Re: Shiru Samurai 10 - firmware,mods,hack - dyskusja ogólna
w sprawie root zerknij :

viewtopic.php?f=47&t=4113

nie jest łatwo ale da się - warto się podszkolić w kantońskim lub mandaryńskim :P


Czw 20 Gru 2012, 10:00
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Śro 28 Lis 2012, 11:33
Posty: 57
Post Re: Shiru Samurai 10 - firmware,mods,hack - dyskusja ogólna
daros napisał(a):
Witam. Jak wygląda sprawa z flash playerem? Z tego co wiem to na fasolce jest problem z flashem. Jeśli działa, to bardzo proszę o podanie jaka wersja flasha 11.1...... i czy działa w 100% dobrze. Mile widziany link do tego flasha. Pozdrawiam.


Oficjalnie ta wersja softu nie ma supportu dla flasha, i to jest trochę szkoda :/
Chłopaki z XDA jednak maną na to sposób, minus taki że w mojej ulubionej operze działać nie będzie, ale dolphin browser śmiga
sposób tutaj: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1774336


Czw 20 Gru 2012, 11:53
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 20 Gru 2012, 12:29
Posty: 2
Post Re: Shiru Samurai 10 - firmware,mods,hack - dyskusja ogólna
Dodaję nowe źródła do pobrania ROMU dla wersji 4.1 Jelly Bean http://chomikuj.pl/nolimit71/Dokumenty


Czw 20 Gru 2012, 12:34
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 04 Gru 2012, 15:35
Posty: 15
Post Re: Shiru Samurai 10 - firmware,mods,hack - dyskusja ogólna
A jak z innymi przeglądarkami? Czy ta wbudowana w system obsługuje flasha? Delphi nie bardzo mi odpowiada. Próbował ktoś z innymi przegladarkami?


Czw 20 Gru 2012, 16:57
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Śro 28 Lis 2012, 11:33
Posty: 57
Post Re: Shiru Samurai 10 - firmware,mods,hack - dyskusja ogólna
Inne przeglądarki w 4.1 nie będą obsługiwały flasha, przynajmniej obecnie. Chyba że ktoś wymyśli na to jakiś sposób


Czw 20 Gru 2012, 17:31
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 05 Gru 2012, 18:16
Posty: 4
Post Re: Shiru Samurai 10 - firmware,mods,hack - dyskusja ogólna
Zaden z chomików @Wawelski i @nolimit71 nie udostępnia plików do Samuraja - czy są zablokowane?


Czw 20 Gru 2012, 17:54
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 20 Gru 2012, 18:55
Posty: 4
Post Re: Shiru Samurai 10 - firmware,mods,hack - dyskusja ogólna
Witam

Wgrałem soft w wersji 4.1. Co mogę powiedzieć po kilku godzinach testowania:

- na początku wszystko ok, z czasem dostrzegalne są zawieszenia/długie uruchamianie programów
- wi-fi nie sprawiało mi wcześniej problemów także nie wypowiem się na temat - po prostu działa :)
- wcześniej bez problemów śmigał Asphalt 7 - tutaj zapętla się ekran ładowania

W tym momencie jestem jak najbardziej na nie...


Czw 20 Gru 2012, 19:00
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 20 Gru 2012, 12:29
Posty: 2
Post Re: Shiru Samurai 10 - firmware,mods,hack - dyskusja ogólna
zetwu napisał(a):
Zaden z chomików @Wawelski i @nolimit71 nie udostępnia plików do Samuraja - czy są zablokowane?



Plik z mojego konta na chomiku jest dostępny. Poniewaz plik wazy powyzej 50 MB trzeba w chomiku wykupic transfer albo doladowac ich punktami na koncie

Pozdrawiam


Czw 20 Gru 2012, 23:46
Profil
użytkownik
użytkownik

Rejestracja: Nie 16 Gru 2012, 12:20
Posty: 198
Post Re: Shiru Samurai 10 - firmware,mods,hack - dyskusja ogólna
Artu napisał(a):
Witam

Wgrałem soft w wersji 4.1. Co mogę powiedzieć po kilku godzinach testowania:

- na początku wszystko ok, z czasem dostrzegalne są zawieszenia/długie uruchamianie programów
- wi-fi nie sprawiało mi wcześniej problemów także nie wypowiem się na temat - po prostu działa :)
- wcześniej bez problemów śmigał Asphalt 7 - tutaj zapętla się ekran ładowania

W tym momencie jestem jak najbardziej na nie...

Jaki wczesniej miales soft?


Czw 20 Gru 2012, 23:48
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 20 Gru 2012, 18:55
Posty: 4
Post Re: Shiru Samurai 10 - firmware,mods,hack - dyskusja ogólna
Standardowa 4. Spowolnienia szczegolnie widac kiedy mamy odpalonych kilka aplikacji na raz


Czw 20 Gru 2012, 23:55
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Śro 28 Lis 2012, 11:33
Posty: 57
Post Re: Shiru Samurai 10 - firmware,mods,hack - dyskusja ogólna
Artu napisał(a):
Standardowa 4. Spowolnienia szczegolnie widac kiedy mamy odpalonych kilka aplikacji na raz


Spowolnienia to raczej problem programów które u Ciebie działają w tle bo generalnie ten soft jest szybszy 4.0.
Jeśli chodzi o asfalta to śmiga idealnie, powiem nawet że real racing 2 działa czego nie można było powiedzieć na 4.0.
Wejdź w zarządzanie aplikacjami i wyczyść dane aplikacji powinno pomóc jeśli masz zakupioną grę, w przypadku jak masz zcrackowaną aplikacje ściągniętą z jakiegoś forum to pewnie przyczyną jest uszkodzony któryś z plików...


Pią 21 Gru 2012, 11:43
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 20 Gru 2012, 18:55
Posty: 4
Post Re: Shiru Samurai 10 - firmware,mods,hack - dyskusja ogólna
Programy z których korzystam są takie same jak w wersji 4.0. Asphalt 7 został zakupiony w Google Play, czyszczenie danych nie pomogło. Tablet potrafi się zawiesić nawet przy wchodzeniu do ustawień (bez aplikacji działających w tle).

kami2lo z którego źródła ściągałeś Androida 4.1 i z jakiej metody aktualizacji softu korzystałeś?


Pią 21 Gru 2012, 15:14
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 20 Gru 2012, 18:55
Posty: 4
Post Re: Shiru Samurai 10 - firmware,mods,hack - dyskusja ogólna
Po ponownej instalacji Androida 4.1 wszystko śmiga tak jak powinno - płynnie, bez zacięć. Niestety Asphalt 7 w dalszym ciągu nie działa, niemniej z tego co wyczytałem nie jest to wina tabletu a ostatniej aktualizacji wypuszczonej przez Gamelft.


Pon 24 Gru 2012, 01:35
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 64 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.