laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Sob 27 Kwi 2024, 09:32



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Ainol Fire Flame (nr.2) NIE DZIAŁAJĄCY DOTYK 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 20 Gru 2012, 22:03
Posty: 22
Post Ainol Fire Flame (nr.2) NIE DZIAŁAJĄCY DOTYK
Pora rozpocząć moją przygodę z ainolem i firmą x-kom.
Pora dość wczesna bo to już mój drugi tablet a pierwszego zakupu dokonałem 10.12.2012.
Poprzednio tablet po 2 dniach został wymieniony w sklepie, tym razem może jakimś cudem uda się także go wymienić? bądź ktoś coś doradzi, abym nie musiał czekać na naprawę mojego 8 dniowego tabletu?.

A więc co się dzieje:

Po naładowaniu tabletu ładowarką sieciową i włączeniu nie działa dotyk, to tyle.
Ekran nie reaguje dłonie mam czyste, tabletu nie nadepnąłem :D.

Mam nadzieję że jutro końca świata nie będzie bo nie zdążyłem się nacieszyć moim tabletem.
Pozdrawiam i czekam... może ktoś coś doradzi.


Czw 20 Gru 2012, 22:22
Profil
Komputerowiec
Komputerowiec

Rejestracja: Wto 04 Gru 2012, 20:25
Posty: 320
Post Re: Ainol Fire Flame (nr.2) NIE DZIAŁAJĄCY DOTYK
Zamień na kolejny, po to masz gwarancję. Nie warto próbować walczyć


Czw 20 Gru 2012, 22:44
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 20 Gru 2012, 22:03
Posty: 22
Post Re: Ainol Fire Flame (nr.2) NIE DZIAŁAJĄCY DOTYK
Bardzo chętnie tylko jeśli oddam na gwarancję i pozostanie mi czekać 30 dni na tablet który mam od 8 to trochę kiepsko :D
Do salonu x-kom też trochę km. jest więc najlepiej byłoby cyk pyk żeby działał. Może już ktoś spotkał się z takim problemem i opowie swe przygody z owym tabletem związane?


Czw 20 Gru 2012, 22:55
Profil
Komputerowiec
Komputerowiec

Rejestracja: Wto 04 Gru 2012, 20:25
Posty: 320
Post Re: Ainol Fire Flame (nr.2) NIE DZIAŁAJĄCY DOTYK
Ale ten dotyk przestał nagle działać? Czy od początku niet? Zawsze możesz próbować :D

http://ainolstore.com/forums/topic/351- ... unbricker/


Czw 20 Gru 2012, 23:10
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 20 Gru 2012, 22:03
Posty: 22
Post Re: Ainol Fire Flame (nr.2) NIE DZIAŁAJĄCY DOTYK
Dotykało mi się dobrze do czasu wyłączenia i pełnego naładowania baterii, włączyłem i odblokować już nie mogłem.
Po części działa z tego co widzę, (z lewej strony muskam delikatnie a z prawej się pojawia dotknięcie) ale to tylko na małej części ekranu, a że ja zachłanny to to mi nie wystarcza :D.

A... zrobiłem hard reset nic nie dało.
Może prąd mam nie taki :D chociaż lampki na choince świecą.


Czw 20 Gru 2012, 23:17
Profil
Komputerowiec
Komputerowiec

Rejestracja: Wto 04 Gru 2012, 20:25
Posty: 320
Post Re: Ainol Fire Flame (nr.2) NIE DZIAŁAJĄCY DOTYK
Russski napisał(a):
Dotykało mi się dobrze do czasu wyłączenia i pełnego naładowania baterii, włączyłem i odblokować już nie mogłem.
Po części działa z tego co widzę, (z lewej strony muskam delikatnie a z prawej się pojawia dotknięcie) ale to tylko na małej części ekranu, a że ja zachłanny to to mi nie wystarcza :D.

A... zrobiłem hard reset nic nie dało.
Może prąd mam nie taki :D chociaż lampki na choince świecą.


unbrick spróbuj jak masz cierpliwość do tego typu rzeczy


Czw 20 Gru 2012, 23:26
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 20 Gru 2012, 22:03
Posty: 22
Post Re: Ainol Fire Flame (nr.2) NIE DZIAŁAJĄCY DOTYK
No trochę się boje że stracę gwarancje. Jutro zadzwonię do x-kom i anielskim głosem opowiem o całym zajściu, może mnie tak polubią że wymienią od ręki. A jak nie to pozostanie mi 30 dni kibelka bez tabletu :D.


Czw 20 Gru 2012, 23:32
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 20 Gru 2012, 22:03
Posty: 22
Post Re: Ainol Fire Flame (nr.2) NIE DZIAŁAJĄCY DOTYK
Pan w x-kompie poradził mi kontaktować się z firmą retail-service.pl i powiedział że nie wymienią jak poprzednio w sklepie.
A więc się skontaktowałem i wypełniłem formularz, tablet trzeba wysłać na własny koszt no i czekać.
Coś mi się wydaje że jednak do x-komu się przejadę, wykorzystam swe przywileje i wepchnę sprzedawcy niech sam załatwia reklamację mojego 8 dniowego tabletu :D.


Pią 21 Gru 2012, 09:46
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 28 Paź 2012, 22:00
Posty: 9
Post Re: Ainol Fire Flame (nr.2) NIE DZIAŁAJĄCY DOTYK
Jak nie wymienią? Kupując w sklepie masz 10 dni na sprawdzenie sprzętu. Miałem podobny problem z tabletem Shiru Shogun 7". Tylko że on miał problem z wybudzaniem, po pierwszym naładowaniu. Dwa razy miałem wymieniany na nową sztukę i dopiero za trzecim razem dostałem model bez wad.
Osoba która mnie obsługiwała, aż sama się dziwiła co jest nie tak ze sprzętem, ale w końcu problemy się skończyły :)
Pozdrawiam obsługę sklepu z Łodzi! ;)


Pią 21 Gru 2012, 10:08
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 20 Gru 2012, 22:03
Posty: 22
Post Re: Ainol Fire Flame (nr.2) NIE DZIAŁAJĄCY DOTYK
Mam 10 dni, ale pierwszy tablet zakupiłem 10 grudnia, 12 grudnia oddałem i został wymieniony na miejscu.
Od 12 grudnia posiadam obecny tablet który wczoraj w godzinach wieczornych sam z siebie się uszkodził :D.

Podsumowując od zakupu pierwszego tabletu minęło 21 dni,
od wymiany (tj. 12 grudnia) minęło 9 dni,

Teraz pytanie czy w owe 10 dni na reklamację włączane są weekendy i święta?
Czy owe 10 dni naliczane są od zakupu pierwszego tabletu czy od wymiany na drugi?
Dziś nie mam możliwości jechać do salonu, później sami wiecie, weekend święta...

Tadaam końca świata nie ma a tablet sam się nie naprawił, jednym słowem nieszczęście w szczęściu :D

Edit:
Ponowny tel do x-kom i wiem już że 10 dni naliczane jest od pierwszego zakupu a nie wymiany, nawet w ciągu 10 dni nie mam także możliwości wymiany i zwrotu już wymienionego urządzenia.
Pozostaje serwis.
Mam nadzieje że uporają się z tym szybciej niż czas w którym użytkuje ten tablet:)


Pią 21 Gru 2012, 11:11
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 20 Gru 2012, 22:03
Posty: 22
Post Re: Ainol Fire Flame (nr.2) NIE DZIAŁAJĄCY DOTYK
Minęło już 5 dni a u mnie brak odpowiedzi na formularz reklamowy.
Mam nadzieję że sprawy organizacyjne przed sylwestrem nie przeszkodzą firmie w odesłaniu adresu na który słać powinienem tablet. :/


Śro 26 Gru 2012, 11:48
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Ainol Fire Flame (nr.2) NIE DZIAŁAJĄCY DOTYK
Przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź, który spowodowany był dużą ilością zapytań. Czy problem udało się rozwiązać?

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Pon 07 Sty 2013, 17:29
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 20 Gru 2012, 22:03
Posty: 22
Post Re: Ainol Fire Flame (nr.2) NIE DZIAŁAJĄCY DOTYK
Adres do wysyłki otrzymałem 27 grudnia, tablet odesłałem 2.01.2013 i póki co czekam na jakieś informacje.
Jeszcze pytanie, ile wynosi okres naprawy gwarancyjnej?
Jeśli 30 dni to trochę przykre, że okres ten trwa prawie 4 razy więcej niż czas sprawności mojego urządzenia.


Wto 08 Sty 2013, 11:15
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Ainol Fire Flame (nr.2) NIE DZIAŁAJĄCY DOTYK
Reklamacja rozpatrywana jest w terminie do 14 dni roboczych.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Wto 08 Sty 2013, 11:44
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 20 Gru 2012, 22:03
Posty: 22
Post Re: Ainol Fire Flame (nr.2) NIE DZIAŁAJĄCY DOTYK
Miło słyszeć, napiszę kiedy do wiem się czegoś nowego.


Wto 08 Sty 2013, 11:49
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 57 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.