laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 25 Kwi 2024, 04:25



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 
 Shiru Shogun 10 - problem po update 
Autor Wiadomość
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Pią 14 Gru 2012, 23:19
Posty: 58
Post Shiru Shogun 10 - problem po update
No więc tak, najpierw skopiuję swój post z innego wątku:

Proszę o pomoc. Zainstalowałem sterowniki ADB oraz trybu update i uruchomiłem RKbatchtool, kliknąłem na "flashowanie" i zaczęła się procedura, lecz na początku "Pobieranie IDB rozpoczete!" zakończyło się niepowodzeniem. Kliknąłem jeszcze raz na "flashowanie", lecz tym razem już przy pierwszym "test tabletu" zakończyło się to niepowodzeniem. Odłączyłem tablet od komputera i na szczęście uruchomił się normalnie, lecz nadal mam stary soft 1.05

Ktoś wie, dlaczego pojawił się taki błąd? Dodam, że używam kabla USB od SE Xperii Neo V.


Po tym postanowiłem zaryzykować i użyć kabla od Shoguna. Nie było już błędu z IDB i wszystko poszłoby gładko, tylko że modyfikacja flashowania stanęła na 82% i zakończyła się błędem. Już myślałem, że uwaliłem tablet, ale kilkakrotną kombinacją VOL - i włącznika udało mi się tablet odpalić. Ekran startowy był kompletnie inny (chińskie znaczki i jakiś napis po angielsku). Wchodzę w informacje o tablecie i co widzę...? Numer kompilacji: "CUBE U30GT-H_v1.06 rk30sdk-eng 4.1.1 JR003H eng.lxz188.20120820.150758 test-keys" i numer modelu zmieniło mi z SHOGUN na U30GT-H. Usunęło mi również aplikacje i został goły system z SuperSU. No i co ja mam teraz zrobić? Czytałem, że kable od Nokii i Samsunga są dobre, tylko że ja nie mam żadnego z nich. Kabli od SE w ogóle tablet nie lubi (zarówno USB jak i słuchawki). Próbować jeszcze raz flashowanie lub przywracanie? Oddać na gwarancję? Napisać do pomocy technicznej? Już mnie denerwuje ta cała sytuacja. Najpierw nieprecyzyjnie napisany opis aktualizacji, potem błąd z IDB, a teraz mam jakiś system z kosmosu.

Jeszcze dodam, że tablet nowy miał androida 4.1.1 z numerem kompilacji 1.05


Wto 25 Gru 2012, 00:22
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Pią 14 Gru 2012, 23:19
Posty: 58
Post Re: Shiru Shogun 10 - problem po update
Dobra wątek nieważny. Ponownie flashowanie przebiegło bez problemów (o dziwo poprzez kabel USB od Shiru) i już mam zainstalowany najnowszy soft.


Wto 25 Gru 2012, 21:42
Profil
użytkownik
użytkownik

Rejestracja: Nie 16 Gru 2012, 12:20
Posty: 198
Post Re: Shiru Shogun 10 - problem po update
Flashowales tym od x-kom?
Jaka to jest wersja 1.07?


Wto 25 Gru 2012, 22:17
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Pią 14 Gru 2012, 23:19
Posty: 58
Post Re: Shiru Shogun 10 - problem po update
Tak, paczka od x-kom: http://s357706652.domenaklienta.pl/plik ... 20TOOL.rar


Wto 25 Gru 2012, 22:28
Profil
użytkownik
użytkownik

Rejestracja: Nie 16 Gru 2012, 12:20
Posty: 198
Post Re: Shiru Shogun 10 - problem po update
A jaka to wersja? Domyslnie miales 1,05, teraz jest 1.07?
Miedzy tymi wersjami zauwazyles jakies roznice w dzialaniu?


Wto 25 Gru 2012, 22:38
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Pią 14 Gru 2012, 23:19
Posty: 58
Post Re: Shiru Shogun 10 - problem po update
Numer kompilacji mam: Shiru Shogun 10_v1.06 rk30sdk-pol 4.1.1 JRO03H pl.db.00.20120908.221734 test-keys, reszta ta sama i numer modelu "Shogun 10" (na 1.05 był chyba "SHOGUN"). Generalnie wielkich zmian nie ma, ale wcześniej mi lagowało w losowych momentach w ustawieniach, a teraz tego nie uświadczyłem. Beats audio tylko minimalnie poprawia dźwięk (albo mam tylko takie wrażenie, ale głośnik nadal gra cicho, co innego słuchawki).


Wto 25 Gru 2012, 23:29
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Shiru Shogun 10 - problem po update
Dostępna jest również aktualizacja od CUBE U30GT=SHIRU Shogun 10 w wersji 1.11.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Pon 07 Sty 2013, 17:31
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 57 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.