laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Wto 19 Mar 2024, 08:04



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 Zaufaj Mi, czyli dlaczego warto wybrać smartfon Xiaomi 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7661
Odpowiedz z cytatem
Post Zaufaj Mi, czyli dlaczego warto wybrać smartfon Xiaomi
Poszukując nowego smartfona prędzej czy później natrafimy na markę Xiaomi. Część z nas zareaguje bardzo pozytywnie na widok portfolio chińskiego producenta. Inni zachowają dystans i będą się zastanawiać, czy smartfony Xiaomi stanowią dobry wybór? Naszym zdaniem – tak. Poniżej przedstawiamy 3 modele, które cieszą się największą popularnością.

Xiaomi Mi Max – maksymalnie duży, maksymalnie funkcjonalny

Nie każdy potrzebuje kompaktowego smartfona z wyświetlaczem 4”. Dla wielu osób ważny jest duży, przejrzysty ekran, na którym można wygodnie oglądać filmy i seriale, czytać książki oraz prasę codzienną, albo komfortowo grać. Z myślą o takich wymaganiach Xiaomi stworzyło smartfon Mi Max, z ogromnym wyświetlaczem 6,44”. Przy tak dużych rozmiarach Mi Max jest właściwie phabletem, czyli ogniwem pośrednim pomiędzy smartfonami a tabletami.

Co ciekawe, pomimo sporej konstrukcji Xiaomi Mi Max jest zaskakująco poręczny. Dzięki smukłej, metalowej ramce bardzo pewnie leży w dłoni, co znacznie ułatwia korzystanie z jego funkcji. Jedną z nich jest czytnik linii papilarnych. Poruszając temat ramki warto wspomnieć o estetyce połączenia ze szkłem pokrywającym ekran. Szkło 2,5D gładko łączy się z metalem, tworząc przyjemną dla oka kompozycję. Pozostając w temacie ekranu spieszymy wyjaśnić, że oferuje on rozdzielczość Full HD. Wyświetlane na nim obrazy są jasne, bajecznie kolorowe, wypełnione detali i niebywale płynne, a to bardzo ważne w grach i w filmach.

Duża przekątna Xiaomi Mi Max z powodzeniem sprawdza się w roli ekranu nawigacji. Jadąc ulicami dużego, obcego miasta bezbłędnie odczytamy nazwy ulic. Teraz kilka słów o baterii. Jeśli ktoś chciał właśnie powiedzieć – rzeczywiście, dobry sprzęt, ale trzeba go pewnie ciągle ładować – ten się myli. W Xiaomi Mi Max umieszczono akumulator 4850 mAh, wspierany przez technologie oszczędzające energię. Efekt? Mi Max może odtwarzać filmy nawet 14 godzin bez przerwy.

Zobacz Xiaomi Mi Max Silver oraz Mi Max Gold

Xiaomi Mi 5 Glass Gold – wydajność w ekskluzywnej oprawie

Jak się okazuje, bardzo często na równi z parametrami stawiamy wygląd smartfona. Zależy nam już nie tylko na rozdzielczości ekranu, ale również na obudowie z metalu, smukłej i lekkiej sylwetce oraz oryginalnym kolorze urządzenia. Chcemy, żeby smartfon komponował się z naszym stylem. Wyrażał naszą osobowość. Dlatego dla miłośników elegancji Xiaomi stworzyło model Mi 5 w kolorze Glass Gold. Mi 5 waży jedynie 129 g, co sprawia, że jego użytkowanie jest nad wyraz komfortowe. Jest jednocześnie naprawdę smukły i poręczny. Efekt smukłości potęgują dodatkowo minimalistyczne ramki wyświetlacza. Są tak cienkie, że na pierwszy rzut oka praktycznie ich nie widać. Dlatego ekran zdaje się wypełniać przedni panel od krawędzi do krawędzi. Ekskluzywny design dopełnia barwa szlachetnego złota.

Rozwiązań rodem z klasy premium ciąg dalszy. Xiaomi Mi 5 wyposażono w aparat 16 Mpix z czteroosiową stabilizacją obrazu. Perfekcyjnie radzi sobie ze wzruszeniem, na przykład podczas ślubu siostry czy koleżanki. Równie dobrze spisuje się w chwilach pełnych emocji, kiedy kibicujemy naszymna stadionie i nagrywamy sobie na pamiątkę film. Ponieważ obiektyw aparatu pokrywa szafirowe szkło nie musimy się martwić o jego zarysowanie i słabszą jakość zdjęć w przyszłości.

Użytkowanie smartfona w słoneczny dzień bywa uciążliwe i zamiast zawartości wyświetlacza widzimy własną twarz. Albo trzeba skryć się w cieniu, albo zasłaniać ekran dłonią. Aby temu zapobiec Xiaomi Mi 5 otrzymał wyświetlacz o jasności 600 nitów. Tak duża jasność zapewnia doskonałą widoczność przy silnym słońcu, a na dodatek zachowuje nasycenie barw. Zdjęcie z urlopu, wysłane przez znajomych MMS-em, obejrzymy natychmiast i natychmiast odeślemy życzenia miłego wypoczynku.

Poznaj Xiaomi Mi 5 Glass Gold i Mi 5 Glass Black

Image

Xiaomi Redmi 4A – długodystansowiec w atrakcyjnej cenie

Poza dobrą prezencją cenimy sobie także wytrzymałość baterii. Naturalnie odtwarzanie wideo i surfowanie w Internecie zwiększa apetyt ma energię. Tyle, że codzienne ładowanie potrafi skutecznie zniechęcić do danego smartfona. Niegdyś telefony mogły się pochwalić 7-dniowym czasem pracy i Xiaomi Redmi 4A nawiązuje do tej chlubnej tradycji.

Wprawdzie pojemność akumulatora 3120 mAh to nie jest rekord świata, ale jak się okazuje w zupełności wystarcza do kilkudniowej obsługi smartfona. Tajemnica żywotności baterii tkwi w nowoczesnych rozwiązaniach w zakresie wykorzystania energii. Dzięki nim możemy swobodnie dzwonić, SMS-ować, czytać posty na Facebooku, robić zdjęcia, grać i nie martwić się o zbyt szybkie rozładowanie.

Jednym z największych walorów Xiaomi Redmi 4A jest cena. Już za 599 zł otrzymujemy bardzo dobrze wykonany smartfon z dostępem do szybkiego Internetu LTE. Moduł obsługuje zarówno częstotliwość 800 MHz, jak i 1800 MHz. Tym sposobem skorzystamy z prędkości LTE na terenie całego kraju. Redmi 4A otrzymał również czterordzeniowy procesor Snapdragon i 2GB pamięci RAM. Do płynnej obsługi popularnych aplikacji i gier wystarcza w zupełności. Zdjęcia na imprezach wykonamy z kolei aparatem 13 Mpix z szerokokątnym obiektywem i szeregiem filtrów, nakładanych w czasie rzeczywistym.

Odkryj Xiaomi Redmi 4A Gold i Redmi 4A Rose Gold

Oczywiście wybór smartfonów Xiaomi nie kończy się na powyższych modelach. W naszej ofercie jest ich znacznie więcej i są one dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Poza tym, jako pierwszy oficjalny partner Xiaomi w Polsce, stale wprowadzamy nowe smartfony. Aby nie przegapić premier wystarczy śledzić naszą stronę, do czego gorąco zachęcamy.

Zobacz wszystkie smartfony Xiaomi dostępne w x-kom

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Czw 16 Mar 2017, 15:13
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.