laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 17:11



Odpowiedz  [ 1 post ] 
 Ciekawe programy dla Androida 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 02 Lip 2022, 17:41
Posty: 1
Post Ciekawe programy dla Androida
Rzadko używam smartfona dlatego że jak coś patrzeć w internecie albo oglądać to wolę na komputerze dlatego ż jest większy ekran i smartfona też że sobą nie nosze dlatego że się martwię że się może ekran porysować i prostego telefonu MAXCOMa MM822BB używam tylko do dzwonienia i esemesowania i od 2 tygodni interesuję się smartfonami ale już rok temu dostałem od wujka w prezencie telefon Kruger&Matz MOVE 3 KM0425.1 i jednak mi się spodobało że można oglądać internet bez włączania komputera i czy znacie jakieś lepsze przeglądarki internetowe niż ta systemowa w telefonie albo jakiś odpowiednik dla androida windowseowego sound boostera żeby podnieść głośność więcej niż do 100% i jak się włącza jakąś muzykę to żeby można było tworzyć listę odtwarzania no takie niezbędne podstawowe programy jak były kiedyś dla Windowsa z czasopiśmie Komputer Expert lepsze zamienniki niż te normalne Windowsowe to tak samo chcę lepsze niż te normalnie androidowe i te a androidzie mają bardzo mało funkcji i większość programów jest w XAPK zamiast w APK i gdy chcę jakieś zainstalować programy z googleplaya to pisze że ten program jest niezgodne z tym telefonem to trzeba szukać starszych wersji na chomikuj.pl ale tam mogą być wirusy. Czy jest jakaś oficjalna strona ze starszymi wersjami programów dla androida.
Na przykład jest TotalCommander dla Androida albo VLC albo Rar odpowiednik Windowsowego Winrara ale mogą być też takie programy które się mogą zupełnie inaczej nazywać niż te Windowsowe to jakie to są programy i chciwiałbym sobie też w telefonie ustawić tryb nocny jak w ustawieniach Windowsa 10 albo programie flux albo Iris to czy jest też jaki program dla Androida
Jaką najwyższa wersję androida można wgrać w ten telefon żeby nie ryzykować że stanie się z niego cegła?
Chciałem wgrać w ten telefon ClockworkMod Recovery albo TWRP żeby móc zainstalować z konsoli jakiś system ma telefonie bezpośrednio z kary Micro SD ale temu telefonowi brakuje kompatybilności z ClockworkMod Recovery albo TWRP
Czy w tym telefonie Kruger&Matz MOVE 3 KM0425.1 jest możliwość blokowania numerów telefonów wiem że w telefonie MAXCOMie MM822BB brakuje takiej opcji ale w zapasowym telefonie Samsung GTS5230 już jest.
Czy da się ustawić w telefonie nagrywanie rozmowy jak ktoś dzwoni i miałem kiedyś taki stary telefon co miał taką opcję ale się popsuł zrobiła się z niego cegła że całkiem się przestał włączać i go wyrzuciłem.
Stanowczo przyzwyczaiłem się do Windowsa dlatego że najwięcej używam komputerów. Czy jest możliwość wgrania do tego telefonu Windowsa Phone albo kupienie telefonu z takim systemem Windows Phone?
Czy Android z Windowsem 10 ma szansę takiej synchronizacji jak komputer od MacaOsa z Applowym iPhone.
Chyba lepszy będzie Windows Phone.
Do którego systemu telefonowego jest najwięcej programów?

Kruger&Matz MOVE 3 KM0425.1
Numer Modelu: MOVE3
Informacje o procesorze: Qualcomm MSM8212
Wersja systemu Android: 4.4.2
Wersja jądra: 3.4.0
android@android#1
Fri Nov 20 03:28:52 CST 2015

Numer kompilacji: KM_MOVE3_20112015_V2.0


Sob 02 Lip 2022, 18:22
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.