laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 29 Mar 2024, 01:17



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 MSI K8M Neo-V 
Autor Wiadomość
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 30 Sty 2005, 18:30
Posty: 593
Miejscowość: Częstochowa
Post MSI K8M Neo-V
Chodzi mi o to czy ktoś wie coś na temat wydajności zintegrowanej grafiki na tej płycie, bo musze złożyć kumplowi jak najtańszy zestaw więc wychodzi na grafikę zintegrowaną. Jednak nie wiem czy ma to sens. Jeżeli wydajność ma być opłakana to nie ma co się pchać w Unichrome'a

a to link do niej:
http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=18059

Myślałem też o ATI Xpressie tylko wolałbym, żeby to była płyta rozmiaru ATX. I jest taka tylko... s775 :? Więc zastanawiam się czy nie złożyć zestawu z celeronem 64bit. Liczyłem i wychodzi podobna kwota. W dodatku wydaje się, że ma ona większe możliwości późniejszej rozbudowy. Jest sporo nowocześniejsza i ma dobrą grafę.

tu jest do niej link:
http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17232

Może macie jakieś inne ciekawe pomysły na zestaw za 1400zł? (wliczając nagrywarkę DVD, głośniki, myszkę, klawiaturę, bez monitora; reszta typowa)

Pozdrawiam!

_________________
w moderacji...


Wto 26 Lip 2005, 14:39
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lut 2005, 22:24
Posty: 855
Miejscowość: Wrocław
Post Re: MSI K8M Neo-V
Michajił napisał(a):
Chodzi mi o to czy ktoś wie coś na temat wydajności zintegrowanej grafiki na tej płycie, bo musze złożyć kumplowi jak najtańszy zestaw więc wychodzi na grafikę zintegrowaną. Jednak nie wiem czy ma to sens. Jeżeli wydajność ma być opłakana to nie ma co się pchać w Unichrome'a

a to link do niej:
http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=18059

Myślałem też o ATI Xpressie tylko wolałbym, żeby to była płyta rozmiaru ATX. I jest taka tylko... s775 :? Więc zastanawiam się czy nie złożyć zestawu z celeronem 64bit. Liczyłem i wychodzi podobna kwota. W dodatku wydaje się, że ma ona większe możliwości późniejszej rozbudowy. Jest sporo nowocześniejsza i ma dobrą grafę.

tu jest do niej link:
http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17232

Może macie jakieś inne ciekawe pomysły na zestaw za 1400zł? (wliczając nagrywarkę DVD, głośniki, myszkę, klawiaturę, bez monitora; reszta typowa)

Pozdrawiam!

A więc moja propozycja:
Płyta główna:
Płyta główna Socket A Epox EP-8RDA3+ Pro (nForce2 SATA DualDDR FW) 254,-pln
Procesor:
Procesor Procesor Sempron (Socket A) AMD 2400+ (FSB333, 256KB) BOX 257zł
Karta graficzna:
AGP Gigabyte Radeon 9550 128MB 128bit
239zł
Dysk: WD Caviar SE 80 GB WD800JB 8MB cache
222zł
Pamięć:
DDR 256MB PC-400 TwinMos CL 2.5
95zł
Nagrywarka: DVD LG GSA-4163B
199zł
Głośniki Creative inspire 2.1 P380
137.99

razem 1403zł
obawiam sie ze na myszke nie starczylo, klawiature i obudowe ;/
szkoda no przydalo by sie jezeli Twoj kolega bylby w stanie uzbierac 150zł
Wybrałem jak moglem najlepiej moze wpycham w stara technologgie ale cóż cena/wydajnosć bo to juz lepsze niz pchac sie w celerony
Pozdrawiam

_________________

| AMD Phenom X2 555@ X4 B55 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro REV.2
| Asus M4A78LT-LE | Kingston 6 GB DDR3 1333 |
| Sapphire HD 6870 1GB | Samsung 500GB | WD Caviar 80GB |
| Powered by Be Quiet Pure Power L7-530W + BELKIN Conserve |
| LG E2260V-PN
| @Seven Professiona l+ Office 2010 Professional
+ Belkin Conserve + Belkin Stride360 16" + Belkin Messenger 16"


Wto 26 Lip 2005, 17:39
Profil WWW
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 30 Sty 2005, 18:30
Posty: 593
Miejscowość: Częstochowa
Post 
A czy nie uważasz, że pakowanie się w już przestarzałą i nie produkowaną platformę socket A nie jest złym posunięciem? Przecież chodzi o zbudowanie podstawy do późniejszej jej rozbudowy. A jak gościu kupi takie coś to co jak będzie mu potrzebna wyższa wydajność? Znowu zmiana płyty?

Socket 754 jest bardziej przyszłościowy chociaż to też nie to. Wydaje mi się, że to jednak za s775 przemawia jej ewentualne możliwości rozbudowy i pewnie taka płyta wystarczyłaby mu na jakieś 10 lat.

Zapomniałem jeszcze dodać, że nie będzie grał w najnowsze gry. Przede wszystkim będzie używał programów graficznych i internetu więc nie jest mu potrzebna super grafa a i głośniczki mogą być zwykłe za ok. 40zł :)

Pozdrawiam!

_________________
w moderacji...


Wto 26 Lip 2005, 18:09
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.