laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 12:17



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Może jakiś serwis informacyjny? :) 
Autor Wiadomość
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post Może jakiś serwis informacyjny? :)
Przeprowadziłem dziś długą rozmowę z Michałem i doszliśmy do wniosku, że tego właśnie nam trzeba. Chcemy stworzyć w sieci wyjątkowe miejsce gdzie będziemy mogli rozmawiać o wszystkim co związane z branżą IT. Chcemy stworzyć miejsce w którym to Ty Czytelniku będziesz najważniejszy. Chcemy stworzyć najlepszy polski serwis o komputerach jaki kiedykolwiek powstał. I wiecie co? Wierzymy, że nam się uda. Nie obejdzie się jednak bez Waszej pomocy.

Po pierwsze poszukujemy nazwy dla serwisu (najlepiej, żeby kojarzył się z nazwą x-kom).

Po drugie poszukujemy redaktorów. Jeśli czujesz się na siłach, masz sporo wolnego czasu i oczywiście potrafisz poprawnie pisać, odezwij się na adres bartekczyz@hotmail.com. Mile widzani ludzie z Częstochowy lub okolic. :-)

Po trzecie jeśli macie pomysły jak zmienić/ulepszyć branżę IT - nadać jej nowy, wyższy poziom i niepowtarzalny klimat - również czekam na Wasze maile. :)

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Nie 22 Sty 2006, 22:29
Profil WWW
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 06 Lut 2005, 20:00
Posty: 74
Post 
a można o jakieś szczegóły, mniej więcej czym ma sie serwis zajmować (troche wiecej informacji). Bo to może być faktycznie niezły pomysł.

_________________
|| Barton 2500 || Epox 8RDA3IPro || 2x256 Twinmos Twister 400MHz CL2 || Caviar 80GB 7200 8MB || Gigabyte GeForce 6600GT || SBLive+Creative T5900 || LG F700P || DVD-RW NEC || DVD Asus || Chieftec 360W HPC-360-302-DF ||
(..)MAY THE FORCE BE WITH YOU(...)


Pon 23 Sty 2006, 13:58
Profil
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post 
Hmm, testy sprzętu, aktualności, screencasty(?), artykuły, wywiady, relacje z targów itd. :)

Ogólnie wszystko to czym zajmuje się np. pclab.pl, frazpc.pl itd. tylko w dużo ciekawszym stylu, bo w wyjątkowej atmosferze. :)

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Pon 23 Sty 2006, 14:13
Profil WWW
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 06 Lut 2005, 20:00
Posty: 74
Post 
No to faktycznie, może byc ciekawie, nawet bardzo, testowanie sprzetu, albo wyjazd na jakies targi, ciekawie brzmi... a jakie trzeba miec predyspozycje do takiego czegoś? (mam nadzieje ze studia dzienne nie wykluczaja).

_________________
|| Barton 2500 || Epox 8RDA3IPro || 2x256 Twinmos Twister 400MHz CL2 || Caviar 80GB 7200 8MB || Gigabyte GeForce 6600GT || SBLive+Creative T5900 || LG F700P || DVD-RW NEC || DVD Asus || Chieftec 360W HPC-360-302-DF ||
(..)MAY THE FORCE BE WITH YOU(...)


Pon 23 Sty 2006, 21:35
Profil
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post 
karol napisał(a):
No to faktycznie, może byc ciekawie, nawet bardzo, testowanie sprzetu, albo wyjazd na jakies targi, ciekawie brzmi... a jakie trzeba miec predyspozycje do takiego czegoś? (mam nadzieje ze studia dzienne nie wykluczaja).


No przede wszystkim trzeba mieć pojęcie o tym co się robi. :) Trzeba w miarę dobrze znać angielski i poprawnie pisać w ojczystym języku. :) Studia oczywiście nie wykluczają, bo to robota "po godzinach", że tak powiem (bez korzyści materialnych), przynajmniej dopóki się to maksymalnie nie rozkręci. ;)

Myślę, że jakby udało nam się zebrać zgraną ekipę (4-5 osób) to moglibyśmy osiągnąć ogromny sukces. :)

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Wto 24 Sty 2006, 00:28
Profil WWW
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post 
Ok, wstępna nazwa dla serwisu to x-lab.pl. Wszystko będzie najprawdopodobniej oparte o bardzo zmodyfikowanego postnuke'a. 8)

To co, są jacyś chętni? :)

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Wto 24 Sty 2006, 17:47
Profil WWW
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lut 2005, 22:24
Posty: 855
Miejscowość: Wrocław
Post 
GhostRider napisał(a):
Ok, wstępna nazwa dla serwisu to x-lab.pl. Wszystko będzie najprawdopodobniej oparte o bardzo zmodyfikowanego postnuke'a. 8)

To co, są jacyś chętni? :)

hm jeżeli mogłbym pomóc to bardzo chetnie lubie to, wlaze wszedzie tam gdzie sa jakies informacje o komuterach szczegolnie interesuje mnie modding i OC :wink: a co do nazwy to hmmm... lab już jest w pclab może project-x.pl pcstyle-x.pl nie wiem :) pozdrawiam

_________________

| AMD Phenom X2 555@ X4 B55 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro REV.2
| Asus M4A78LT-LE | Kingston 6 GB DDR3 1333 |
| Sapphire HD 6870 1GB | Samsung 500GB | WD Caviar 80GB |
| Powered by Be Quiet Pure Power L7-530W + BELKIN Conserve |
| LG E2260V-PN
| @Seven Professiona l+ Office 2010 Professional
+ Belkin Conserve + Belkin Stride360 16" + Belkin Messenger 16"


Śro 25 Sty 2006, 15:45
Profil WWW
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 30 Sty 2005, 18:30
Posty: 593
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Ewentualnie X-Hard, Xtronic, X-IT (ITX) lub cos w tym stylu :wink:

_________________
w moderacji...


Śro 25 Sty 2006, 18:13
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 31 Lip 2005, 23:56
Posty: 87
Miejscowość: Ostrowy
Post 
Ja uwielbiam OC. Jestem prawie uzależniony od 3DMarków itp. Mógłbym od czasu do czasu napisać jakąś recenzje jakiegoś procka lub grafy.


Śro 25 Sty 2006, 18:35
Profil
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post 
Są chętni, super, bardzo mnie to cieszy. :)

To teraz tak:
@Smog
Podeślij mi na maila (bartekczyz@hotmail.com) jakieś próbki Twojej twórczości (newsy, arty). Co do nazwy to nie będę owijał w bawełnę, żadna mi się nie podoba. :) Nazwa musi być krótka, łatwa do zapamiętania, chwytliwa... musi mieć TO COŚ. :)

@Michajił
E, też coś kiepskowato z tą nazwą. ;)

@MultiL
Super. Czy możesz podesłać jakieś newsy albo arty Twojego autorstwa? :)

-------
Bardzo liczyłem na karola, mam nadzieję, że się jeszcze namyśli, bo nie ma od niego żadnego odzewu.

Jak już zbierzemy skład to zorganizujemy jakieś spotkanie, żeby wszystko dokładnie obgadać.

Na razie czekam na kolejne propozycje i Wasze maile z próbkami możliwości. :)

Pozdrawiam serdecznie!

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Śro 25 Sty 2006, 22:05
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 17:07
Posty: 49
Post 
GhostRider napisał(a):
Ok, wstępna nazwa dla serwisu to x-lab.pl. Wszystko będzie najprawdopodobniej oparte o bardzo zmodyfikowanego postnuke'a. 8)

To co, są jacyś chętni? :)



eXplorer, X-Mode (mniej chwytliwe..), X-Style (trochę jak sklep z ciuchami :D), X-View (troche lepsze), X-Tech, eXperts, X-News (lame?:p) to tak w biegu, x-lab - to b. dobra nazwa tylko faktycznie nie wiem czy za bardzo nie jest podobna do istniejacego juz serwisu IT. A nazwa to b. wazna rzecz musi byc unikatowa no i przede wszystkim chwytliwa, co by się rozeszła szybko :-)


Śro 25 Sty 2006, 23:06
Profil
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post 
kobe napisał(a):
GhostRider napisał(a):
Ok, wstępna nazwa dla serwisu to x-lab.pl. Wszystko będzie najprawdopodobniej oparte o bardzo zmodyfikowanego postnuke'a. 8)

To co, są jacyś chętni? :)



eXplorer, X-Mode (mniej chwytliwe..), X-Style (trochę jak sklep z ciuchami :D), X-View (troche lepsze), X-Tech, eXperts, X-News (lame?:p) to tak w biegu, x-lab - to b. dobra nazwa tylko faktycznie nie wiem czy za bardzo nie jest podobna do istniejacego juz serwisu IT. A nazwa to b. wazna rzecz musi byc unikatowa no i przede wszystkim chwytliwa, co by się rozeszła szybko :-)


No właśnie, nazwa to podstawa. Fakt, że s-lab.pl przypomina nazwą inny serwis ale nic na razie to jedyna nazwa, która się nadaje. Mimo to czekam na dalsze propozycje i chęć wstąpienia w szeregi redakcji. :)

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Czw 26 Sty 2006, 01:14
Profil WWW
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 06 Lut 2005, 20:00
Posty: 74
Post 
Niektore nazwy mnie rozbroiły, ale ogółnie widze, że ludziska sie starają, bardzo fajnie, bo widać zaangażowanie i duże checi do tego pomyslu. Ja również jestem zainteresowany, czemu nie, na pewno będzie to możliwość własnego rozwoju we własnych zainteresowaniach. Nad nazwą to trzeba popracować, jeśli ma być chwytliwa i ciekawa, to nie tak od razu, i nie to co ślina na język przyniesie. Jak już pisaliście musi to być coś oryginalnego, zgadzam sie, jak coś mi wpadnie do głowy to napewno sie podziele, ale ogólnie także pomysl mi sie podoba serwisu, może naprawde być ciekawie. GhostRider chciałeś chyba jakieś próbki, ja chyba nie moge się takim czymś podzielić, nawet powiem szczerze, że nie wiem o co Ci chodziło z tymi artami lub Newsami własnej twórczosci, MultiL cos sie wypowiadał na temat 3DMarków, kiedyś też sie w to bawilem. Podsumowując jestem na TAK.

_________________
|| Barton 2500 || Epox 8RDA3IPro || 2x256 Twinmos Twister 400MHz CL2 || Caviar 80GB 7200 8MB || Gigabyte GeForce 6600GT || SBLive+Creative T5900 || LG F700P || DVD-RW NEC || DVD Asus || Chieftec 360W HPC-360-302-DF ||
(..)MAY THE FORCE BE WITH YOU(...)


Czw 26 Sty 2006, 01:53
Profil
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post 
karol napisał(a):
(...) GhostRider chciałeś chyba jakieś próbki, ja chyba nie moge się takim czymś podzielić, nawet powiem szczerze, że nie wiem o co Ci chodziło z tymi artami lub Newsami własnej twórczosci, MultiL cos sie wypowiadał na temat 3DMarków, kiedyś też sie w to bawilem. Podsumowując jestem na TAK.


Tak i chcę nadal. 8) Już Ci mówię o co mi chodzi. Wchodzisz na jakiś zachodni serwis, wybierasz ciekawego newsa, tłumaczysz własnym stylem i podsyłasz do mnie. :) Chodzi mi głównie o ustalenie tego jakim stylem piszecie, czy robicie błędy stylistyczne i ortograficzne, czy piszecie z zapałem, w jaki sposób przekazujecie informacje itd. :) Mówię Ci, to nic strasznego.

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Czw 26 Sty 2006, 11:23
Profil WWW
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lut 2005, 22:24
Posty: 855
Miejscowość: Wrocław
Post 
GhostRider napisał(a):
karol napisał(a):
(...) GhostRider chciałeś chyba jakieś próbki, ja chyba nie moge się takim czymś podzielić, nawet powiem szczerze, że nie wiem o co Ci chodziło z tymi artami lub Newsami własnej twórczosci, MultiL cos sie wypowiadał na temat 3DMarków, kiedyś też sie w to bawilem. Podsumowując jestem na TAK.


Tak i chcę nadal. 8) Już Ci mówię o co mi chodzi. Wchodzisz na jakiś zachodni serwis, wybierasz ciekawego newsa, tłumaczysz własnym stylem i podsyłasz do mnie. :) Chodzi mi głównie o ustalenie tego jakim stylem piszecie, czy robicie błędy stylistyczne i ortograficzne, czy piszecie z zapałem, w jaki sposób przekazujecie informacje itd. :) Mówię Ci, to nic strasznego.

wlasnie ale piszemy to też w taki sposób żeby nasi odbiorcy zaciekawili sie trescia newsa i chetnie go czytali jednym slowem mowiac musi byc napisany przejrzyscie i zrozumiale... :wink:
p.s Ghost napisałem Ci maila :wink:

_________________

| AMD Phenom X2 555@ X4 B55 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro REV.2
| Asus M4A78LT-LE | Kingston 6 GB DDR3 1333 |
| Sapphire HD 6870 1GB | Samsung 500GB | WD Caviar 80GB |
| Powered by Be Quiet Pure Power L7-530W + BELKIN Conserve |
| LG E2260V-PN
| @Seven Professiona l+ Office 2010 Professional
+ Belkin Conserve + Belkin Stride360 16" + Belkin Messenger 16"


Czw 26 Sty 2006, 12:47
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.