laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 18:04



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 343 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Następna
 Forum 
Autor Wiadomość
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 30 Sty 2005, 18:30
Posty: 593
Miejscowość: Częstochowa
Post 
THG_Stingerek napisał(a):
rangi i liczniki postów ?
Zaraz znajdzie sie kilku chetnych poamgac , i pisac posty typu popieram , bylo poszukaj lub cos w tym stylu.
Jestemy tutaj dla BEZINTERESOWNEJ pomocy a jezeli ktos szuka jakichs gratyfikacji za udzielona pomoc niech zalozy serwis i neich bierze za to kasiore.
Moim zdaniem jak ktos CHCE sie udzielac i prezentuje jakis przyzwoity poziom wiedzy to chetnie odpowie, chyba ze mamy tutaj dumnych userow dla ktorych blache problemmy sa niegodne ich wiedzy :)


Owszem, jestesmy tu dla bezinteresownej pomocy, ale co w tym zlego, zeby uczynic forum bardziej atrakcyjnym a tym samym przyciagnac klientow do sklepu, czego nie bierzesz pod uwage. To sie nazywa marketing. Jezeli jest fajne forum, jest duzo uzytkownikow i mila atmosfera to tym samym sklep dostaje plusa.

A co za problem jeszcze, zeby wprowadzic ostrzezenia lub bany za spam?? przeciez to jest do wykonania. Od tego sa moderatorzy. Zauwaz, ze wiekszosc for internetowych o tematyce komputerowej ma i rangi postowe i ostrzezenia.

Swoja droga to tylko propozycja i nikt nie musi jej nawet brac pod uwage. Po prostu moim zdaniem nalezy dazyc do tego, zeby bylo ciekawiej. Po prostu ja nienawidze monotonii :wink:

_________________
w moderacji...


Śro 15 Lut 2006, 18:31
Profil
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post 
Michajił napisał(a):
THG_Stingerek napisał(a):
rangi i liczniki postów ?
Zaraz znajdzie sie kilku chetnych poamgac , i pisac posty typu popieram , bylo poszukaj lub cos w tym stylu.
Jestemy tutaj dla BEZINTERESOWNEJ pomocy a jezeli ktos szuka jakichs gratyfikacji za udzielona pomoc niech zalozy serwis i neich bierze za to kasiore.
Moim zdaniem jak ktos CHCE sie udzielac i prezentuje jakis przyzwoity poziom wiedzy to chetnie odpowie, chyba ze mamy tutaj dumnych userow dla ktorych blache problemmy sa niegodne ich wiedzy :)


Owszem, jestesmy tu dla bezinteresownej pomocy, ale co w tym zlego, zeby uczynic forum bardziej atrakcyjnym a tym samym przyciagnac klientow do sklepu, czego nie bierzesz pod uwage. To sie nazywa marketing. Jezeli jest fajne forum, jest duzo uzytkownikow i mila atmosfera to tym samym sklep dostaje plusa.

A co za problem jeszcze, zeby wprowadzic ostrzezenia lub bany za spam?? przeciez to jest do wykonania. Od tego sa moderatorzy. Zauwaz, ze wiekszosc for internetowych o tematyce komputerowej ma i rangi postowe i ostrzezenia.

Swoja droga to tylko propozycja i nikt nie musi jej nawet brac pod uwage. Po prostu moim zdaniem nalezy dazyc do tego, zeby bylo ciekawiej. Po prostu ja nienawidze monotonii :wink:


A po co bany i ostrzeżenia? Po co stresować użytkowników? Tutaj ma być przede wszystkim przyjemnie. :-)

My nie mamy być jak "większość for internetowych". Mamy zamiar stworzyć tutaj bardzo niepowtarzalną atmosferę. Klimat, jakiego nie ma i nie będzie na żadnym innym forum. :)

Pozdrawiam serdecznie!

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Śro 15 Lut 2006, 18:46
Profil WWW
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Jeżeli moge zrobic reklame.. jestem z forum THG, a tutaj przyciagnal mnie kolega, bo wiedzial ze moge sie tutaj przydac.
Tam nie ma czegos takiego jak ostrzezenia rangi i liczniki postow.
Tam moderatorzy wysylaja prywatne wiadomosci do uzytkownikow jesli cos jest nie tak. Jest tam bardzo przyjazna i mila atmosfera pomimo tego ze nie ma tam administratorow.
Forum ma byc mile przyjemne i poste w obsludze... a przytaczajac slowa "wiekszosc for internetowych" -- nadaje sie do tarcia chrzanu wlasnie przez tzw marketing... mnostwo zbednych bannerkow miliony kolorkow i obrazkow... poprosu az boli glowa, wiekszosc for internetowych to fora na ktorych ludzie w podpisach wypisuja podpisy kompow sasiada brata siostry dziadka i bog wie kogo jeszcze w 15 kolorkach czcionka 12 a sam post ma moze jedna linijke z czego w temacie gdzie jest 150 postow moze 10 jest na temat. Wiekszosc for internetowych to fora rozkapryszonej gowniarzerii ktora chce sie przebija ilosci apostow, kompem w konfigu i avatarkami.
Tutaj jest w porzadku , czysto milo schludnie i przejrzyscie.
teraz jeszcze ten nowy skin , i jest calkiem przyjemnie.
Glownym zadaniem Forum jest POMOC i DYSKUSJE ludzie przychodza na forum z problemami a ludzie ktorzy sami potrafia rozwiazac wiekszosc problemow przychodza zeby POMAGAC i dyskutowac.
A nie po to zeby REKLAMOWAC SKLEP i przyciagac klientow.
Sklep jesli jest dobry to wiesc sie rozniesie bardzo szybko po sieci.
Najwazniejsze na forum to tak jak juz napisalem fachowa , szybka , precyzyjna pomoc.
popatrz na statystyki Forum X-Kom:
Najwięcej użytkowników 9 było obecnych Wtorek Czerwiec 21, 2005 12:48 pm
Teraz popatrz ilu uzytkownikow jest zarejestrowanych i od jakiego czasu istnieje Forum X-Kom.
A teraz podam ci inny przyklad:
To Forum istnieje zaledwie 16 dni A nie jest to forum zadnego sklepu i nie ma tam ANI JEDNEGO BANNERKA obrazka ani niczego inego.
W ciagu 10 dni ponad 50 uzytkownikow i 600 postow.
Jak to wytlumaczysz ?
A nawet jest tam shoutbox i jakos wszystkim chce sie pisac posty.
tam na odpowiedz czeka sie maksymalnie godzine, a problem rozwiazany jest ju zpo kilku godzinach w zaleznosci od stopnia zaawansowania pytajacego i czestotliwosci z jaka odwiedza forum, zauwaz ze pierwsza odpowiedz pada juz po kilkunastu minutach i cala ekipa czeka az pytajacy wykona zadane polecenia i zda relacje jak poszlo i jaie byly tego efekty.
szybkosc odpowiedzi , i profesjonaliz oraz skutecznosc gwarantuje popularnosc a nie kolorki.

Pozdrawiam.

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Śro 15 Lut 2006, 20:20
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 30 Sty 2005, 18:30
Posty: 593
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Ok, rozumiem, ze forum powinno pomagac i byc przede wszystkim profesjonalne. Po prostu ostatnio coraz mniej ludzi sie tu udziela. Czyja to jest wina? nie wiem. Chodzi o to, zeby forum, zwlaszcza takie jak to zrzeszalo jak najwieksza liczbe specjalistow. Racja, ze powinno byc ladnie, schludnie i przejzyscie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, zeby bylo rowniez milo dla oka. Nie chodzi mi tu o takie przesady jak pisales, tylko o subtelne dodatki.

Ok, moze rangi i ostrzezenia to niezbyto dobry pomysl, ale moze za to wprowadzic opcje "pomogl", tylko nie wiem, czy na zwyklym phpbb jest to do zrobienia. Wydaje mi sie, ze to by bylo ciekawe i napewno dawaloby to szybka i rzeczowa odpowiedz. To tyle jak narazie ode mnie. Pozdrowki

_________________
w moderacji...


Śro 15 Lut 2006, 21:10
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Opcja Pomógł jest na PhpBB jestem administratorem tamtego forum i wlaczenie tego to zaledwie 3 klikniecia.. tylko poco ?
Dla punktow udzielac odpowiedz ?
Moim zdaniem jesli chodzi o jakiekolwiek gratyfikazje, to mozna by wprowadzic np kolorek nicka albo jakis tytul pod nickiem, jesli uzytkownik faktycznie wykazuje sie wysokim poziomem wiedzy tylko zeby to bylo na zasadzie albo jest ktos profesjonalista albo nim nie jest.
Nie na zasadzie punktow "pomógł" ze ktos ma 100pkt to jest niezly a jak ktos ma 300 to jest guru.
Moim zdaniem dla najaktywniejszych uzytkownikow prezentujacych najsensowniejszy poziom wiedzy i udzielajacych trafnych odpowiedzi powinna byc gratyfikacja w postaci kolorku nicka albo jakiejs fiszki pod nikiem czy Tytułu. Wiem ze jest to to zrobienia u nas na Forum uzytkownicy tzw profesjonalisci maja zielone nicki i tytul pod nickiem TH_Pro. (profesorzy) :D
Pozdrówka.

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Śro 15 Lut 2006, 21:56
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 30 Sty 2005, 18:30
Posty: 593
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Hehe widze, ze sie z Toba nie dogadam Stingerek :) ok, ja tylko przedstawilem swoje propozycje. Dobrze by bylo, zeby wiecej niz jedna czy dwie osoby wypowiedzialy sie jak ma to forum wygladac i co w nim umiescic a czego nie. Teraz to juz definitywnie koniec z mojej strony... przynajmniej na dzisiaj ;)

_________________
w moderacji...


Śro 15 Lut 2006, 22:45
Profil
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post 
Michajił napisał(a):
Hehe widze, ze sie z Toba nie dogadam Stingerek :) ok, ja tylko przedstawilem swoje propozycje. Dobrze by bylo, zeby wiecej niz jedna czy dwie osoby wypowiedzialy sie jak ma to forum wygladac i co w nim umiescic a czego nie. Teraz to juz definitywnie koniec z mojej strony... przynajmniej na dzisiaj ;)


Na razie zmieniliśmy skórkę. W zanadrzu mamy jeszcze sporo zmian jeśli o forum chodzi. Możliwe, że jeszcze w tym tygodniu znacznie zmniejszy się liczba kategorii.

Pozdrawiam serdecznie!

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Śro 15 Lut 2006, 22:57
Profil WWW
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
No wlasnie . godzina 23 i nikogo na forum :)
Wejdzie na THG i zobaczcie co tam sie dziej, teraz jest 11 zarejestrowanych i 62 gosci :)

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Czw 16 Lut 2006, 00:45
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 17:07
Posty: 49
Post 
THG_Stingerek napisał(a):
No wlasnie . godzina 23 i nikogo na forum :)
Wejdzie na THG i zobaczcie co tam sie dziej, teraz jest 11 zarejestrowanych i 62 gosci :)


no właśnie . godzina 2:30 i nikogo na forum :)
Wejdźcie na forum dobre programy i zobaczcie co tam sie dzieje, teraz jest: na Forum jest 46 użytkowników :: 12 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 34 Gości :)


Czw 16 Lut 2006, 03:38
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lut 2005, 22:24
Posty: 855
Miejscowość: Wrocław
Post 
jak na początek nie jest zle :) forum odswiezono tylko userów więcej :P fajne że sa newsy ale brakuje tego zeby mozna bylo do ich dodawac komearze :P
Pozdrawiam

_________________

| AMD Phenom X2 555@ X4 B55 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro REV.2
| Asus M4A78LT-LE | Kingston 6 GB DDR3 1333 |
| Sapphire HD 6870 1GB | Samsung 500GB | WD Caviar 80GB |
| Powered by Be Quiet Pure Power L7-530W + BELKIN Conserve |
| LG E2260V-PN
| @Seven Professiona l+ Office 2010 Professional
+ Belkin Conserve + Belkin Stride360 16" + Belkin Messenger 16"


Czw 16 Lut 2006, 11:52
Profil WWW
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
To może i ja coś dorzuce od siebie.

Osobiście uważam że forum jest w dobrej postaci i zawiera to co powinno. Jak ktoś wspomniał - daje dużą swobode, jak ktoś che mieć awatara to ma a jak chce mieć sygnature to ją tworzy. Właśnie ta swoboda-wybór jest bardzo istotna a nie narzucanie swoich wyobrażeń o tym jakie powinno być forum. Bo forum to miejsce do dyskusji i nie tylko pomocy (bo do tego to są Supporty producentów sprzętu) ale wogóle wymiany poglądów i doświadczeń.
I nie widze niczego złego we wzorowaniu się na forum Tweak'u.pl bo o jakości i zainteresowaniu forum świadczy ilość użytkowników np. teraz 326 gości, 230 użytkowników plus 12 ukrytych. W szczycie bylo 838!

Forum tworzą ludzie a nie Pan administrator i jego wyobrażenie na temat działania forum. Bo może się w końcu okazać że Pan administrator zostanie sam na polu walki do do doskonałego forum.

Tyle ode mnie. :)

A tak wogóle to czemu się nie ładują awatary w gif'ach tylko te w jpg?

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Czw 16 Lut 2006, 16:05
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Jak dla mnie ten zabieg jest mało trafiony!!! teraz jest chyba mało przejżyście!!! jak na razie nie wiele sie dzieje na forum ale w przyszłości może to utrudnić ze względu na dużą ilość tematów!!! a zakładam że tak będzie!!!! :)


Pią 17 Lut 2006, 16:35
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 22:55
Posty: 469
Miejscowość: www.x-kom.pl
Post 
Postanowiliśmy zmniejszyć ilość kategorii na forum ponieważ poprzednio było ono za bardzo rozbudowane. Może zrobiliśmy to w dość radykalny sposób ale mamy nadzieję, że czas pokaże, że było to słuszne rozwiązanie :-)

_________________
michal@x-kom.pl


Pią 17 Lut 2006, 17:38
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Michał Świerczewski napisał(a):
Postanowiliśmy zmniejszyć ilość kategorii na forum ponieważ poprzednio było ono za bardzo rozbudowane. Może zrobiliśmy to w dość radykalny sposób ale mamy nadzieję, że czas pokaże, że było to słuszne rozwiązanie :-)


Może i trafiony biorąc pod uwagę fakt iż od około godziny jest średnio 5 osób na forum gdzie wcześniej było to rzadko spotykane!!!! oby tak dalej!!!!


Pią 17 Lut 2006, 17:40
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
No ale chyba ta kolorystyka troche rozmyta i lekko przejrzystość traci...według mnie...może ciut cimniejsze kolory...

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Pią 17 Lut 2006, 18:18
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 343 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.