laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 13:00



Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Wybrali i wygrali z Fujitsu! 
Autor Wiadomość
Post 
Zacytuję Wikipedię:
Wiersz (także: mowa wiązana, oratio vincta) – sposób organizacji tekstu, polegający na powtarzaniu się w nim odcinków o takich samych właściwościach strukturalnych; przeciwieństwo prozy; utwór o swoistej językowej kompozycji, w której wers (linijka wiersza wyodrębniona intonacyjnie i graficznie) pełni funkcję wierszotwórczą, wykorzystuje środki stylistyczne w funkcji poetyckiej, impresywnej lub ekspresywnej.


Wto 14 Maj 2013, 21:54
Post 
Dawać kolejny konkurs. Tym razem nagroda będzie moja! ;]


Śro 15 Maj 2013, 00:25
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post 
Ostatni konkurs napisał(a):
Czemu została oceniona forma twórcza a nie dlaczego chcielibyśmy go dostać ? Przecież to nie o to chodziło bo to nie konkurs poezji. Jedyne zagadnienie sprzęt pozwoli mi odkrywać świat. 3/4 z nas tak napisało -.- Dla mnie to nie opinia.
Oczywiście, że nie był to konkurs poetycki, ale dopuszczalna była każda forma tekstowa (o odpowiedniej długości), która tylko nas przekona. :) Jury brało pod uwagę różne kryteria, na podstawie których dokonało ostatecznego wyboru.


Śro 15 Maj 2013, 14:31
Profil WWW
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post 
LOOK napisał(a):
Skoro Jury wybrało wyżej przedstawione prace to musiało się czymś kierować poza długością pracy i przeznaczeniem dla kogoś bliskiego. Dla lepszego zrozumienia NAS (zapalonych X-komowców) proszę o przedstawienie kryteriów oceny albo jeśli już urzekły to czym zwycięskie odpowiedzi!? Pokuszę się o stwierdzenie że niektóre z rozstrzygniętych konkursów były infantylne i jeśli mogę coś zasugerować to radzę konkretniej i odważniej podchodzić do dokonywania wyboru bo "to nie je bajka, to walka"
Zapewniamy, że nie tylko długość pracy miała wpływ na wygraną. :) Wielokrotnie organizowaliśmy podobne konkursy, gdzie wybór zwycięzcy podlegał subiektywnej ocenie jury. W takich sytuacjach zwracamy głównie uwagę na kreatywność i oryginalność nadesłanych prac, ale również inne kryteria, jak w tym wypadku poprawność stylistyczną czy językową. Jednym słowem – praca musi mieć to „coś” i wyróżniać się z tłumu. Wybór, jak wiecie, nigdy nie jest łatwy, a zgłoszenia przybrały różne formy. Niemniej jednak decyzja jest ostateczna. Gwarantujemy Wam oczywiście jeszcze wiele innych okazji, gdzie będziecie mieli szansę się ponownie wykazać. :) Jednocześnie dziękujemy za wszelkie sugestie i uwagi.


Śro 15 Maj 2013, 14:33
Profil WWW
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post 
Uczestniczka napisał(a):
Mam nadzieję, że nie odrzucali każdej osoby, która wydawała się im nie realistyczna (fikcyjna). Bo np. jeśli nie mam swojego zdjęcia na profilu i nie chcę mieć znajomych lub po prostu chcę być anonimowa to co wtedy? Jestem wymyślona?
Brak zdjęcia na profilu na portalu Facebook nie wykluczał nikogo z udziału w konkursie, zwłaszcza że wiemy, iż stosowane są różne ustawienia prywatności wobec nieznajomych. :) Jeśli byłaby pewność, że któreś z kont jest nieprawdziwe z powodu zastosowania np. fikcyjnego nazwiska, to wtedy taka osoba nie mogłaby zostać laureatem konkursu.


Śro 15 Maj 2013, 14:34
Profil WWW
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post 
Paweł napisał(a):
jak bym wiedział ze to konkurs językoznawstwa i poezji to bym napisał po Chińsku super wierszyk że chce kompa dla mojej córeczki :(
Rozumiemy Wasze argumenty, ale nie jesteśmy w stanie nagrodzić wszystkich odpowiedzi. Gwarantujemy jednak, że będzie jeszcze niejedna okazja, gdzie każdy będzie mógł się wykazać w różnorodnych zadaniach. :) Pozdrawiamy!


Śro 15 Maj 2013, 14:35
Profil WWW
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post 
Uczestniczka napisał(a):
Ciekawe, czy moja praca została w ogóle wzięta pod uwagę. Napisałam wiersz, według mnie lepszy niż ten co jest tutaj, no ale cóż. A tak poza tym to jeśli mają znajomych w stanach to mogliby im wysłać takiego laptopa za darmo, bo raczej tam się więcej zarabia niż w Polsce i ich powinno stać.
Wszystkie prace, które spełniały warunki regulaminu, były brane pod uwagę.


Śro 15 Maj 2013, 15:47
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.