laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 22:27



Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
 Przygotuj się na ostrą jazdę z Intel! 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post Przygotuj się na ostrą jazdę z Intel!
Tym razem mamy coś dla fanów największych prędkości! Złap jeden z notebooków z nowymi procesorami Intel® Core™ czwartej generacji lub sam procesor i odkryj moc jakiej dotąd nie zaznałeś! Dodatkowe emocje zapewni Ci rewelacyjna gra GRID 2, którą otrzymasz od nas w prezencie! Skorzystaj z naszej promocji i poczuj podwójną dawkę niezwykłej szybkości! Procesory Intel Core czwartej generacji to gwarancja jeszcze większych osiągów i poprawy wydajności. Dzięki nim Twój komputer nabierze nowej mocy i zaskoczy Cię swoimi możliwościami. W naszej ofercie znajdziesz także wiele modeli notebooków wyposażonych właśnie w te procesory – polecamy lekkie i subtelne MacBook Air, które zachwycą Cię swoim wyglądem, nowe modele notebooków Sony VAIO, które zaskoczą Cię funkcjonalnością oraz sprzęt dla prawdziwych graczy w postaci notebooków MSI serii GE i GT, które zapewnią Ci zwycięstwo w każdej rozgrywce.



Możesz także złapać sam procesor i poprawić osiągi swojego obecnego komputera. Nowe procesory Intel® Core™ czwartej generacji niosą ze sobą udoskonaloną grafikę, mniejszy pobór energii oraz znaczny wzrost wydajności, zwłaszcza podczas zastosowań graficznych.







Tylko teraz, wybierając procesor Intel Core czwartej generacji lub wyposażony w niego notebook, otrzymasz grę GRID 2 w prezencie! Zapewni ona doskonałą rozrywkę wszystkim, którzy lubią duże prędkości i adrenalinę. W tej grze każdy znajdzie coś dla siebie – oprócz klasycznych wyścigów, prób czasowych czy zwykłych odcinków od startu do mety, masz też drifty, zawody w wyprzedzaniu, eliminacje i pojedynki.



Jak skorzystać z promocji?


  • Kup jeden z produktów objętych promocją.


  • Zdobądź klucz i instrukcje do pobrania gry.


  • Wejdź na http://gamingbundle.intel.com i rozpocznij pobieranie!


Wybierz sprzęt dla siebie i poczuj większą prędkość z procesorami Intel Core czwartej generacji!



Promocja trwa do wyczerpania zapasów.


Śro 12 Cze 2013, 15:03
Profil WWW
Post 
zakupiłem sprzęt dostałem karteczkę z kodem kreskowym i niestety nie działają żadne wpisywane z niej cyferki ................? .


Sob 24 Sie 2013, 10:51
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Wto 11 Cze 2013, 12:10
Posty: 99
Post Re: Przygotuj się na ostrą jazdę z Intel!
A jak zamówiłem PC w x-kom'ie z i5 4670K w środę ale przed ogłoszeniem tej promocji to również dostanę kod do tej gry ?


Nie 25 Sie 2013, 10:20
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post 
Cypis napisał(a):
zakupiłem sprzęt dostałem karteczkę z kodem kreskowym i niestety nie działają żadne wpisywane z niej cyferki ................? .
Prosimy o kontakt pod adresem marketing@x-kom.p, postaramy się pomóc.


Pon 26 Sie 2013, 09:15
Profil WWW
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post 
Cypis napisał(a):
zakupiłem sprzęt dostałem karteczkę z kodem kreskowym i niestety nie działają żadne wpisywane z niej cyferki ................? .
Prosimy o kontakt pod adresem marketing@x-kom.pl, postaramy się pomóc.


Pon 26 Sie 2013, 09:16
Profil WWW
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Wto 11 Cze 2013, 12:10
Posty: 99
Post Re: Przygotuj się na ostrą jazdę z Intel!
K3r napisał(a):
A jak zamówiłem PC w x-kom'ie z i5 4670K w środę ale przed ogłoszeniem tej promocji to również dostanę kod do tej gry ?

A ja ?


Pon 26 Sie 2013, 10:31
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 07 Lut 2011, 15:34
Posty: 43
Miejscowość: Częstochowa
Post Re: Przygotuj się na ostrą jazdę z Intel!
Odebrałem karteczkę z kodem i w żaden sposób nie chcę kod wejść


Wto 03 Wrz 2013, 10:54
Profil
Post 
Czy i5-4200M jest objęty promocją?


Pon 11 Lis 2013, 14:45
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.