laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Wto 19 Mar 2024, 07:47



Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Czas oczekiwania w salonach !!!!!!!!!!!! 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 06 Lut 2014, 10:34
Posty: 23
Post Czas oczekiwania w salonach !!!!!!!!!!!!
Witam
Nie wiem czy celowo czy nie ale czas oczekiwania w salonach do załatwienia jest dosc długi a co najdziwniejsze sa stanowisko ale na nich nikogo nie ma a co za tym proponuje chcby wstawienie krzeseł aby w kolejce do załatwienia nie trzeba było przestępowac z nogi na noge bo mysle ze czasy takie juz dawno powinny odejsc w zapomnienie.

Panowie zainstalicje chocby po ławce paru krzesłach w salonach aby zycie było prostrze.


Pozdrawiam.


Śro 17 Wrz 2014, 13:25
Profil
Post Re: Czas oczekiwania w salonach !!!!!!!!!!!!
Potwierdzam, wchodząc do X-kom czuje się jak w iSpot gdzie trzeba stać w kolejce jak za komuny po kiełbasę, tak właśnie się czuje, o ile jeszcze jestem młody to np. moja żona z dzieckiem małym to już jest kłopot jak nie ma gdzie usiąść nie wspominając o starszych osobach !


Śro 17 Wrz 2014, 14:09
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Sob 29 Mar 2014, 17:40
Posty: 88
Post Re: Czas oczekiwania w salonach !!!!!!!!!!!!
Kiedyś w xkomach były fotele i krzesła. Dopiero wtedy były kolejki, jak przychodziła rodzinka rozpłaszczyć się na godzinkę lub dwie w klimie. Klientów w salonie o wiele mniej, czas obsługi znacznie dłuższy. To niezły, przede wszystkim bardzo tani sklep - stąd kolejki. Pracownicy i tak tam zasuwają. Jeśli salony są głównie w galeriach handlowych i otwarte po 12h dziennie, a z tego co piszą w goworku w tej firmie zatrudniają tylko na podstawie umowy o pracę. Zdarzają im się przerwy, urlopy, zwolnienia lekarskie i dni wolne. Problem? Zapłać za wysyłkę, idź do Kompuszrota przepłacić albo do Saturna po powystawowy. Nie jesteś pępkiem świata i nie tylko ty chcesz iść do sklepu.

Swoją drogą - niezły pomysł, ciągać małe dziecko po zatłoczonych galeriach i pełnych ludzi sklepach. Fantastycznie muszą się czuć pracownicy słyszący zmęczonego, drącego twarz dzieciaka.


Nie 21 Wrz 2014, 01:17
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 23 Sie 2014, 17:35
Posty: 7785
Post Re: Czas oczekiwania w salonach !!!!!!!!!!!!
Trzeba było zamówić kuriera albo do paczkomatu :P Chciałeś stać w kolejce to stój, w innych sklepach nie masz kolejek :P

_________________
Zestawienie polecanych laptopów i ultrabooków ✅
Nie wiesz która seria jest najlepsza, który model jest najnowszy? Napisz na mój e-mail :thumright:
GG:47751279


Nie 21 Wrz 2014, 11:54
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 06 Lut 2014, 10:34
Posty: 23
Post Re: Czas oczekiwania w salonach !!!!!!!!!!!!
@wat - chyba nie masz dzieci tak na marginesie

nie wiem moze ty jak byłes młody to tak robiłes aby sie płaszczyc w sklepie z klima ja przychodze zrobic zakupy i jezeli mam czekac 30 minut to wolałbym zdecydowanie robic to siedzac a nie stojąc bo jak bede chciał pocwiczyc nogi to wybiore inny sposób treningu . A skoro to swietny sklep i ma baaaaaaaardzo duża sprzedac to chyba stac zatrudnic jednego czy dwóch pracowników wiecej.


@FxJ - po to sa sklepy stacjonarne aby z nich kozystac a zwłaszcza np zeby dopytac czy nawet ogladnac to co sie kupuje - oczywiscie tak staram sie kupowac w ten sposób aby włanie tych kolejek unikac ale nie zawsze sie da


Wto 23 Wrz 2014, 10:51
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Sob 29 Mar 2014, 17:40
Posty: 88
Post Re: Czas oczekiwania w salonach !!!!!!!!!!!!
Widzę, że czegoś nie czaisz. Jak były fotele i krzesła, mimo znacznie mniejszej ilości klientów były znacznie większe kolejki. Ludzie się rozsiadali wygodnie i nagle przestawało im się spieszyć. Wbrew pozorom, stania było wtedy znacznie więcej. Tylko dlatego, że osoby które rozpłaszczyły się już przy obsługujących siedziały sobie do oporu. Pół godzinki, godzinkę, dwie. Wtedy dopiero coś załatwić było ciężko. Teraz stoi się najdłużej z 15 minut. Nie rozumiem, dlaczego cały świat ma się dostosowywać do ciebie, bo koniecznie musisz za sobą ciągnąć dzieciaka do galerii kupując laptopa i wiedząc, że możesz wkopać się w kolejkę.


Śro 24 Wrz 2014, 13:06
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7661
Post Re: Czas oczekiwania w salonach !!!!!!!!!!!!
Dziękujemy za wszystkie wiadomości. Wiemy o tym problemie i pracujemy nad jego rozwiązaniem. Między innymi dlatego otwieramy kolejne salony oraz modernizujemy obecną infrastrukturę, aby obsługa w naszych sklepach przebiegała sprawnie i szybko.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Czw 25 Wrz 2014, 16:03
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 06 Lut 2014, 10:34
Posty: 23
Post Re: Czas oczekiwania w salonach !!!!!!!!!!!!
@wat widze kolego ze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem - nie chodzi mi o to aby siedziec przy stoisku tylko w oczekiwaniu do niego
po drugie co tu ma dziecko do tego akurat ja z nim nie byłem
po trzecie nawet x-kom jak widac to widzi a Ty ciagle swoje


Pon 29 Wrz 2014, 08:33
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Sob 29 Mar 2014, 17:40
Posty: 88
Post Re: Czas oczekiwania w salonach !!!!!!!!!!!!
X-Kom zawsze uprzejmy, losowy gość na forum już nie musi być. Mówię ci, były kanapy, były fotele, były krzesła. Nie sprawdziły się najwyraźniej, bo poznikały. Dobrze, że poznikały, bo ludzie przychodzili dla posiedzenia a nie po to, żeby coś kupić.


Wto 30 Wrz 2014, 23:39
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Pią 07 Lis 2014, 23:24
Posty: 80
Post Re: Czas oczekiwania w salonach !!!!!!!!!!!!
Wat...Nikt nie czai tego co masz do powiedzenia? no popatrz..wychodzi na to że jest tutaj sama czarna masa i tylko Ty jesteś racjonalnie myślącą jednostką.
Mniejsza ilość klientów=większa kolejka...dobre dobre :lol:
Więc ludziska!......ubierać się i szybko do X-komu posiedzieć o ile jest jeszcze gdzie , kupić nic nie musicie,wystarczy wasza obecność.
Mam wrażenie że nie do końca rozumiesz to co piszesz :lol:


Nie 30 Lis 2014, 13:28
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Sob 29 Mar 2014, 17:40
Posty: 88
Post Re: Czas oczekiwania w salonach !!!!!!!!!!!!
Ok, widzę że masz lekki problem ze zrozumieniem zagadnienia. Fotele i krzesła = znacznie więcej czasu obsługi każdej osoby. Jestem klientem tego sklepu od czasu, kiedy mieli z cztery sklepy na kraj i wygodne krzesła przy każdej kasie. Kupowałem trochę prywatnie i głównie służbowo. Klientów było mniej, a kolejki były większe niż teraz bo było o wiele więcej klientów maksymalnie przeciągających czas obsługi, bo weszli z upału do klimatyzowanego pomieszczenia albo z mrozu do ogrzewanego. Teraz przynajmniej jest sprawnie - przychodzę, odbieram zamówienie, wychodzę. Potrzebuję pomocy? Dostaję parę propozycji z których jedną wybieram. Bez płaszczenia się w wygodzie nieskończoność.

Cytuj:
no popatrz..wychodzi na to że jest tutaj sama czarna masa i tylko Ty jesteś racjonalnie myślącą jednostką.


Ty to powiedziałeś. ;)


Śro 03 Gru 2014, 15:02
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Pią 07 Lis 2014, 23:24
Posty: 80
Post Re: Czas oczekiwania w salonach !!!!!!!!!!!!
Ale jaja.....znowu ktoś nie czai i nie zrozumiał tego co napisałeś :(
Jak dla mnie,daremna dyskusja...EOT


Czw 04 Gru 2014, 00:31
Profil
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 15 Paź 2014, 15:25
Posty: 270
Post Re: Czas oczekiwania w salonach !!!!!!!!!!!!
Wrocław - Pasaż Grunwaldzki
Obsługa naprawdę w porządku, ale przez liczbę klientów łapią takiego laga, że aż mi ich szkoda.

_________________
Image


Czw 04 Gru 2014, 14:30
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 08 Wrz 2014, 21:55
Posty: 3
Post Re: Czas oczekiwania w salonach !!!!!!!!!!!!
Do sklepu na numer tel. 34 377 00 00 nie mozna sie dodzwonic. Non stop jestem 25, 24 lub 23 w kolejce. Mozna tak czekac z godzine i nabijac komus kase. Robie wiec cos innego. Stoje w salonie xcoma w Opolu i dzwonie na numer salonu tel: 34 377 00 15 in tu takze jestem 20, 19 a po minucie 18 w kolejce. Tylko... w tym salonie telefon nie dzwoni, nikt nie odbiera i nikt akurat przez telefon nie rozmawia. Skutek. Zniechecili mnie do siebie . Nic juz w x-comie nie kupie. Lepiej wydac pare zlotych wiecej a kupic gdzie indziej.


Pon 29 Gru 2014, 18:52
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 08 Sie 2014, 13:51
Posty: 43
Post Re: Czas oczekiwania w salonach !!!!!!!!!!!!
X-Kom - to po pierwsze
Po drugie - dzisiaj tez dzwonilem, bylem 17 w kolejce, lacznie czekalem okolo 9 minut na rozmowe
Po trzecie - mamy 21 wiek, zaloze sie, ze infolinia jest wspolna. W zaleznosci od wybieranego numeru sa tylko pracownicy na niej oddelegowani do bezposredniej obslugi danego oddzialu. I chwala im za to. Bo nie dosc, ze mozna wszystko zalatwic, to jeszcze nie zabiera to czasu pracownikom w sklepie stacjonarnym :)
Po czwarte - tez dzisiaj bylem w X-Kom (oddzial Katowice). Odebrac wczesniej zlozone zamowienie (a jeszcze wczesniej tel. uzyskiwalem informacje o produktach). Jakies 10-15 min czekania.

WIec - albo wymyslasz, albo zle trafiles.
Na szczescie sklepow komputerowych jest sporo i zawsze mozesz wybrac inny.
Ja puki co (poza czestym czekaniem po kilkanascie min. na infolini i opoznieniami w odpowiedzi na maile /tak, tak - panowie odpowiedzialni za salesmasters@x-kom.pl powinni sie wstydzic/ nie narzekam). Drobne niedogodnosci nadrabiaja cenami i tym, ze kupujac cos nawet na firme bez problemu moge w ciagu 10/14 dni zwrocic.

Swoja droga - odnosnie nabijania kasy - to jeszcze ktos w Polsce ma telefon, w ktorym placi za "impulsy/minuty" ?
Jesli tak to ladnie sie dajecie kroic :-)


Pon 29 Gru 2014, 22:33
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.