laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 29 Mar 2024, 04:31



Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
 Asus ZenFon - OSTRZEŻENIE 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 06 Lut 2014, 10:34
Posty: 23
Post Asus ZenFon - OSTRZEŻENIE
Drodzy panstwo podziele sie z wami przygoda przykra jaka mnie spotkała - jestem uzytkownikiem tego teleofnu niecały rok - telefon uległ awari tzn nie moze sie uruchomic ( boot image error ) . Oddałem telefon do serwisu za posrednictwem x-kom i dostałem odpowiedz od firmy Asus ze wina lezy po mojej stronie bo telefon podobno został odblokowany - podkreslam "podobno" bo serwis tez nie jest w stanie stwierdzic tego jednoznacznie. Ja ze swojej strony wiem ze nic nie było przy nim grzebane - jest to zwykła próba unikniecia przez firme ASUS odpowiedzialnosci gwarancyjnej poniewaz koszt naprawy przewyzsza koszty telefonu. Dziwi mnie tez fakt ze firma x-kom za której posredictwem kupiłem w/w telefon przyjmuje taka informacje od formy ASUS i sie z tym godzi wszak sa jej przedstawiciele.
Rada odemnie NIE KUPOWAĆ tego telefonu - bo gwarancja to fikcja.

( powyzszy problem jest równiez opisywany na zagranicznych forach jako wada fabryczna oprogramowania telefonu )

Ja ze sowjej strony moge dodac ze oczywiscie nie odpuszcze tego bo jest to jawna próba unikania odpowiedzialnosci gwarancyjnej.


Pon 14 Mar 2016, 13:44
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 06 Lut 2014, 10:34
Posty: 23
Post Re: Asus ZenFon - OSTRZEŻENIE
ciąg dalszy
w piatek tzn 18-03-2016 zapoznałem sie dokładnie z trescia "ekspertyzy" Asusa a własciwie firmy zewnetrzej wykonujacej naprawy dla Asusa i nie ma tam zapisu co jest jednznaczym powodem awari - tak ze nie wiem z kad odmowa wykonia naprawy i oskarzania o ingerencje w system . Wszystko to jest zadziwijace i jednoznacznie wskazujaze ze firma unika odpowiedzialnosci gwarancyjen.

Tak ze drodzy Pantwo dokładnie przemyslciec zakup zeby i was taka dziwna historia nie spotkała.

ps. a co na to sprzedawca firma x-kom ?


Pon 21 Mar 2016, 13:23
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 23 Sie 2014, 17:35
Posty: 7785
Post Re: Asus ZenFon - OSTRZEŻENIE
A co na to https://www.facebook.com/ASUS.Polska/ ?

I nie dało sie przeflashować oprogramowania?

_________________
Zestawienie polecanych laptopów i ultrabooków ✅
Nie wiesz która seria jest najlepsza, który model jest najnowszy? Napisz na mój e-mail :thumright:
GG:47751279


Pon 21 Mar 2016, 23:43
Profil WWW
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post Re: Asus ZenFon - OSTRZEŻENIE
Petrus, prosimy Cię o wiadomość prywatną i przekazanie nam numeru zgłoszenia reklamacyjnego - przyjrzymy się Twojej sprawie i wrócimy do Ciebie z odpowiedzią

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Wto 22 Mar 2016, 15:58
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 06 Lut 2014, 10:34
Posty: 23
Post Re: Asus ZenFon - OSTRZEŻENIE
Firma zewnetrzna wykonywała ekspertyze przeciez dla ASUSA

tak sobie mysle ze nawet nie próbowali naprawiac tylko poszli po najmnijszej lini oporu - a mało tego próbuja jeszcze obciazyc nas za ta "ekspertyze".


Czw 24 Mar 2016, 15:05
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post Re: Asus ZenFon - OSTRZEŻENIE
Zgodnie z przeprowadzoną rozmową telefoniczną serdecznie zapraszamy do naszego salonu, gdzie na miejscu postaramy się jeszcze wszystko wyjaśnić i przygotujemy nowe zlecenie reklamacyjne.
Pozdrawiamy serdecznie

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Czw 31 Mar 2016, 10:28
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 06 Lut 2014, 10:34
Posty: 23
Post Re: Asus ZenFon - OSTRZEŻENIE
W sobote tj 02-04-2016 złozone ponowne zlecenie reklamacyjne.


Śro 06 Kwi 2016, 14:14
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 06 Lut 2014, 10:34
Posty: 23
Post Re: Asus ZenFon - OSTRZEŻENIE
Tak drodzy czytelnicy - to jak jest się traktowanym to jest istny żart i kpina . Firma x-kom w prywatnych wiadomościach mailowych pisze ze pomoże w tym aby jak najsprawniej załatwić temat a telefonicznie wręcz z nas kpi - odsyła bezpośrednio do Asusa a jeśli my się kontaktujemy z asusem to asus informuje ze nam nic nie powie bo reklamacja jest przez x-kom do tego zamiast pomóc to odnoszę wrazenie ze zupełnie klient ich już nic nie obchodzi jeśli zapłacił - czyli tak narpawde zednej pomocy - szkoda ze pisza jedno a robia zupełnie co innego.

JESZCZE RAZ NIECH SIE KAZDY PRZEDZ ZAKUPEM ASUSA DOBRZE ZASTANOWI CZY WARTO W/G MNIE NIE .

Ja sprawy nie odpuszczam bo nie może być tak ze firma Asusa w ten sposób unika odpowiedzialności gwarancyjne - twierdząc ze nie naprawią bo nie ( nie potrafią żadnego innego konkretnego argumentu przedstawić - w ich protokole nie ma nic więcej oprócz tego ze uszkodzony system )

Ja osobiście czuje się oszukany jak i przez firme ASUS i x-kom która wręcz nie pomaga a wszystko robi aby nic nie zrobić.


Śro 20 Kwi 2016, 18:11
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.