laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 11:39



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Samsung Note 8 vs Huawei P20 Pro może Huawei Mate „20” Pro 

Samsung Note 8 vs Huawei P20 Pro
1. Samsung Note 8 50%  50%  [ 1 ]
2. Huawei P20 Pro 50%  50%  [ 1 ]
3. Czy czekać na Huawei Mate „20” Pro 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 2

 Samsung Note 8 vs Huawei P20 Pro może Huawei Mate „20” Pro 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 12 Lip 2015, 16:19
Posty: 10
Post Samsung Note 8 vs Huawei P20 Pro może Huawei Mate „20” Pro
Witam.

Kończy mi się umowa w T-mobile, więc czas na zmianę telefonu. Obecnie jestem posiadaczem Samsunga Note 4 z którego jestem mega zadowolony.

Nie ukrywam że w nowym telefonie zależy mi na jak najlepszym wyświetlaczu, aparacie oraz nagrywaniu filmów (mam małą córeczkę, więc filmy musi nagrywać bardzo dobrej jakości), zależy mi na szybkości działania systemu.

Zależy mi na dużym wyświetlaczu bo telefon zastępuję mi tablet (oglądanie filmów, YouTube, navi, yanoasik).

Moim faworytem jest Note 8, ale mam pewne obawy jeśli chodzi o problem z różowym wyświetlaczem oraz ciemniejsze krawędzie wyświetlacza.

Liczę że jak wejdzie pod koniec sierpnia do sprzedaży Note 9, ceny Note 8 trochę spadną .


Jeśli chodzi o P20 pro to jego największą wadą jest słaba jakość nagrywanych filmów oraz przekoloryzowane zdjęcia. Ogólnie telefon podoba mi się.

Na koniec Huawei Mate „20” Pro, jego premiera ma nastąpić w połowie października. Pytanie czy warto czekać? Czy wprowadzi coś wyjątkowego?


Liczę na Waszą pomoc, na wszelkie sugestie.

Pozdrawiam DawiD :)


Pią 03 Sie 2018, 18:35
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 03 Kwi 2017, 18:02
Posty: 4429
Post Re: Samsung Note 8 vs Huawei P20 Pro może Huawei Mate „20” P
Wybrałbym sprawdzonego Samsunga-jeżeli zależy Ci na jakości zdjęć i filmów, niestety "chińczycy" jakoś nadal nie potrafią zbliżyć się w tej dziedzinie do Samsunga/Iphona.
Ewentualnie zamiast Note zerknij może na S8+:
Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black + 64GB
Samsung Galaxy S8+ G955F Arctic Silver + 64GB
Różnica w wyświetlaczu, to tylko 0,1".


Nie 05 Sie 2018, 21:38
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 13 Wrz 2018, 17:15
Posty: 1
Post Re: Samsung Note 8 vs Huawei P20 Pro może Huawei Mate „20” P
Jesli chodzi o serie note wybór bedzie dobry, natomiast jak napisał poprzednik w tej samej cenei jest S9+ z kilkoma ważnymi zaletami ponad model Note 8. Np mechaniczna przesłona aparatu


Czw 13 Wrz 2018, 17:24
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 11 Wrz 2018, 19:06
Posty: 5
Post Re: Samsung Note 8 vs Huawei P20 Pro może Huawei Mate „20” P
szkiełko rzeczywiście fajne :)
długo go mam na swoim samsung s7


Sob 22 Wrz 2018, 22:55
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.