laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Wto 23 Kwi 2024, 23:09



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 244 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna
 Opinia o sklepie X-kom 
Autor Wiadomość
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Widze że weszliście na allegro ale tylko z laptopami. Planujecie poszeżyć oferte?


Ostatnio edytowany przez Arti, Sob 14 Lut 2009, 19:54, edytowano w sumie 1 raz



Sob 14 Lut 2009, 19:54
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 01 Sty 2006, 22:24
Posty: 29
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Arti napisał(a):
Widze że weszliście na allegro ale tylko z laptopami. Planujecie poszeżyć oferte?

jest tez i 1 router! :)

_________________
"Pozdrawiam - Masal :)"


Sob 14 Lut 2009, 21:48
Profil WWW
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 22:55
Posty: 469
Miejscowość: www.x-kom.pl
Post 
Arti napisał(a):
Widze że weszliście na allegro ale tylko z laptopami. Planujecie poszeżyć oferte?


Raczej pojedyncze produkty. Pojawi się zapewne więcej laptopów.

_________________
michal@x-kom.pl


Pon 16 Lut 2009, 18:57
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 01 Mar 2009, 21:05
Posty: 7
Miejscowość: Tarnowskie Góry
Post Opina o X-kom odział Tarnowskie Góry
Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić Wasz sklep (odział Tarnowskie Góry)! Pełna satysfakcja i atrakcyjna cena, tak mogę podsumować zakup w sklepie x-kom . Towar dostępny od reki, profesjonalna obsługa.
Laptop Lenovo jak narazie spisuje się super i oby tak dalej :)

To napewno nie były moje ostatnie zakupy w Waszym sklepie! :wink:


Pozdrawiam i 3majcie tak dalej.


Nie 01 Mar 2009, 21:32
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
Z radością zauważyłem inormacje, że NARESZCIE można płacić kartą co jak na 21 wiek troche późno ale lepiej późno niż wcale :D

Teraz tylko jeszcze płatnośc kartą przy zakupie internetowym została ;)

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Czw 04 Cze 2009, 17:19
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 22:55
Posty: 469
Miejscowość: www.x-kom.pl
Post 
rafa napisał(a):
Z radością zauważyłem inormacje, że NARESZCIE można płacić kartą co jak na 21 wiek troche późno ale lepiej późno niż wcale :D

Teraz tylko jeszcze płatnośc kartą przy zakupie internetowym została ;)


W trakcie wdrażania. Będzie w ciągu 2 tygodni.

_________________
michal@x-kom.pl


Czw 04 Cze 2009, 20:10
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 15 Lip 2009, 10:18
Posty: 1
Miejscowość: Pszów
Post 
Ahh... świetny sklep :p, kupiłem już u was pare rzeczy i polecam wszystkim... szkoda tylko ze nie ma zniżek dla stałych klientów :p(znaczy zawsze można negocjować, ale przydałoby się jakieś: "10% gdy zakupiło sie np. już 2 produkty w naszym sklepie" napisane na głównej stronie :> ).


Śro 15 Lip 2009, 10:24
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 23 Sty 2010, 13:40
Posty: 2
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Sklep jest świetny, miła obsługa która zawsze dobrze poradzi, pomoże w podjęciu decyzji (oczywiście w sprawach komputerowych :P ), jedyne czego nie mam z tego sklepu to podkładka pod mysz. Sklep że tak powiem, wymiata.


Sob 23 Sty 2010, 13:50
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 26 Lut 2010, 16:44
Posty: 14
Miejscowość: Śląsk
Post 
Z firmą X-KOM spotkałem się kilka lat temu (konkurencja). Teraz już nie pracuję u konkurencji i śmiało mogę powtórzyć to co mówiłem cichuteńko. Na głos...wygląd Waszych salonów jest rozbrajający. Nooo może salonik w TG troszkę odstaje, ale wierzę, że się to zmieni. Oby tak dalej.

_________________
Błogosławieni Ci Którzy Śmieją Się Z Siebie Gdyż Mają Oni Niekończące Się Źródło Radości


Pią 26 Lut 2010, 16:58
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 07 Kwi 2010, 01:37
Posty: 4
Miejscowość: Krakow
Post 
Witam

Pozwole sobie przedstawić MOJĄ opinie o X-Com , salon w Krakowie

Na plus :

- fachowa i mila/ uprzejma obsługa
- miejsce do siedzenia gdy czeka się w kolejce - fajne puffy + ulotki itp, spox można poczekać 5-15 min , bez stresu
- dostęp do i-netu ( można sobie poprzeglądać stronki, allegro itp czekając w kolejce)
- czysto , zadbane pomieszczenie , pracownicy zadbani i czyści

Na minus :
- nie można sie dodzwonić na numer podany na www
- płatność karta +2 % ?!?!?!!? - k... w Kongo tak nima ... ŻENADA :twisted:

Podsumowując : 7/10

DUŻE -3 za kretyński system płatności, gotówka to się płaciło 10 lat temu Panowie !!!


ps.

Jeszcze raz powtórzę - od jakiś 9 lat place karta , i to jest pierwszy sklep który przy zakupie pobiera 2% marzy przy płatności karta ... Jeesu , w warzywniaku pod blokiem place 12,60zl KARTA ( jak nie mam gotowki przy sobie) za 4 browary i nie muszę dopłacać 2 % , w buraczanym VOBIS / TESCO /MEDIA MARKT / EURO RTV AGD - czy nawet BIT Computer . itp nie musze ...
u Was place 5000+ za notebooka i musze dopłacać 100+ zl , albo zasuwać 800m do bankomatu ... gdzie place 5-9 zl .. paranoja :evil:


Śro 07 Kwi 2010, 02:02
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 26 Lut 2010, 16:44
Posty: 14
Miejscowość: Śląsk
Post 
Kiwak, to nie marża niestety. Bo gdyby to była marża to uwierz mi zlali by to.

_________________
Błogosławieni Ci Którzy Śmieją Się Z Siebie Gdyż Mają Oni Niekończące Się Źródło Radości


Pią 23 Kwi 2010, 02:20
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Ostatnio wpadła mi w ręce gazetka o grach a tam reklama lapka z grą Nail`d dostępne tylko w x-kom.
No brawo panowie. Rozwijacie się. Jakaś współpraca z Techlandem czy raczej z producentem lapków?


Czw 02 Gru 2010, 23:27
Profil
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 06 Wrz 2006, 14:49
Posty: 431
Miejscowość: Czestochowa
Post 
Arti różne formy reklamy stosujemy :)

_________________
Asus K50IJ-SX046C

Intel Core i5 750 @4GHz 1,37v WaterCooled :: Asus P7P55D-E Pro :: 4GB Kingston HyperX @2GHz 8-9-8-25 1.65v :: 2 x Seagate 250GB @Raid 0 :: WD Caviar 1TB 1001FALS :: Samsung SH-203P :: Corsair CMPSU-850HXEU 850W :: Dell U2410 24" Wide Screen

przemyslaw.ladra@x-kom.pl

Masz problem natury technicznej? Skontaktuj się z nami!
e-mail. serwis@x-kom.pl
tel. 34 310 30 30

Masz pytanie dotyczące naszej oferty? Skontaktuj się z nami!
e-mail. x-kom@x-kom.pl
tel. 34 324 11 67
tel. 34 324 11 97


Image


Pią 03 Gru 2010, 00:09
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 18 Paź 2011, 09:15
Posty: 5
Post Oddział - Kraków
Jestem bardzo zawiedzionym i źle potraktowanym klientem salonu w KRAKOWIE.
Na odchodne usłyszałem jeszcze że to NIE WYPOŻYCZALNIA!!
Obsługa sklepu nie zna podstawowych praw klientów!
Zdecydowanie zła opinia na temat obsługi w Krakowskim salonie!
Zdecydowanie wszystkim odradzam. Chyba że ktoś chciałby zakupić myszkę za 30zł, wtedy niewiele ryzykuje.
Ja natomiast kupiłem notebooka firmy Dell, Dell Vostro 3750 i7-2630 8GB 750G GT525 Win7 złoty.
Wydałem na ten komputer ponad 4.000zł, żeby mieć pewność że będę zadowolony. Kiedy w domu rozpakowałem komputer, okazało się że klawiatura nie przylega dobrze do komputera, jest na środku lekko wybulwiona, a klawisze w pobliżu tego miejsca wydają charakterystyczne zgrzytanie. Komputera nawet nie używałem, foli nie ściągałem, a to dlatego że zostałem przez obsługę poinformowany żeby nie ściągać to bez problemu będę mógł do 10 dni wymienić komputer jeśli coś z nim będzie nie tak. Nadmienię że zamówienie złożyłem przez Allegro, więc to jest moje święte prawo, aby móc zwrócić zakupiony towar nawet bez podania przyczyny, do 10 dni od zakupu. Ja prosiłem tylko o wymianę na inny model, szczególnie że kiedy Pan sprzedawca przyniósł na moją prośbę analogiczny model z zaplecza, z jego klawiaturą było wszystko bez zarzutów.
Ja natomiast przez obsługę, na czele z kierownikiem sklepu, zostałem delikatnie mówiąc potraktowany jak *****. Zachowanie personelu było drwiące i nie kulturalne. Próbowano mi wmówić że sobie wymyśliłem iż z tą klawiaturą jest coś nie tak. Mimo iż byłem w sklepie z 8 miesięcznym dzieckiem, kierownik nie miał czasu nawet aby zająć się tą sprawą, zostałem zbyty, i na odchodne grożono mi sądem za wystawienie negatywnej opinii na Alllegro.
Obsługujący mnie sprzedawca tylko patrzył na kierownika sklepu co może mi powiedzieć, i czy może wymienić czy nie, zero samodzielności i obiektywizmu!
Jestem bardzo zawiedzionym i źle potraktowanym klientem.
Na odchodne usłyszałem jeszcze że to NIE WYPOŻYCZALNIA!!
Obsługa sklepu nie zna podstawowych praw klientów!


Wto 18 Paź 2011, 10:22
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 25 Wrz 2011, 20:24
Posty: 7
Post Re: Opinia o sklepie X-kom
zgadzam się w całości z wypowiedzią poprzednika. Sklep nie zna praw konsumenta!!


Wto 18 Paź 2011, 11:06
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 244 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.